Jump to content
Masatenisi.org Forum

Antrenör Yardımcılığı Kursu

Guest nuke55

Recommended Posts

bu ayın 22 sinde Ankarada kurs açılıyor...

acaba İstanbula bu sene (2008) içerisinde kurs açmayı düşünürlermi?

Bu konuda federasyon ya da il temsilcileri ile irtibatlı olan arkadaşlarımız varsa haber verebilirlermi acaba?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

bu ayın 22 sinde Ankarada kurs açılıyor...

acaba İstanbula bu sene (2008) içerisinde kurs açmayı düşünürlermi?

Bu konuda federasyon ya da il temsilcileri ile irtibatlı olan arkadaşlarımız varsa haber verebilirlermi acaba?

Bu ay açılıyor diye yazmışsınız ama Federasyonun sitesinde ''30 HAZİRAN - 09 TEMMUZ 2008 tarihleri arasında Ankara'da açılacak olan 1.Kademe Antrenörlük kursu'' diye yazıyor. Tarihi yanlış okumuş olmayasınız? Zira ben yakından takip ettiğimi sanıyordum ama ilk antrönürlük kursunuda kaçırdım :(

Yarın bitecek sanırım kurs:

Selamlar,

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 weeks later...
katılıyorum masatenisi ile ilgili olmayan bir kursun tarihini yazmışım yanlışlıkla.

İstanbul' da bir kurs bulamayacağız heralde..

İstanbulda kurs açılacak bu konuda eğitim kurulu gerekli çalışmalarına devam ediyor, ancak yaz döneminde üniversitelerden hoca bulmada zorlanıldığı için eylül ekim olabilir ama 2008 de açılacak diye burda bilgi verebilirim.

İyi günler....

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

İstanbulda kurs açılacak bu konuda eğitim kurulu gerekli çalışmalarına devam ediyor, ancak yaz döneminde üniversitelerden hoca bulmada zorlanıldığı için eylül ekim olabilir ama 2008 de açılacak diye burda bilgi verebilirim.

İyi günler....

Bilgi için teşekkürler Hakan Bey...

Ancak 2. Kademe Antrenörlük Kursu ile ilgili uzun süredir bir kurs açılmadı. Bu sebeple 2. kademe için ne zaman kurs açılacak ve İstanbul'da açılacak kurslardan birisi 2. kademe için olacak mı diye merak ediyorum. Bu konuda da bilgi verirseniz sevinirim. Yada gerekli çoğunluğu bu sitedeki üyelerimiz arasında da sağlayabilirsek açtırabilir miyiz. Neye göre baz alınıyor acaba? Teşekkürler...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

arkadaslar izmir de tatilini geçiren bir öğretmenim.

ağustos ayında yardımcı antrenörlük kursu açtırmak için çaba sarfediyorum.

Federasyon yeterli başvuru dilekçesi olması durumunda açılabileceğini soyledi. (Yeter sayı 35 sanırım.)

İlgilenenler olursa burdan haberleşelim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 5 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..