Jump to content
Masatenisi.org Forum

All+ Oyuncu İçin Tavsiye

Guest OmmerFarruK

Recommended Posts

forumdakiler cevap yazmaktan sıkılacaklar artık snn konularına

Segili canberk, senin açtığın 33 konuya nasıl ki burdaki insanlar cevap yazdıysa bu konuyada cevap yazacaklardır.

Eğer Sen sıkılmışsan, kendi adına birşeyler yazabilirsin, ama çoğul eki kullanarak bizim adımıza cevap vermen ''cevap yazmaktan sıkılacaklar'' bence uygun olmamamış...

Selamlar,

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ALL+ bir oyuncu için tahta ve lastik tavsiyelerinizi bekliyorum... (Kontrolü tahtada hızı lastikte yakalamak tercihimdir!)

Teşekkürler ...

Sevgili OmmerFarruK, All+ oyun oynayan bir oyuncum için ayrıca da merak ettiğim için Timo Boll All+ Tahta üstüne Sliver Fx 2.1 Lastik almayı düşünüyorum.. Eğer para ayarlayabilirsem :)

Belki senin içinde uygun olabilir. Zira oyununu bilmiyorum. Sünger kalınlığı 2.1 hılzı olur dersen 1.9 tercih edebilirsin.. Belirli antrenman döneminden sonra istersen sünger kalınlığını değiştirebilirisin..

Bu kombinasyonun fiyatı toplamda 140 YTL yi bulur. Ama daha ugun bir fiyata çin malı bir All+ Tahta üzerine lastik almak ekonomik olarak bence daha mantıklı olur..

Çin malı Tahtalara bir gözat, karşılaştırmalar yap. İçlerinden saana uygun olabileceğini düşündüğün ekipmanları buraaya listeleyip, tavsiye istersen arkadaşlardan muhakkak öneride bulununlar olacaktır.

Selamlar,

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sevgili OmmerFarruK, All+ oyun oynayan bir oyuncum için ayrıca da merak ettiğim için Timo Boll All+ Tahta üstüne Sliver Fx 2.1 Lastik almayı düşünüyorum.. Eğer para ayarlayabilirsem :)

Belki senin içinde uygun olabilir. Zira oyununu bilmiyorum. Sünger kalınlığı 2.1 hılzı olur dersen 1.9 tercih edebilirsin.. Belirli antrenman döneminden sonra istersen sünger kalınlığını değiştirebilirisin..

Bu kombinasyonun fiyatı toplamda 140 YTL yi bulur. Ama daha ugun bir fiyata çin malı bir All+ Tahta üzerine lastik almak ekonomik olarak bence daha mantıklı olur..

Çin malı Tahtalara bir gözat, karşılaştırmalar yap. İçlerinden saana uygun olabileceğini düşündüğün ekipmanları buraaya listeleyip, tavsiye istersen arkadaşlardan muhakkak öneride bulununlar olacaktır.

Selamlar,

İlginiz için çok teşekkürler Mustafa Bey. All + bir oyunum var fakat biraz daha atak oynamak istiyorum. Timo Boll All+ yavaş kalmazmı biraz??

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Segili canberk, senin açtığın 33 konuya nasıl ki burdaki insanlar cevap yazdıysa bu konuyada cevap yazacaklardır.

Eğer Sen sıkılmışsan, kendi adına birşeyler yazabilirsin, ama çoğul eki kullanarak bizim adımıza cevap vermen ''cevap yazmaktan sıkılacaklar'' bence uygun olmamamış...

Selamlar,

mustafa hocam haklısınız ama bu arkadas daha önce de off tahta istiyorum diye bir konu acmıstı benim isteğim arkadasın bütün isteklerni tek bir konuda toplaması

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

mustafa hocam haklısınız ama bu arkadas daha önce de off tahta istiyorum diye bir konu acmıstı benim isteğim arkadasın bütün isteklerni tek bir konuda toplaması

