Jump to content
Masatenisi.org Forum

Friedship Lastikler

Guest p.pardus

Recommended Posts

imzamdaki lastikleri anlatırsam higher III backhand için çok güzel bir lastik ama backhand'in iyi değilse sadece savunma falan yapıyorsan tavsiye etmem. Faster III adı gibi hızlı bir lastik ama spinini pek beğenmedim yani sağlam kesme yapmak için bayaa çektirmen gerekiyor servislerde de aman aman spin vermiyor ama birkaç kat solüsyonlanırsa spin değerleri artabilir süngeri biraz yumuşatabilirsin belki. Eğer üstten topa iyi sürttürmessen top dışarı çıkıyor. 1-2 saatte higher III'e ısınılır bence. İki lastiğin de üstü yapışkan değil. Sonuç olarak eğer BH atak yapacaksan Higher III'ü kaçırma, Eğer yapışkanlı tarz bir lastik aramıyorsan Higher III güzel bayaa hızlı bir atak lastik ama FH için Focus III de seçebilirsin onun süngeri daha yumuşak. Daha hisli ve spinli olur. Higher III ü FH lastiği olarak da kullanabilirsin. Atış açısı yüksek ve üst lastiği daha elastik ve güzel topspin yapılıyor. Benim atak lastik tavsiyem BH için higher FH için Focus. Hatta ben de FH için focus alabilirim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ben fh de hıgher III kulanıyorum bh de srıver fx var..hıgher III top atıs acısı yuksek oldugu ıcın bh lastıgı dıye gecıyo ama fh de de rahatlıkla kullanılabılıyor...bence mukemmel bı lastık hem fh de hem bh de tavsıye ederım...marka olarak cın ama yapı olarak avrupa lastıgıne benzıyor...bloklarda super,spınlerde cok iyi,kontra spınlerde mukemmel...bızım unı de alı hoca denedı benım lastıgımı cok begendı ve aynı gun sıparısı verdı....bence kesınlıkle denenmelı fıyat olarak da cok uygun...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 1 Gizli, 91 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..