Jump to content
Masatenisi.org Forum

İstanbul Tozkoparan'da Masa Tenisi Şöleni

Recommended Posts

G.Menge 4-2 Türkiye'nin yeni patronu.Göstererek sayı alan bir kabiliyet,çok yüksek bir teknik aşırı soğukkanlı .Allah vergisi bir yetenek başarılarının devamını diliyorum.

KTM

Gencay'ı masa tenisine başladığından beri tanırım. Yapı olarak genelde umursamaz, hırslanmayan ve sakin bir oyuncudur. Kendisiyle geçen hafta sonu Türkiye Kupası maçlarında biraz konuşmuştum. Abi kesinlikle bu turnuvada birinci olacağım çok iyi hazırlandım, Pomfi ise çeyrek finale kalmak benim için iyidir demişti. Gencay bunları söylediğinde açıkçası ben pek ikna olmamıştım. Fakat demek ki kendine inanmış ve başarmış. Tebrik ediyorum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Mehmet Abi seninle konuştuşmuştuk sanırım ve Gençay artık büyümüş ve işin ciddiyetini kavramış demiştim. Eskiden yaptığı umursamaz tavrından eser yoktu çünkü ve çok hırslıydı konuştuğumda. Ben Cem şampiyon olur diye bekliyordum ama o da sakatlığı sebebiyle katılamayınca Gençay yine de onu takip etmeyenler tarafından sürpriz sayılacak bir şampiyonluk aldı. Çünkü oyundan bir anda kopma özelliği hala duruyor ama artık daha hırslı ve bilinçli. Kendisini de bu vesileyle kutluyor ve başarılarının devamını diliyorum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Mehmet Abi seninle konuştuşmuştuk sanırım ve Gencay artık büyümüş ve işin ciddiyetini kavramış demiştim. Eskiden yaptığı umursamaz tavrından eser yoktu çünkü ve çok hırslıydı konuştuğumda. Ben Cem şampiyon olur diye bekliyordum ama o da sakatlığı sebebiyle katılamayınca Gencay yine de onu takip etmeyenler tarafından sürpriz sayılacak bir şampiyonluk aldı. Çünkü oyundan bir anda kopma özelliği hala duruyor ama artık daha hırslı ve bilinçli. Kendisini de bu vesileyle kutluyor ve başarılarının devamını diliyorum.

Evet haklısın. Sen ayrıca maçıda izlediğin için Gencay'ın son durumu hakkında daha iyi ve geniş kapsamlı bir değerlendirme yapıp, son noktayı koymuşsun.

Selamlar,

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Evet haklısın. Sen ayrıca maçıda izlediğin için Gencay'ın son durumu hakkında daha iyi ve geniş kapsamlı bir değerlendirme yapıp, son noktayı koymuşsun.

Selamlar,

Sağolsunlar hakemler daha çok harcırah alsınlar diye 19 mayıs'ta rahatlıkla bitirilebilecek olan maçları ayın 20'sine koydular ve sanıyorum doğru dürüst kimse de gidip seyredemedi. Çünkü birçok insan o saatlerde zorunlu olarak iş yerlerinde çalışıyordu. (tıpkı benim gibi...)

İşin garibi yorumumu yazarken Gençay'ın oynadığı maçlara bakarak değil, salonun altında lastiklerini yapıştırırken yaptığımız kısa konuşma sırasında edinmiş oldum. Eski Gençay daha vurdumduymaz ve boşverir konuşurken, turnuva maçlarındaki ilk gününde kazanabileceği maçları hesaplıyordu ve "acaba şu maçıda alabilir miyim?" diye devamlı konsantre haldeydi. Ve bende açıkçası sevinmiştim. Şampiyon olması benim içinde sürpriz sayılır ama FB TV'de Fenerbahçeli İrfan Tavukçuoğlu'nun 2. olduğunu duyduğumda "acaba Gençay mı yenip 1. oldu?" diye içimden geçirmiştim. Bu düşüncemi de yanıltmadı. Bu arada turnuva boyunca İrfan da çok iyidi ve bu sebeple şampiyonda olur dedim olamadı ama onu da kutlarım. Çünkü çok iyi maçlar aldı ve takımının belki de süperlig şampiyonluğunu İstanbul ayağında bitirmiş gibi olmalarını sağladı.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Saadettin bey seni tebrik ediyorum gerçekten iyi tahlil etmişsin. geçen yılın sonunda gençay ve hüseyin le konuşmuştuk 3.ve 4.olmuşlardı. artık sıra bizde seneye biz şampiyonuz gibi imalarda bulunmuşlardı. hüseyin hakeme takarak moral bozukluğu ile maçı ankaralı mehmet bilge ye verdi. süper ligin ilk yarısındada gençay son istanbul maçında ben geliyorum bu son maçın der gibi geldi bana. ve bu yıl zhu jiang la antramanlara da devam edince artık kendine güveni daha da arttı ayrıca hızıda artmış oldu.

açıkçası bu yıl şampiyonluğu devr alacak diye bekliyordum. hatta maçı izlerken yanımda oturan arkadaş irfan rahat alacak galiba deyince kesinlikle hayır toparlanacak ve maça ortak olacaktır demiştim. sizinde bahsettiğiniz gibi setlerde de maçtan kopmayarak irfan ın süper oynamasına rağmen maçı kazanmasını bildi.

iddia ediyorum zhu jiang burda kaldığı sürece ibb li oyuncular çok daha ileri ye gideceklerdir.çünkü çinli antramanlarını çok disiplinli yapıyor. onlarda ayak uydurmak zorunda kalıyorlar.

bende çocukluğundan beri tanıdığım gençay ın şampiyonluğunu kutluyorum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bayanlarda yarı finalin 4. oyuncusunu yazmamışsınız

ismini hatırlayamamıştım.

