Jump to content
Masatenisi.org Forum

Trabzon Turnuva

Recommended Posts

trabzon il müdürlüğünü aradım, turnuva 18-19 mayıs tarihlerinde trabzon'un beşikdüzü ilçesinde yapılacakmış,

trabzon gsim : 0 462 230 22 56 no'dan bilgi alabilirsiniz, yaş kategorisini sormak aklıma gelmedi. daha detaylı bilgi için beşikdüzü ilçe müdürlüğüyle bağlantı kurmak lazım.

rize il müdürlüğünü de aradım. ne yazıkki rize'de herhangi bir organizasyon yok.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Trabzon'da olursam mutlaka katılırım. Ama salon ve saat konusundaki bilgileri netleştirmek lazım. Turushan abi sizleri de bekliyoruz... senden aldığım raketi ilk kez bir resmi turnuvada deneme sanşım olacak.... birden heycanlandım :D

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

beşikdüzü uzak kaldı 3 saat sürer çayelinden gelemeyeceğim neyazıkki.. :(: :frust:-_- katılan sporculara başarılar.. :fildir::thup:

gürkan üç saat bişey değil ya, bak ben çayeline geldim 3 saat sürdü :) bence takıl turushan abiye gel.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

gürkanın da dediği gibi çok uzak mesafe, bize de 4 saatlik mesafe, turnuva saat 9:00da başlayacak, yetişmek için 1 gün önceden gitmek lazım ve 2 gün sürecek, forum buluşması gibi ulusal bir turnuva olacak ki gideceksin. şimdilik gitmem zor gibi görünüyor

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar Beşikdüzü Kültür Sanat ve Deniz Festivali münasebetiyle düzenlenen masa tenisi turnuvası Pazartesi günü saat 16.00 da sona erdi...Öncelikle Festival gerçekten görülmeye değerdi...Kutsi,İsmail Türüt,Gülşen ve Davut Güloğlu nun müthiş konseri vardı...Tabi bizim gibi masa tenisi sever arkadaşlar mesafeyi düşünmeden turnuvaya geldiler...

Dereceye giren sporcular ;

1. Emre (ARTVİN)

2. Şener (TRABZON)

3. Erkan (GİRESUN)

4. Cengiz (ORDU)

5. Özhan (BAYBURT)

6. Ahmet (TRABZON)

7. Muhammed (TRABZON)

Yani Beşikdüzü değil de Karadeniz Turnuvası gibiydi :D:

Çok güzek sosyal bir ortam oldu...

Diğer bir Karadeniz Turnuvasında görüşmek dileğiyle :P:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

özhan arkadasıma katılıyorum..fevstival ve turnuva herşeyiyle çok iyiydi..bu işe gönül ve emek vermiş bir çok arkadas oradaydı..belediye de bu konudaya olan duyarlılığını oranizasyonun düzgünlüğü ile gösterdi.turnuvaya katılan tüm arkadaslara bir kez daha teşekkürlerimi iletiyorum..özhan a ayrıca teşekkürlerimi iletirim..iyi eğlendik..en yakın zamanda bir araya gelmek dileğiyle.. ; )))

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ne yazık ki yorgunluktan ötürü katılamadım, bir daha ki sefere artık. Turushan Abi seni aradı gözlerim ama dereceye giremedin galiba? Emre Abi seni tebrik ediyorum. hiç boş geçmiyorsun turnuvaları çayelinden sonra bir birincilikte burda aldın darısı bizim başımıza...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

SELAMLAR masa tenısının yılmaz bekçileri ve oynamaktan bıkmaz neferleri...

trabzondakı turnuva gayet guzeldı sporcular gayet ıyıydı..

bu arada turushan, ozhan ve erkan hocamada selamlar.

sıteyı evvelden bılmeme rağmen yenı uye oldubesıkduzunde bırıncı olup odulu alıp zengın olan mılyarder masa tenıscı emre hocamı goremedım nıkı farklımı yoksa..yoksa buyuk para oduluyle havaı adalarınamı kactı tatıle. :D: :D: :D:

msn dende yazısalım ozhan hocam turushan hocam erkan hocam. kuteybem@hotmail.com dayım..

AHMET BAYRAKTAR

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ahmet hocam aramıza hoşgeldin diyorum, çok iyi maçlar çıkarttın, tebrik ediyor başarılarının devamını diliyorum. milyarder emre paraları yurtdışında güzel bir şekilde değerlendirdi, bu arada niki sriverfx

erkan ve arkadaşları ile özhan ve cengiz hocalarım bizim gibi fedakarlık yaparak çok uzaklardan geldiler ve turnuvayı gerçekten renklendirdiler. umarım bir sonraki turnuvada yeniden bir araya geliriz.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Aslında federasyonla görüşüp Karadeniz Bölgesel Ligi kurabiliriz...

Tabi bu 3-5 kişiyle olmaz, ben Malatyadayken 6 ilin katılımı ile Doğu Bölgesel Ligi kurmuştuk...

Muhammed hocam 2009 yılında Trabzonda Kurumlar Ligi kurulacağını söyledi,

inşallah herhangi bi takımda Antrenör oyuncu olarak oynayabiliriz...

Bu arada Ahmet hocama da teşekkürler, turnuvaya renk kattı...

Bayburta yolunuz düşerse beklerim... :D:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 21 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..