Jump to content
Masatenisi.org Forum

Raketle İlgili Sorularım Var. Bakarmısnız ?

Guest ouz369

Recommended Posts

Arkadaşlar masa tenısını 6 sene fln once tanıdım ne ders ne kurs aldım kendım gelıstrmeye calıstım pek bılgım yok su an hala oynuorm unının takımına gırdım. Raketım butterfly dynamıcs (wakaba d-13) ancak sanırım benım stılıme uygun deıl ben genelde asırı spınlı servıslerı sewıorm ve forhand spınlı cakmayı sewıorm yanlız bu raketle yapamıorm tam ıstedıgımı. Şunuda soleım tahtamı ve lastıgımı kendım alamam sanırım kayserıde doru duzgun spor magzası yok bana hazır raket tavsıyesınde bulunursanız sewınırım. Ya da tam benım ıstedıgım ozellıklerde tahta ve lastık tavsıyesı de yapabılırsnız netten alma ımkanım olabılır siteyle beraber verırsenız ekıpmanları cok sewınırım tesekkurler....

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Niçin kimse cevap yazmıyor ? :huh:

Merhaba tahminim şuanda istanbulda süper maçlar var tozkoparanda herkes onlara konsantre olmuş durumda ...yazarlar mutlaka

Selamlar

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Guest Tanju Cansever

Anadilini bu şekilde bozarak kullanan başka bir ülke insanı yoktur herhalde. Bu tür yazıları görünce normal karşılamak içimden gelmiyor ve tepki göstermek gerektiğini düşünüyorum Ertan Bey. Uygun değilse mesajımı silebilirim. Zaten gereksiz olan mesajlarımdan çoğunu silme operasyonuna başladım bile..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bana sanki ters yönde tepki olmuş gibi geldi onun için yazdım.

Gönderdiğim uyarı mesajlarının büyük çoğunluğu bununla ve tamamen büyük harf yazanlarla ilgili. Bazı üyeler de "kabul etmiyorum bu şekilde yazmaya devam edeceğim" diyorlar. Bu üyelerin ya üyelikleri, ya da yazma yetkileri iptal ediliyor.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

tekniğinizi geliştirmek ve bu sporu benimsemek gibi bir düşünceniz varsa ve ekonomik durumunuz elverişli ise size, "grubba variant" tahta üzerine "sriver fx ya da tibhar rapidsoft" lastikleri önerebilirim. çok garanti bir kombinasyondur bu. spora yeni başlayan oyunculara hocaların tavsiyelerinden biridir. şimdiye kadar memnun kalmayan duymadım.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar kararımı verdim. GRUBBA VARIANT ve SRIVER-G2 FX 2.1 benim için ideal olur sanırım. www.spinspor.com dan almayı düşünüyorum güvenilir bir sitemi acaba ? Birde benim yapıştrma konusunda bilgim yok yardımcı olursanız sevinirim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar kararımı verdim. GRUBBA VARIANT ve SRIVER-G2 FX 2.1 benim için ideal olur sanırım. www.spinspor.com dan almayı düşünüyorum güvenilir bir sitemi acaba ? Birde benim yapıştrma konusunda bilgim yok yardımcı olursanız sevinirim.

Aldığınız yerden isterseniz yapıştırıp gönderirler.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

tabi g2 fx de güzel bir lastik, ben de kullanıyorum ama yeni başlayan ve tekniğini geliştirmek isteyen için sriver fx daha garanti olur diye düşünüyorum çünkü çoğu hoca bu lastiği tavsiye ediyor. büyüklerin bir bildikleri vardır. yine de karar senin tabi =) site güvenilir tabii ki, fb nin şube kaptanı ve milli takım antrenörü gürhan hocanın sitesidir.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 101 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..