Jump to content
Masatenisi.org Forum

Terfi Ligindeki Minik Sporcu

Guest Butterfly

Recommended Posts

Terfi liginde sergilediği performansla herkesi kendine hayran bırakan Yalonva'nın 1995 doğumlu minik sporcusu Hüseyin Yalova Belediye Sporu terfi liginde 7. yaptı. Her maçta 1. oyuncu olarak çıktı ve amasya'dan 2 maç aldı , ist.k.tenis spor da özkan'la çekişmeli bir maç yaptı 3-2 son seti de 11-9 kaybetti . muğlaspordaki eski süperlig oyuncusu ist'lu Özkan'ı 3-2 yendi , kırklareli belediyespor'dan 2 maç aldı , kırklareli ekibinin transferi eski süperlig oyuncusu bursalı osman'ı da 3-0 yendi. bursa büyükşehir belediyespordan ersin hocayla çok çekişmeli bir maç yaptı 3-2 kaybetti ve ardından o takımın 1. oyuncusu ist'dan eski solvay den sinan'ı 3-0 yendi. 7.lik 8.lik maçında konya ekibinden de 2 maç aldı , konyalı (lefke'de okuyan) muammer'i de 3-0 yenrek yalova belediyesporu 7. yaptı . Bolu Gençlik ve Spor İl Müdürü , oradaki kulüp yönetici ve sporcuları dahil olmak üzere minik Hüseyin herkesin hayranlığını kazanmıştır. Dileriz bu performansını federasyon yetikileri de farketmişlerdir...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

belkide Türkiye'de daha nice minik Hüseyinler vardı yetenekleri keşfedilsin,ellerinden tutulsunda biyerlere gelsinler diye bekleyen..bu çocukta onlardan biri..oda en fazla Türkiye'nin iyi bir masa tenisçisi olmakla yetinecek..hem niye seviniyosunuzki a dostlar çinden hazırını alıp getirmek varken kim uğraşsın bölelerini yetiştirmekle..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Gelişmiş ülkeler 100-200 sene sonrasını düşünür yatırım yapar.Bizim ve benzer ülkeler günü kurtarmaya çalışır.Paramızla sporu başkalarına yaptırıyoruz.Bizde boğazda rakı balık .Sağlıklı bir toplumuz yani çok paramız varya.Sonuç sıfır bile değil.O bile bir değer.

KtM

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Guest Taylan Yenilmez

hüseyin gerçekten çok yetenekli ve hırslı bi oyuncu.bende onun bu oyununda bayram ali hocanın yanında birazda olsa emeği geçenlerden biriyim.onun bu zamana kadar ne kadar çaba harcadığını çok ii biliyorum.artık bu çocuğun emeğinin karşılığını versinler.federasyon böyle çocukların elinden tutmalı artık ayrıca hüseyinin takım arkadaşı özgünü de izlemenizi isterim.oda gelecek vaadeden oyunculardan biri...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Merhabalar Yorumları Okudum.. Dediğiniz Gibi Çok Hırslı Ve Yetenekli Oyuncu Fakat Terfi Liginde 3-5 Maç Aldığı Zaman Federasyon Bakmıyor.. Şimdi Burda Oyle Diyorsunuz Fakat Minikler Türkiye Şampiyonasında İbb Sporun Minik Oyuncusu Ahmet Öztürk , Hüseyini 4-0 lık Bir Skorla Yendi ve Finale Çıktı..Aslında Ahmet Özgüne Karşı Daha İyi Oynamıştı Fakat Şans Birazda Özgünden Yanaydı.. Hüseyinde 4.Olmuştu.Şimdide Ahmet Avrupaya Gitcek Diye Biliyorum. Hüseyin Eğer Seneye Dereceye Girerse "1.lik Yada 2.lik" Milli Takıma Girebilir..Seneye Herşey Belli Olcak:)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

hüseyini ben de seyrettim ve gerçekten çok zevk aldım, tanınmak ve bol bol turnuvalara girerek tecrübe kazanmak çok önemli ,

benzer bir sporcuda rizede var tobb iöo sporcusu tayfun, o da süper yetenekli , hüseyinle benzer tarzda oyunu var, hocasının söylediği minik milli takım kampına çağırıldı fakat sonra ne oldu bilmiyorum,

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 1 month later...

Hocam Tayfun'a ne mi oldu,yalan oldu (o:

Benim sporcumdur kendisi.. Ancak nedendir bilemiyorum bi bıkkınlık var ufaklıkta

Geçen siz de gördünüz antrenmana geldiğinizde.. Artık ilgisini çekmiyor mu masa tenisi bilmiyorum ya da yaz olmasından mı kaynaklanıyor..

Hem okul sezonu başlıyor, bizler yokuz GökhanLa..

Recep Hocam kafasına vura vura oynatcaktır heralde onu kurtuluşu yok (o:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 13 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..