Jump to content
Masatenisi.org Forum

Lastik Satın Alırken..

Guest Tanju Cansever

Lastiğe verebileceğiniz para?  

54 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

bu 0 içinmi 2. el içinmi diye soracağım ama 70 milyon hatta üzeri fiyat olduğu için ben 0 olarak yorumlayarak oy atacağım torpedo yu aldığıma göre ona göre olacak:)

Sıfır ya da 2. el farketmez. Mesela herhangi bir lastiğe en çok 50 lira vermek istiyorsundur ama Bryce Speed FX almak isteyip alamayacağından ikinci elini tercih edersin.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Kullandığım lastik itibariyle şu ana kadar hiçbir lastiğe 40 ytl ve üzeri bir ücret ödemedim. Çin lastiği alacaksam fiyat uygunluğundan dolayı sıfırını, avrupa-japon lastiği alacaksam da çok temiz, az kullanılmış ve hesaplısını alırım.

Zaten bir lastiğe çat diye 70 ytl verecek kadar da kendimi varlıklı hissetmiyorum :gulumse:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

şimdiye kadar aldığım en pahalı lastik tibhar speedy spin tuned'di. 76 ytl vermiştim ve kullanmadan şimdi öylece kenarda duruyor, gerekiyorsa 70 ytlden daha fazlasını verebilirim, benim için önemli olan lastikten performans alıp alamayacağımdır.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

50 YTL bence çok makul bir rakam. Daha üstü fiyatları çok profesyonel oynayanlar, eğer lastik kendilerine uyarsa verebilirler veya vermelidirler diye düşünüyorum.

Saygılar,

Ben de sana katılıyorum Mehmet Bey. Ağzına sağlık.. :gulumse:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

aslında 70 den fazlasını da verebilirim ama biraz içim acır gibi geliyor. Sonuçta bu işten ekmek yemiyorum zevkine oynuyorum zaten lastik aldığım zaman eğer beğenirsem eskiyene kadar değiştirmem. 60 Ytl den fazla vermem. Zaten çin üretimi ekipmanlara sempatim var fiyat konusunda sıkıntı çekeceğimi düşünmüyorum

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

alfa-mamboh

2008 yılı sonuna kadar arka arkaya 6 spin çekebilecek kapasiteye ulaşmayı hedefliyoruz. Diğer hedeflerimiz ise topspine blok yapma, antin kuntin servisleri adam gibi karşılayabilme, backhand bloklarda topun sürekli parmakla buluşmasını önleyici tedbirler getirme, ayakları daha etkin kullanabilmek için Vladimir Samsonov'dan Mambo dersleri almak. Hali hazırda bulunan iki servis varyasyonunun arttırılması için Ma Lin ile yaptığımız görüşmeler de sürüyor.

Sevgili Ongun senin yaşın gence yakın sayılır.Manbo,salsa,Man Li den çaça dersleri alabilirsin. Ama ben, yaş kemale erdi adımı Kemal mi koysam oda olmaz ben en iyisi Nesrin Topkapı'ya müracaat edeyim ayaklar gitmediği için biraz kıvırma dersleri almaya ihtiyacım var.

KıTırMen

Aslında Çıtır Men

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

En Fazla 50 Ytl Veririm. Fakat 65 YTL verdiğimde Oldu.Bryce Almıştım.Ama 3 Ay Falan Kullanıp Bıraktım.