4. Rabia Doğan (tigem ankara)

not: tek gerçek türk rabia kendisini kutluyorum.

diğerleri alınmasın yani gerçek türk kelimesinden onlar devşirme oluyor eski tabirle.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ismini hatırlayamamıştım.

4. Rabia Doğan (tigem ankara)

not: tek gerçek türk rabia kendisini kutluyorum.

diğerleri alınmasın yani gerçek türk kelimesinden onlar devşirme oluyor eski tabirle.

Rabia aslına bakarsanız bu maçlara tam olarak hazırlanamadığı halde 4. oldu.Antrenman yapacağı onun ayarında Ankarada kimse yok.Son 1 ay kala devamlı benle oynamak zorunda kaldı.Tigemde Dursun hocamla beraber minik çocukları yetiştiriyor ve sürekli onlara top atıyor.Buda bence onun oyununu olumsuz etkiliyor.Birde iyi hazırlık dönemi geçirdiğini ve tam kombinasyonlu düzenli antrenman yaptığını düşünün karşısında kimse duramaz.

Bu nedenle ben Rabia'yı gönülden kutluyor ve gerçek yerinin birincilik olduğuna inanıyorum. :alkis:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Tufan bey Ankaralı erkekler istanbul un havasına alışamadılar hepsi tel tel döküldü başta sen olmak üzere( hafife aldın gibi geldi bana, adamın cüssesine bakmadın herhalde) bayanlar da rabia şeref sayısını aldıda kurtardı sizi.

selamlar

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Tufan bey Ankaralı erkekler istanbul un havasına alışamadılar hepsi tel tel döküldü başta sen olmak üzere( hafife aldın gibi geldi bana, adamın cüssesine bakmadın herhalde) bayanlar da rabia şeref sayısını aldıda kurtardı sizi.

selamlar

Mustafa bey selam.Evet Ankaralılar gerçekten bekleneni veremedi bu sene.Sanırım benim maçı siz izlediniz.2-1 ve 10-8 önde olup maç sayısını atan ve yüksek topu fileye takan sonrada 3-2 yenilip elenen tek sporcu salonda bendim :lol: .İyide oldu zaten.O yüksek topa vuramayan birinin maçı almasıda zaten beklenemezdi.Dediğiniz gibi hiç olmazsa Rabia listeye Ankara'yı yazdırdı.

Selamlar...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Mustafa bey selam.Evet Ankaralılar gerçekten bekleneni veremedi bu sene.Sanırım benim maçı siz izlediniz.2-1 ve 10-8 önde olup maç sayısını atan ve yüksek topu fileye takan sonrada 3-2 yenilip elenen tek sporcu salonda bendim :lol: .İyide oldu zaten.O yüksek topa vuramayan birinin maçı almasıda zaten beklenemezdi.Dediğiniz gibi hiç olmazsa Rabia listeye Ankara'yı yazdırdı.

Selamlar...

Şans topuydu,fileye gitti.Denk oyunlar burdan döner.Pek denk oyunda değildi rakibi bayağı silkelemiştin son yumruğu yanlışlıkla kendine attın,sağlık olsun.

Saygılarımla

KTM

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Selamlar...

Tufan'cığım merhaba,

Kim di bu şanslı rakibin merak ettim. Ben de aynısını isterim. :alkis::alkis:

Selamlar,

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Tufan'cığım merhaba,

Kim di bu şanslı rakibin merak ettim. Ben de aynısını isterim. :alkis::alkis:

Selamlar,

Mehmet iyi tanırsın Oğuzu Antalyalı.Zaten oda şaşırdı topu fileye takınca.Şimdi aynısını sende istiyorsunda 10 kere atsam o topu fileye takamam :lol: .

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Şans topuydu,fileye gitti.Denk oyunlar burdan döner.Pek denk oyunda değildi rakibi bayağı silkelemiştin son yumruğu yanlışlıkla kendine attın,sağlık olsun.

Saygılarımla

KTM

Doğru söylüyorsunuz maç orada resmen döndü.Neyse sizinle tanışıp muhabbet etmekte güzeldi.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Mehmet iyi tanırsın Oğuzu Antalyalı.Zaten oda şaşırdı topu fileye takınca.Şimdi aynısını sende istiyorsunda 10 kere atsam o topu fileye takamam :lol: .

Yazık olmuş gerçekten. Oğuz bu sene 1.ligde mükemmel maçlar aldı ve çokta formdaydı. Demekki sen daha formdaymışsın.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 12 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..