Jump to content
Masatenisi.org Forum

Tahta Satın Alırken..

Guest Tanju Cansever

Tahtaya verebileceğiniz para?  

52 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

tahtalarin fiyati anladigim kadariyla genellikle isçiligine göre degisiyo.bu durumda bir tahtayla yapmak istediginiz herseyi daha ucuza bir tahtayla da yapabiliyorsunuz.onun için en fazla 100 ytl öder süslemesini, isçiligini kendim yaparim :lol::lol:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ekonomik sıkıntılardan dolayı en çok 100 YTL seçeneğini işaretledim.. Geneldede 100ytl yi aşmamaya dikkat ediyorum. Ama hem çocuklara hemde kendime aldığım tahtaların özellikle oyun tarzımıza uygun olmasına ve sağlamlığına dikkat ediyorum. Eğer tahtanın uygun bir fiyatta altarnetifi yoksa ve oyun tarzına uygunsa kaç para olduğuna da bakmadan onu alabilirm.

Selamlar,

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Tahta araştırması yaparken 70 ytl den pahalı tahtaları elemiştim. Kalanlar arasından 55 ytl ye kullandığım tahtayı aldım. İsabetli bir tercih yaptığıma inanıyorum. Değiştirmeyi düşünmüyorum. Sevdim seni birkere, başkasını sevemem... :whistle:

Ongun, Yakında senide TBS nin büyüsü sararsa hiç şaşmam :P: Bende de bir Alpha delisi bir çocuk vardı. Şimdi TBS aşığı oldu :P:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bu anket sadece işin para kısmını ilgilendiren bir anket oldu.

oyun stili karbon raketlere daha uygun ise ve onlar la daha iyi verim alabiliyorsa ve onların fiyatıda 50 ytl nin üstünde ise ben 50 ytl den fazla veremem deyip kendine uymayan bir raket le oynaması pek akıllıca değil.

sanırım tanju bey bu anket le üyelerin maddi durumlarını incelemek istemiştir.

benim düşümcem bu işe gönül veren birisi işin maddi kısmına takılsa da eninde sonunda istediği tahtaya 2.el de olsa ulaşacaktır.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bu anket sadece işin para kısmını ilgilendiren bir anket oldu.

oyun stili karbon raketlere daha uygun ise ve onlar la daha iyi verim alabiliyorsa ve onların fiyatıda 50 ytl nin üstünde ise ben 50 ytl den fazla veremem deyip kendine uymayan bir raket le oynaması pek akıllıca değil.

sanırım tanju bey bu anket le üyelerin maddi durumlarını incelemek istemiştir.

benim düşümcem bu işe gönül veren birisi işin maddi kısmına takılsa da eninde sonunda istediği tahtaya 2.el de olsa ulaşacaktır.

Merhaba Mustafa Bey,

Maddi durumları incelemek değil de mesela tahta için 100-150 lira gereksiz diye düşünülebilir. Vermem demekle veremem demek farklı şeyler. Veremem maddi durumumdan dolayı diyenleri değil, vermem (gereksiz) diyenleri öğrenmek istedim. Amaç karbon tahta almaksa bunu 2. elden temiz olarak 100 liradan az bir fiyata da temin edilebilir. Örnek vermek gerekirse Turushan hoca çok temiz bir Kreanga Carbon tahtayı 150 liraya aldı sattı. 100 liradan az fiyata çok temiz 2. el Primorac Carbonlar bulmak mümkün. İlla sıfır olması gerekmiyor. Zaten konu başlığında sıfır tahta için denilmemişti. Genel eğilimi öğrenmek açısından bu anketi yaptım. Her iki ankette de zaten uç noktalar az, ortalama değerler yüksek çıkıyor. Yani olması gerektiği gibi. Farklı olsaydı, bunun nedenlerini sormak gerekecekti..

Selamlar.. :gulumse:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Çok sık ekipman değiştiren biri değilim 1-2 yıl geçsin tahtamı değiştiririm ve kırılana kadar tahta almam. Yeni tahta alacağım zaman da fiyatı önemli değil bana uygun olup olmaması. Bir kere alayım tam alayım fikrindeyim. İyice araştırırım öyle alırım.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

açıkçası ben fiyatların tahtaların özellikleri açısından birebir gerçeği yansıttığını düşünmüyorum..sonuçta ucuz bi tahta daha pahalı bi tahtadan daha verimli daha etkilide olabilir..kişilerin oyun tarzları seviyeleri seçimleri etkiler direk olarak..eğer beni paklıcak tahta 100 ise 100 200 ise 200 verir alırım..ama 50 ytl lik yada daha ucuz bi tahtada benim işimi görüyor,oyunuma olumlu katkı yapıyosa onu alırım..unutmayalımki üst düzey bir sürü sporcu gayet ucuza satılan lastik ve tahtaları kullanıp başarıya ulaşıyor..yani iş herşeyden önce uygun tahta ve herşeyden fazlasıyla yetenek gerektiriyo..fazla para vermekte işin gösteriş ve show kısmı bence...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

En Çok 155 Veririm :D Şimdi Benim Kullanabileceğim Tahtalar Yaklaşık 130-140 Ytl den Başlıyor.Carbon off+ Olmayan Tahtalarla Oynayamıyorum..2 Sene once 125 Ytl Aldığım Primorac Carbon Sıfır Tahtayı Hala Kullanıyorum.Ve De Herkese Tavsiye Ederim ;):

200 Ytl ve Üzerinde Tahta Alabilirsiniz..Fakat Şu An Piyasada 200YTL nin Üzerinde Bir Tahta Var.. Hurricane King Tahtası.. 230 ytl Değerinde. Wang Liqin nin Kullandığı Tahta Fakat Bu Tahta Kesinlikle Çok Prof Oyuncular İçindir.200 Ytl Bir Tahta İçin Şimdilik Verilmez.Fakat Çok İyi Oynuyosanız En Az Slobodan Grujic Gibi Oynarsanız Alınır 200 Ytl Lik :D

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 1 Gizli, 17 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..