Jump to content
Masatenisi.org Forum

Andro Ve Dhs De Türkiye'de

Recommended Posts

Fenerbaçe'de çocuğu sporcu olan bir veli getiriyormuş.

Fazla detay bilmiyorum ama daha çok yeni olduğu için herhalde organize olmakla meşgul. Web sayfası hazırlanıyormuş diye duydum.

Adres/erişim bilgilerini alınca burada yazacağım.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 1 month later...
  • 4 weeks later...

Arkadaşlar andro ve adidasın masa tenisi ayakkabılarını milli oyunculardan şükrü ve irfan getiriyo , işin içinde başkaları var mı bilmiyorum ama yeni siparişler 3-4 gün içinde gelecek , fiyatlar ise daha yeni olduğu için oldukça uygun mesela internette çok pahalı olan andro core lastikleri 20-22 euro civarında , andro eşofmanları 55-60 euro civarında falan veriyolar , ayrıca tahtalar ve diğer bütün malzemeler de gelecek , ben kendime bir çift lastik istedim bile...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 weeks later...

Andro, Double Happiness ve Adidas marka Masa Tenisi malzemelerinin Türkiye distirübütörlüğünü

İlknur Nayır (cep:0532 414 88 21, e-mail:ilknurspor@yahoo.co.uk) ve

Murtaza Gül (cep:0535 604 53 48 yurtdışı:0049 171 481 31 85,

e-mail:rohatcan@tiscali.de) almış bulunuyorlar.

Bu marka malzemelerle ilgilenen arkadaşlar içinh bilgilerini vermeyi kendime farz bildim. Böylelikle bu sitedeki geldiydi gelmediydi muhabbetleride sona ermiş oldu. Kendilerini tanımıyorum bu sebeple çalışma politikaları ve satış hızları hakkında bir bilgim yok ama sanırım her tür malzemeyi kısa sürede isteyenlere gönderebilecekler.

Herkese sevgiler

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

haftasonu bağlarbaşı spor salonundaki süper lig maçları sırasında ben de gördüm andro ve dhs lastikleri, hatta Saadettin'i de gördüm :gulumse: merak ederek DHS Hurricane III'un fiyatini sordum ve 22 euro dedi. bahsi geçen lastikler Çin'de 8 dolar. tabi ithalat yapılıyor olmasından ötürü üzerine bir sürü fiyat biniyor ama neredeyse 4 katı fiyat... ama tabi paketinde, cillop gibi bir H3 görmek güzel bir duyguydu :fildir:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Dursun Bey satıyor olabilir ama sanırım dışarıdan kendi imkanlarıyla getirip satıyordu. Bundan sonra sanırım ilgili kişilerden alacak yada illegal yollardan kendi getirtmeye devam edecek. Genelde birçok antrenör sattıkları malzemeleri ya bu tip satıcılırdan alıp küçük karlarla satıyorlar yada dışarıda anlaşmış oldukları malzeme satan bayilerden alıp satıyorlar. Bu yöntem çok geçerli olmakla birlikte sanırım malzemeleri ülkemizde hemen bulabilmek ve fiyatlarınında makul olduğunu görmek (genel olarak tüm firmaları söylüyorum) bizleri bu tip bayilere yönlendirecektir. Zaten illegal yoldan getirip satan kişilerde aslında malzemeyi burada bulamadıkları için dışarıdan getirtiyorlar. ONlar içinde bu durum satana kadar hem maddi külfet hemde zaman sorunu yaratıyor.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Merhaba ben İlknur Nayır. Veteranlarda oynuyorum, Fenerbahçe veteran derneği üyesiyim. masa tenisi milli hakemiyim ve masa tenisi antrenörüyüm. Andro, DHS ve Adidas ın masa tenisi malzemelerinin Türkiye distribütörlüğünü aldım. Türkiye'de yapılan tüm turnuvalara gitmeye çalışıyorum. Ankara'da Dursun Hoca, Afyon'da Abdurrahman Hoca bayiililk yapıyorlar. Türkiye genelinde bayii oluşturma çalışmalarım sürüyor. Son olarak 8-9 Ocak ta İstanbul da yapılan süper lig müsabakalarındaydım. Stand açtık. Yoğun ilgiyle karşılaşıyoruz. Lastiklerimiz ve tahtalarımız deneniyor. umduğumdan iyi sonuçlar alıyorum.Bu arada Sportactive adında Türkiye de aylık olarak yayınlanan spor dergisinde masa tenisiyle ilgili yazılar yazıyorum. Bu dergide izlenimlerimi,röportajları takip edebilirsiniz. Ayrıca bana bölgenizde yapılan masa tenisi faliyetleriyle ilgili döküman ve fotoğraf gönderebilirseniz dergide bunlarada yer verebiliriz. Bana ulaşın:

ilknurspor@yahoo.co.uk tel: 0532 4148821

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 1 month later...

eski konulara bakıyordum bu soruyu yeni gördüm iyi lastikten beklentin ne sana göre iyi bir lastik neler yapmalı istersen onları sırala bakalım andro da öyle bir lastik var mı? andro nun ürün yelpazesi çok geniş eminim oyununa göre lastik buluruz görüyorum ki sriver fx le oynuyorsun ondan üstün performansa sahip 5 çeşit lastik var ilker ciğim sakarya da süper lig maclarında demet hocaya söyledim sana poster sözüm var gönderemedim elimde hiç kalmadı yeni malzemeler ve posterler geldi perşembe gümrükten alacağım derhal söz verdiğim arkadaşlara ve sana göndereceğim

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bildiğim kadarıyla DHS yi Ankarada Kenan EREN hoca satıyor,ANDRO yu ise contra.de sitesinden bakabilirsiniz. :gulumse: İlknur abla sanırım eline poster gelecek,eğer ayarlayabilirsen banada gönderebilir misin? :bye:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

özhan adresini kişisel msj la gönder pazartesi gününden sonra tüm söz verdiklerime poster ve katalog göndereceğim. andro nun kendi web sayfası var. www.andro.de dhs andro ve adidas ürünlerini ankara da dursun hoca dan temin edebilirsiniz ankara bayiliğimi dursun hoca yapıyor.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 43 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..