Jump to content
Masatenisi.org Forum

En Hızlı Tahta

Guest Alihan ŞENGÜL

En hızlı tahta  

122 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

en hızlı tahta yasaka leopard diye bir tahta. Ağırlığı 100gr civarında tamamen ahşap ve çok sert bir tahta... Kullandıklarım arasında demiyorum bu tür konular çok sık açıldığından biliyorum ama pek popüler bir tahta olmadığı ve halen üretilmediği için çok kişi iblmiyor bu tahtayı. Bu arada schlager carbon bayağı hızlı tricarbondan da hızlıdır ama sanki titanium biraz daha hızlı geldi bana. Belki de bayağı ağır olduğu içindir...

http://www.tabletennis.gr/equipment/details.asp?pid=487 Yasaka leopard bu tahta galiba...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• İleti 51
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

• 2 months later...

Genel görüş Schlager Carbon diyor ama butterflyonline.com sitesindeki ratingler Boll tricarbon diyor. Buradaki ratinglere göre; Schlager Carbon 10,5 iken Boll tricarbon 11 olarak verilmiş.

Buna göre en hızlısı Boll tricarbon ama bildiğim kadarıyla bunlar arasında en kontrolsüzü de yine bu tahta.

Ben size sardius'u deneyin derim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bence Sardius...

Schlager tahtayı bu sene denedim. Ama Sardius bana göre daha hızlı.

Boll Tricarbon tahtayı denemedim ama daha hızlı olabilir. Çünkü Çin'de üretilen tahtalarda kullanılan malzemelerdeki tahtalar ve yapıştırma şekilleri tahtayı daha sert ve hızlı yapıyor gibi... aynı zamanda da aşırı kontrolsüz...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bence Sardius...

Schlager tahtayı bu sene denedim. AMa Sardius bana göre daha hızlı.

Boll Tricarbon tahtayı denemedim ama daha hızlı olabilir. Çünkü Çin'de üretilen tahtalarda kullanılan malzemelerdeki tahtalar ve yapıştırma şekilleri tahtayı daha sert ve hızlı yapıyor gibi... aynı zamanda da aşırı kontrolsüz...

sardiusa +1... Boll tri carbondan hızlı bence... Birde joola rossi force kullanmıştım o da çok çok hızlı bir tahtaydı...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 weeks later...

Top Blades

Fastest Donic Persson Carbotec 10.0 / 10 More...

Most Control Stiga Allround Classic CR 10.0 / 10 More...

Stiffest Butterfly Boll TriCarbon 10.0 / 10 More...

Most Flex Dawei Genote Quattro O (EO) 0.0 / 10 More...

Hardest Butterfly Boll TriCarbon 10.0 / 10 More...

Softest TSP Balsa Plus Offensive 85 0.0 / 10 More...

Best Overall Andro Kinetic CF Kevlar-Carbon OFF 10.0 / 10 More...

Sıralama bu şekildeymiş ancak bizde belirlemek istiyorsak yukarıdaki ankete işaretlemeliyiz yazmadan saydılarımla...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 6 months later...
  • 10 months later...
  • 1 month later...
  • 3 months later...

O zaman bende hepsinden daha hızlı olabileceğini düşündüğüm bir raketten bahsedeyim.

" Donic Carbotech 100 "

Hazır bir raket . Tabiyki profesyonel bir kombi kadar hızlı değildir diye düşünebilirsiniz. Ancak lastikleri sökülerek tek parça karbondan üretilen raket kısmı kullanılırsa müthiş bir hız vereceğine inanıyorum. Aşağıdaki sitede mevcut.

http://urun.gittigidiyor.com/Donic-ITTF-Onayli-Karbon-Masa-Tenisi-Raketi-B97_W0QQidZZ40041947

Tabiyki bu benim fikrim , yorumlarınızı bekliyorum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 months later...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 18 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..