Farkındaysan açtığım konuları çoğu farklı içerikte. Ben birazda araştıranları düşünerek. Bahsi az geçen konular için başlıklar açtım. Cevap vermek isteyenler zaten saolsunlar veriyorlar.İstemiyorsan zaten kimse seni zorlamıyor...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Çok Haklısın Canberk, forumda gereksiz yer kaplaması açısından aynı tavsiyelerin bir konu başlığı altında toplanması daha isabetli olur. Sanırım Hayrettin&ömerfaruk arkadaşımızda bu ikazımızı değerlendirir. Bir konu başlığı altında istediğiniz konuları birleştirebilirsiniz. Her ne şekilde yazarsanız yazım forumda muhakkak herkes okuyorlar. Ama cevapların gecikmesi genelde biraz sizi araştırma yapma yönlendirmek içindir. Ekipman tavsiyesi isteyenler bölümünde konu çok güzel açıklanmıştır. Ekipman alacak arkadaşlar iyice okursa, foruma mesaj bile yazmadan kendilerine uygun bir kombinasyon edinebilirler.

Önemli olan uygun bir program çerçevesinde antrenman yapmak ve teknik becerilerimizi geliştirmektir.

Selamlar,

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Önemli olan uygun bir program çerçevesinde antrenman yapmak ve teknik becerilerimizi geliştirmektir.

buna örnek olarak

butterflyonline sitesinde brian payce in herhalde böyle yazılıyor ekipman tanıtım videolarnı seyrettiyseniz tekniğinin ne kadar düzgün oldugunu anlarsanız çünkü her lastikte aynı vurusları istediği gibi yapabiliyor simdiye kadar bryce serisini denedi tackifire serisini sriver serisi ve sonunda hep aynı söz choose butterfly :D:D:D:D

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sevgili OmmerFarruK,

Merak ettim!!

Şu an elinde hangi lastik ve tahta var. Ne kullanıyorsun. Ne zamandır masa tenisi oynuyorsun..

Selamlar,

Elimde Primorac 7000 (hazır) raket var. Fakat lastiklerini çıkarttım. Hammond X taktım her iki yüzede... ilkokuldan beri oynuyorum. Fakat tam bir oynama denemez tabiki... Kendi aramızda arkadaşlarla vs... Yani bu seneye kadar düzenli bir antreman programıyla çalışmamıştım. Bu sene ise ilkbaharda UPS spor kompleksinde başladım. Yani kısacası yaklaşık 4 aydır düzenli antreman yapıyorum. Ve artık yeni bir kombinin zamanının geldiğini düşünüyorum. Raketim artık atmamaya başladı çünkü...

İyi akşamlar ...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Elimde Primorac 7000 (hazır) raket var. Fakat lastiklerini çıkarttım. Hammond X taktım her iki yüzede... ilkokuldan beri oynuyorum. Fakat tam bir oynama denemez tabiki... Kendi aramızda arkadaşlarla vs... Yani bu seneye kadar düzenli bir antreman programıyla çalışmamıştım. Bu sene ise ilkbaharda UPS spor kompleksinde başladım. Yani kısacası yaklaşık 4 aydır düzenli antreman yapıyorum. Ve artık yeni bir kombinin zamanının geldiğini düşünüyorum. Raketim artık atmamaya başladı çünkü...

İyi akşamlar ...

Sen UPS' e gidiyorsan orada bayağı bir oynayan vardır heralde.

Onların kullandıkları ekipmanlara bakıp aralarından bir kaçını deneyerek daha çabuk fikir sahibi olabilirsin.. Yoksa burada her gördüğün ekipmanı sorarak bir yere varamaz ve ekipman sahibi olamazsın... En güzeli orada ki hocalardan fikir alışverişinde bulunman ve tavsiyelerini almandır.. Burada bizden tavsiye isteyeceğine, orada senin oyununu gören insanlardan yardım istemen en mantıklsı. Muhakkak sana yardımcı olurlar..

Selamlar,

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sen UPS' e gidiyorsan orada bayağı bir oynayan vardır heralde.

Onların kullandıkları ekipmanlara bakıp aralarından bir kaçını deneyerek daha çabuk fikir sahibi olabilirsin.. Yoksa burada her gördüğün ekipmanı sorarak bir yere varamaz ve ekipman sahibi olamazsın... En güzeli orada ki hocalardan fikir alışverişinde bulunman ve tavsiyelerini almandır.. Burada bizden tavsiye isteyeceğine, orada senin oyununu gören insanlardan yardım istemen en mantıklsı. Muhakkak sana yardımcı olurlar..

Selamlar,

İlginiz için teşekkürler. Bende öyle düşünüyorum zaten, başka seçenek kalmadı...

Selamlar ...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 weeks later...
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 17 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..