Jump to content
Masatenisi.org Forum

İstanbul'da Süperlig Finali...

Recommended Posts

İstanbul Kuruluşlararası Masa Tenisi Derneğinin sayfasındaki yazıyı aynen aktarıyorum...

"MASA TENİSİ GÜNEŞ SİGORTA SÜPERLİG KUPASI 16 HAZİRAN 2008 DE İSTANBULDA SAHİBİNİ BULUYOR….

Federasyonumuzun 2007-2008 sezonu Güneş Sigorta Süperlig Play-off final maçları 16 Haziran 2008 tarihinde saat:18:00 Erkeklerde Fenerbahçe Sp. Klb. İle İstanbul Büyükşehir Belediyesi Sp.Klb. arasında, Bayanlarda Fenerbahçe Sp.Klb. ile Bursa Büyükşehir Beld. Sp.Klb. arasında İstanbul Caferağa spor salonunda oynanacaktır.

Yapılacak olan Güneş Sigota Süperlig Play-off final maçları Fenerbahçe TV. Tarfından canlı yayın ile verilecek olup masa tenisi severleri 16 Haziranda saat:18:00’de Caferağa ya davet ediyoruz…

Saygılarımızla....

İKMTSD

Yönetim Kurulu"

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

masa tenisi oynamaya elverişsiz bir ortam vardı. yoğun nem, havasızlık, hem yerleri ıslattı ve ayakların kaymasına neden oldu, hem de bazı vuruşlarda top raketten kaydı.

bir de çok merak ediyorum. fbtv nin maçları tenis kamerası açısıyla vermesi mümkün değil midir ? o teknolojiye sahip değiller mi ? çünkü izlenmesi gerçekten büyük ızdırap oluyor. 4 saat nasıl izledim kendime şaşıyorum, m.tenisi sevgisinden olsa gerek =)

Sevgili Cüneyt hocamın da yorumları süperdi. sanki kendisi spiker, yanındaki yorumcuydu =)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Cem zeng -Zhu Jiang : 3-1 (çok çekişmeli bir maçtı...)
Cem Pomfi ile oynadı ve onu 3-1yendi. 5-4'lük maçın İBB adına 3 maçı Zhu Jiang aldı (Yani hiçbir maçını kaybetmedi). Sanırım böyle bir adamı Türkiye'de oynatmak büyük bir başarı. Çünkü seyrettiğim en soğukkanlı ve hızlı oyuncu. Hiç belli etmeden tilki gibi sadece topa ara ara hız vererek istediği sonuca gidiyor. Çıplak gözle böyle bir oyuncuyu bizlere seyrettirdikleri için ülkemize getirtmeyi başaran herkesi kutluyorum. Umarım bir şekilde milli takıma da alırılar ve üst seviyede oynayabilecek Cem'den daha yetenekli bir oyuncumuz daha olur..

Bu arada diğer maçı ise Pomfi, Slobodan'ı 3-0 yenip güzel bir sürpriz yaparak gerçekleştirdi.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

caferağanın havası hususunda, umarım aziz bey yeterince bunalmıştır da oraya bir hal çaresi düşünür artık. irfanın tişörtünü gördükçe ben daraldım valla.
Aziz Yıldırım Bey, Caferağa'yı yıkıp yeniden yaptıracak diye duydum. Onun müjdesinide vereyim...
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Yanlış yazmışım özür. Biraz eksiklikler vardı tabi izleyenler açısından o ortamda mücadele eden her sporcu gayret sarfetmeden maçı bırakmadı buda güzel bişey.

Birde ponfi 'nin forhand inde kısa pütür vardı Grujic ona karşı kazanamadı ama cem ponfiye karşı üstün bir oyun sergiledi.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

O kadar önemseme... Biz bile bildiğimiz oyuncunun ismini bile doğru yazamayız o kadar tanıdığımız halde. TV başında da karıştırmak normal haliyle. Sadece kim kimi yendi karışmasın diye belirttim..

abi o kadar fotoğraf çektin maçta. koysan da görsek burada biz de. (vapurda çektiklerimizi de koy da reklam olsun=) ) ayrıca mustafa altunok kameraya çekti maçın büyük bir bölümünü. oğlu ayarlayabilirse koyulacak internete.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 10 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..