Jump to content
Masatenisi.org Forum

İstanbul'da İyi Masa Tenisi Oynayan Partner Arıyorum

Guest Mustafa.Akar

Recommended Posts

avrupa yakasında 3 salona ulaşıldı: tercih senin

yasaka : akmerkez in yakınında şişli terakki okulu spor salonu : cmrtesi-pazar

ups: zeytinburnu seyit nizam tramvay durağında: salı-perşembe-cumartesi

ito okmeydanı: cemal kamacı spor salonu bitişiği : her akşam 5 ten sonra ve cumartesi -pazar

3 ündede kendi ayarında oynayan oyuncular bulabilirsin.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 5 months later...

Teşekkürler Mustafa Bey.. Tavsiyeniz üzerine UPS'ye ve Zeytinburnu Spor Kompleksi'ne gidiyorum. Burada birçok arkadaşla tanışma ve oynama fırsatı buldum. Ama yine de yeni rakipler aramaya devam ediyorum.. :)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Teşekkürler Mustafa Bey.. Tavsiyeniz üzerine UPS'ye ve Zeytinburnu Spor Kompleksi'ne gidiyorum. Burada birçok arkadaşla tanışma ve oynama fırsatı buldum. Ama yine de yeni rakipler aramaya devam ediyorum.. :)

Ümraniye / Haldun Alagaş spor salonu...

Yolunuz düşerse bekleriz. Masa ve zemin olarak Mustafa beyin tarif ettiği yerler kadar kaliteli değil ama fiyat uygun, ortam güzel.

Eğer bize katılırsanız sadece 1 YTL vermeniz yeterlidir (3 saat için).

http://www.tt-rating.com 'a bakarsanız kimlerin bu salonda oynadığını görebilirsiniz.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

geçen cumartesi ups deydim herhalde siz yoktunuz .

genelde aylık turnuvalara geliyorum başka zamanlarda fırsat bulamıyorum.

ups sizi tatmin etmediyse okmeydanına git orada daha iyi oyuncula var.

hatta bugün turnuva var. benim işim var gidemeyecem sen git ferit bey e selam söyle sana uygun oyuncular ayarlar.

hem de orası her akşam açık istediğin akşam gidebilirsin bizde takım olarak her salı orada maçlarımız olacak. kasım ayında başlayacak.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 weeks later...
geçen cumartesi ups deydim herhalde siz yoktunuz .

genelde aylık turnuvalara geliyorum başka zamanlarda fırsat bulamıyorum.

ups sizi tatmin etmediyse okmeydanına git orada daha iyi oyuncula var.

hatta bugün turnuva var. benim işim var gidemeyecem sen git ferit bey e selam söyle sana uygun oyuncular ayarlar.

hem de orası her akşam açık istediğin akşam gidebilirsin bizde takım olarak her salı orada maçlarımız olacak. kasım ayında başlayacak.

ya herşey güzel de arkadaşlar ben de masa tenisi oynadıım yıllarca ama bu masa tenisini bilen arkadaşlar çok havalı oluyo eger bu ups de de öyleyse geldiğime ğişman olurum ben sadece eglenmek için oynayan ve efendi ukala olmayan biri varsa oynamak isterim tabi ups ücretli mi bi de onu sorcaktım cevap veren olursa şimdiden saolun

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ya herşey güzel de arkadaşlar ben de masa tenisi oynadıım yıllarca ama bu masa tenisini bilen arkadaşlar çok havalı oluyo eger bu ups de de öyleyse geldiğime ğişman olurum ben sadece eglenmek için oynayan ve efendi ukala olmayan biri varsa oynamak isterim tabi ups ücretli mi bi de onu sorcaktım cevap veren olursa şimdiden saolun

Ben de gittim bir kaç salona fakat havalı olduklarını tespit edemedim. Sonuçta çok iyi oyuncular tabiiki kendilerine yakın seviyedeki oyuncularla oynamak isterler. Bu gayet doğaldır. Yine de ortam müsait olduğunda hava atma (ukalalık vs.) yaptıklarını görmedim ve maç yapıyorlar benimle de mesela ...

UPS illaki ücretli, fakat fiyatını bilmiyorum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Öncelikle masatenisi oynamak bir ayrıcalıktır. onu kabul etmek lazım.

ups ye gelince oranın lisanslı bir oyuncusu olarak pek havalı birini göremedim. tabiki havadan kastınızıda pek anlayamadım.

istanbuldaki bütün salonları bildiğim için rahatlıkla söyleyebilirimki en sıcak ortam ups de. nerede oturduğunu bilmiyorum ups ye yakın isen bu hafta sonu cumartesi turnuvamız vargel misafirimiz ol.

Ücret kısmına gelince günlük gelenler pek yok. genelde üyeler aylık abone oluyorlar. 75 ytl

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 weeks later...

serzen, okmeydanı her akşam 18:00 den itibaren açık. ben sadece salı akşamları müessese takımımla gidiyorum maçlarımızı orda yapıyoruz. ancak her akşam oraya gelen oyuncular var, en az benim kadar ve benden daha iyi oynayan bir çok oyuncu geliyor. yani her akşam oynayacağın arkadaşlar bulabilirsin orada.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 weeks later...
  • 2 months later...
Merhaba arkadaşlar orta seviye bir masa tenisi oynayıcısı olarak kendimi geliştirebileceğim arkadaşlarla tanışmak isterim

0536 424 24 24 nolu telefondan bana ulaşa bilrsiniz.

Merhaba ,

eminim sizi kimse aramayacak, hatta cevap da vermeyecek.

En fazla "İstanbul'da nerdesiniz?" diye soran olabilir.

Bu yüzden size tavsiyem: Forumu araştırıp siz ulaşın arkadaşlara...

Arama kriterleri: UPS, Haldun Alagaş, Haydarpaşa Lisesi, Okmeydanı, FBVTT , TT-rating

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 49 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..