Jump to content
Masatenisi.org Forum

Çinden Malzeme Alımı

Guest serkan80

Recommended Posts

Arkadaşlar ,

Tanıdığım bazı arkadaşlarım zaman zaman fuarlar için Çin'e ziyaretler yapıyorlar (Guanzo ve Yiwu şehirlerine). Buralardan masa tenisi malzemesi almak ne kadar avantajlı olur ve bu şehirlerde masa tenisi malzemesi alacağımız yerler bilenler var mı?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar ,

Tanıdığım bazı arkadaşlarım zaman zaman fuarlar için Çin'e ziyaretler yapıyorlar (Guanzo ve Yiwu şehirlerine). Buralardan masa tenisi malzemesi almak ne kadar avantajlı olur ve bu şehirlerde masa tenisi malzemesi alacağımız yerler bilenler var mı?

yerini blusaniz fiatlar buraya gore gayet uygunmus.mavi sungerli de bulabilseler hic fena olmaz.bence benim taktigi uygulayin.gitmeden oradan birkac cinli arkadas edinin.muhabbet edin.gidince yardimci olurlar.kisa bir ornek vereyim.4 sene once Tayland'a gitmistim.gitmeden once netten birkac kisiyle tanistim.orada 100 YTL verecegim yere 40 YTL verdim diyebilirim.alisveris olsun ,restaurant olsun ,taksi olsun.yaninizda bir yerli varsa avantaj. ;):

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 83 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..