Jump to content
Masatenisi.org Forum

Şahane Bahane

Psychospin

Yenildiğinizde neyi bahane edersiniz  

32 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Her sporcunun fiziksel ve teknik özellikleri yanında psikolojik özelliklerini de bilmesi gerekir. Yenildiğimiz bir maç sonrası kullnadığımız bahaneler aslında psikolojik zaaflarımızdan bir tanesidir. Siz acaba her zaman kullandığınız ekipmanınız olduğu halde yenilirseniz acaba en sık hangi bahaneyi kullanıyorsunuz? Seçeneklerde olmayanları sizler ayrı bir mesajla belirtebilirsiniz.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sevgili Turushanovgu,

Sonuçta başarının anahtarı çalışmaktır. Eğer idman imkanın varken yapmıyorsan bu bahaneden çok yenilgini açıklayan bir gerçektir. Ama her yenilgiden sonra sürekli bunu kullanıyorsan belki o zaman bahane olabilir

seçenekler nerede??? :whistle:

benim bahanem yetersiz idman ;):

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

espriydi hocam ya :lol::lol::lol:

ancak 3 gerçek vardır;

1- rakip sizden iyidir

2- rakip sizden kötüdür

3- rakip sizle aynı seviyededir (yaklaşık)

bahane için en geçerli seçenekler 2 ve 3 'te olabilir, 2.de yeniliyorsan en sık kullanılan bahane bugün günümde değilim, çok şanssızım toplarım fileye takılıyor veya adam çok balıktı şeklinde,

3.de uzun zamandır idman yapamıyorum, oynayacak partner yok vs

1.de bahane kullanıyorsan zaten bu işi bilmiyorsundur.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Evet haklısın,

her üç şıkta olsa yenildiğimizde avuntularımız neler acaba diye merak ettim. biraz da mesleğim gereği

hafta sonu bir turnuvadan sonra aklıma geldi bu. o kadar komik laflar vardı ki, artık maçları bıraktım yenilenleri seyrettim. ama işi bilen insanlarında bahanelerine zaman zaman şahit olyoruz doğrusu

selamalr

espriydi hocam ya :lol::lol::lol:

ancak 3 gerçek vardır;

1- rakip sizden iyidir

2- rakip sizden kötüdür

3- rakip sizle aynı seviyededir (yaklaşık)

bahane için en geçerli seçenekler 2 ve 3 'te olabilir, 2.de yeniliyorsan en sık kullanılan bahane bugün günümde değilim, çok şanssızım toplarım fileye takılıyor veya adam çok balıktı şeklinde,

3.de uzun zamandır idman yapamıyorum, oynayacak partner yok vs

1.de bahane kullanıyorsan zaten bu işi bilmiyorsundur.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ben sesli olarak bahane bulmam. içimden antreman yapamadığımdan, oynayacak kişi bulamadığımdan oyunumu geliştiremediğimi söylenirim.ayrıca tam olarak ısınamadığımdan da performansımı gösteremediğimi düşünürüm.

resmi olarak lisede takımda oynamıştım. o zaman bahane bulmuyordum. çünkü bol bol antreman yapma imkanımız vardı takımda olduğumuz için. müsabakalarda hiç bahane bulmadım.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 12 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..