Eğer Lastik Alırsam Dhs Hurricane 2"Combio" Alırım Bide Yeni Çıkan Bir Lastik Var Friendship High Point Diye Fiyatı 48 YTL Olması Lazım.Hız:12 Spin:12 Kontrol:12 Gerçekten Mükemmel Bir lastik. Belkide Bu İkisinden Birini Yaz Sonu Alabilirim :whistle:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bu Lastikle Oynamak İçin İlk Başta Masatenisini Öğrenmek Gerekir.Şimdi Diğelim Adam Amatör.. Forehand Çat Pat Bişeyler Biliyor.. Şimdi Gidipte Bu Lastiği Alıp Samsanovu Yenermi.. Ben Senin Ne Demk İstedğini Anladım Ama Yanlış Anlayanlar İçin Diyorum..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hızı 12 değildir yanlış yazılmış olmalı bende faster ııı var onun da hızı 12 ama açıklamalarda high pointten çok daha hızlı olduğu söyleniyor. Hatta fast-spin.com high point için diyor ki ; "Firma istatistiklerinde yazdigi gibi cok hizli bir lastik olmadigini bastan soylemeliyiz." Fakat faster için friendship in en hızlı lastiği deniyor.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bende Zaten bunu Fast Spinden Buldum. 729 High Point Diyordu Galiba. Doğrudur Senin Dedğinde Şu An En Ucuz ve En İyi Lastik Hurricane Combio Serisi.. Fast Spinde 28 Ytl Di..İnanamadım.Ama Bi Soylentiler Var.Türkiyede Satılan Hurricane Lastikler Sahte Yapılıyormuş. Orjinalleri Sadece Çinde Milli Oyunculara Falan Veriyorlarmış..Yani Sadece Çinde Orjianlleri Varmış. Ama Fast Spinde Bana Orjinal Dediler Oylese Bir Çift Hurricane Lastik Almak Gerekir :D

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Lastiklerin hepsi orjinal ama milli takıma daha özel lastikler yapıyorlar. Hatta forumda okumuştum galiba çin milli takımındaki Hurricane 3 leri alıp baktığımızda hepsi birbirinden farklı çıkabiliyormuş. Oyuncuların isteklerine göre lastik yapıp veriyorlar.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Lastiklerin hepsi orjinal ama milli takıma daha özel lastikler yapıyorlar. Hatta forumda okumuştum galiba çin milli takımındaki Hurricane 3 leri alıp baktığımızda hepsi birbirinden farklı çıkabiliyormuş. Oyuncuların isteklerine göre lastik yapıp veriyorlar.

Lastiklere Adlarını Falan Yazdırıyorlar :D: Olabilirde Yani.. Ama Çindeki Oyunculara %100 Orjinal Veriyorlar.. <_<

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Aslında DHS ürünlerinin hepsi orjinal bence. Başka birisi sahtesini yapmaya kalksa daha pahalıya gelir çinliler gayet ucuza yapıp satıyor lastikleri ama bu lastiklerin 2 çeşidi var biri piyasaya sürüleni diğeri de çin milli takım versiyonu. Aslında çinde Butterfly ürünlerinin sahtesi var mıdır? Adamlar Ferrari'nin aynısını yapıyor Butterfly ı da yapmışlardır belki. :D:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ben alırım hatta bir sürü alırım maksat destek olmak. Avrupa/Japon lastiklerinin pahalı olması ve fiyatlarının yüksek olması bana çok mantıksız geliyor. Çinlilerin aynısını yapabileceğinden eminim. Sonucun kalitesiz olacağını düşünmüyorum. Hatta bir markayı taklit etmeleri gerekmiyor DHS yumuşak süngerli hafif ve hızlı avrupa tarzı lastikler yapsa tutar bence. Tanesini en fazla 30-35 liradan satsa çok müşteri çeker. Sonuçta bu lastiklerin çok maliyeti olmadığını düşünüyorum. Bizde kazıklanıyoruz işte. Bu kadar pahalı ekipmanlar olması çok saçma bence. Arkadaşlarıma pro ekipmanların fiyatlarından bahsettiğimde "o kadar para verilir mi yaw?!? o kadar para versem kenarda oturup çay içerim raket kendi oynar" demişlerdi :D: :D: :D:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Avrupa/japon lastiklerini friendship üretmeye başladı İnşallah DHS de bu tarz lastikler yapar. Özellikle Çin lastiğinin yapışkanlığını ve spin gücünü avrupa lastiğinin hızıyla birleştirirse süper bir lastik olur

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 1 Gizli, 16 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..