Jump to content
Masatenisi.org Forum

İzmirde Klup

Guest yusuf

Recommended Posts

arkadaşlar 21 yaşındayım izmirde oturuyorum üniversite ögrencisiyim daha önce hiç klup te oynamdım fakat ilkokuldan beri okul takımlarında oynuyorum şu an da okul takımıdayım fakat ne takıma sahip çıkan birisi var nede sürekli oynayabilecegim bir partner var. maçlarına çıkmasam bile antremanlarına yapabilecegim bir klup arıyorum.

izmirde ki klupler hakkında bilgisi olan cevap yazarsa sevinirim.

mail: yusuf_yk2000@yahoo.com

msn: kuyumcuy@hotmail.com

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

benim de ismim yusuf. ben de izmirde oturuyorum. ben de üniversite öğrencisiyim. ben de daha önce klüpte oynamadım.ben de ortaokuldan beri okul takımlarında oynuyordum.fakat şimdi değil. ne çok benzerliğimiz var yav :thup::fildir: fakat ben henüz klüp aramıyorum.ama yakın bir gelecekte bir yere girip kendimi geliştirmek istiyorum.sen büyükşehir belediyesine girebilirsin herhalde.bunun hakkında cngrbz (can gürbüz) den bilgi alabilirsin. haftada 3 gün antremanları oluyo.bu arada nerede oturuyorsun. Urlada mı merkezde mi.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

benim de ismim yusuf. ben de izmirde oturuyorum. ben de üniversite öğrencisiyim. ben de daha önce klüpte oynamadım.ben de ortaokuldan beri okul takımlarında oynuyordum.fakat şimdi değil. ne çok benzerliğimiz var yav :thup::fildir: fakat ben henüz klüp aramıyorum.ama yakın bir gelecekte bir yere girip kendimi geliştirmek istiyorum.sen büyükşehir belediyesine girebilirsin herhalde.bunun hakkında cngrbz (can gürbüz) den bilgi alabilirsin. haftada 3 gün antremanları oluyo.bu arada nerede oturuyorsun. Urlada mı merkezde mi.

evet aynen galiba çok benzerligimiz var :D şu anda urladayım fakat yakın gelecekte merkeze taşınabilirim :)

peki nasıl iletişim kurabilirim büyükşehirbel. ile yada can gürbüz ile mail adresi filan varsa verebilirsen sevinirim.....

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

evet aynen galiba çok benzerligimiz var :D şu anda urladayım fakat yakın gelecekte merkeze taşınabilirim :)

peki nasıl iletişim kurabilirim büyükşehirbel. ile yada can gürbüz ile mail adresi filan varsa verebilirsen sevinirim.....

http://www.masatenisi.org/forums/index.php?showtopic=3856

buraya girebilirsin. büyükşehir belediyesi hakkında bilgi bulabilirsin. ayrıca cngrbz(can gürbüz) belediyeye girme hakkında kendisinden bilgi alınabileceğini yazmış ve telefon no'sunu bırakmış.

bu arada izmire gelirsen istersen oynarız.

saygılar :gulumse:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

http://www.masatenisi.org/forums/index.php?showtopic=3856

buraya girebilirsin. büyükşehir belediyesi hakkında bilgi bulabilirsin. ayrıca cngrbz(can gürbüz) belediyeye girme hakkında kendisinden bilgi alınabileceğini yazmış ve telefon no'sunu bırakmış.

bu arada izmire gelirsen istersen oynarız.

saygılar :gulumse:

oynamayı bende isterim hafta sonları sürekli izmire geliyorum.. sanada uygun olan bir hafta sonu maç yapmak siterim

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

oynamayı bende isterim hafta sonları sürekli izmire geliyorum.. sanada uygun olan bir hafta sonu maç yapmak siterim

hafta sonları pek müsait olmuyorum ama yine de ayarlamaya çalışalım. benim tel:05554801551. pazar günü müsait değilim.cumartesi günleri saat on ile iki arası balçova spor tesisinde oynanabiliyo.öğleleyin saat 12 gibi orada olabilirim.nasıl olur senin için?

bu arada aradın mı belediyeyi?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

İzmir'de Eski Türkiye Şampıyonlarında Aydemir Cengiz var. Aydemir Masa tenisi federasyonu İzmir İl temsilcisi hemde Masa tenisi Teknik Direktörü olarak görev yapıyor. Kendisi ile 0542.4141532 numaralı telefonla temas kurarsanız sizlere yardımcı olabileceğini veya yönlendirebileceğini umut ediyorum. İyi çalışmalar

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 1 Gizli, 26 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..