Jump to content
Masatenisi.org Forum

Üye Olmayan Kullanıcılar Ve Forum İçeriği

Enduro

Recommended Posts

Forum içeriği üye olmayan kullanıcılara neden kapalı? Üye olunmadan da forum içeriğine sadece okuma amaçlı ulaşılabilse daha iyi olmaz mı?

Saygılar & Sevgiler

Olması mantıklı .Anlık bilgiye ulaşmak için üye olun girilmezi insanları caydırıyor gibi,Bakıp geçecekler ama ulaşamıyorlar.Çok ilgilerini çekerse zaten üyede olurlar.

Saygılarımla

KTM

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 weeks later...
Olması mantıklı .Anlık bilgiye ulaşmak için üye olun girilmezi insanları caydırıyor gibi,Bakıp geçecekler ama ulaşamıyorlar.Çok ilgilerini çekerse zaten üyede olurlar.

Saygılarımla

KTM

"Olması mantıklı." cümlenizi "Forum içeriği üye olmayan kullanıcılara okuma amaçlı açık olmalı." şeklinde anladım, eğer doğru anlamışsam hemfikiriz demektir. Bu sayade forum içeriğinden faydalanan insan sayısı artacaktır diye düşünüyorum. Örneğin http://mytabletennis.net/forum/ sitesine üye olmadan tüm mesajları okuyabiliyorsunuz. Ertan Bey ne düşünüyor acaba bu konuda. Aklımıza gelmeyen olumsuz yönleri var mıdır?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Forumu sadece üyelere açmak katılımcılığı artırıyor diye bu şekilde olmasına karar vermiştim. KTM nin de dediği gibi masa tenisiyle ilgili olanlar zaten üye oluyorlar. Bazı forumlar herkese açık olduğu gibi bazıları da sadece üyelere açık. Üyelerimizin çoğunluğu isterse bizde herkesin girmesine izin verebiliriz.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Forumu sadece üyelere açmak katılımcılığı artırıyor diye bu şekilde olmasına karar vermiştim. KTM nin de dediği gibi masa tenisiyle ilgili olanlar zaten üye oluyorlar. Bazı forumlar herkese açık olduğu gibi bazıları da sadece üyelere açık. Üyelerimizin çoğunluğu isterse bizde herkesin girmesine izin verebiliriz.

Ben açılmasını istiyorum.

İlgisi artarsa zaten üyede olur demiştim.

Bilgi bilgidir sınırlamak çok mantıklı değil gibi,bilgi yayılırsa daha geniş alanlara ulaşır,artarak tekrar yerine döner.

Saygılarımla

KTM

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bence üye olmayanlara açılması katılımcılığı daha da arttırır. Muhakkak birşeyler okudukça soru sorma isteği oluşacaktır üye olur ve sorularını sorar.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Üye sayısının artması ile Murphy yasalarından biri olan "Dünya nüfusu sürekli artar ama toplam zeka sabit kalır." kuralı forum için de geçerli olursa kaş yapalım derken göz çıkarmış oluruz ama. :)))

Buraya masa tenisiyle alakasız insanların üye olacağını hiç sanmıyorum. Üye olanlar arasında ayrım yapacak halimiz yok ya

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sadece bir espriydi...

Çok öfkeyle yazmamıştım cevabı zaten bu foruma kavga ve atışmalar yakışmaz. Bu forumun en önemli özelliği belli bir kültür seviyesinin üstündeki insanlardan oluşması ve üyelerin birbirine ilgili ve sevecen davranmasıdır bence.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 months later...

Masa tenisi gibi amatör ruhlu halkın bagrından kopmuş bir spora yakışmıyor girişin yasak olması hem giren zaten google'ın ön belleginden de istedigi yere giriyor (;

katı ve anlamsız bir yasak anlıyacagınız..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Forumun üye olmayanlara açilmasini bende destekliyorum.Ara sira diger forumlarda,masa tenisi ile ilgili bilgi arayanlara,sitemizin adresini verdim.Fakat foruma giremediklerinden vaz geçenlerin oldugunu biliyorum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ne güzel artık ilgisi olmayan bile foruma girince belki bir gün ilgili olabilir.Açılması çok iyi oldu.Şimdi sıra bizlede daha iyi ve daha güzel yazılarla meraklı ilgili kişileri bu forumda tutabilmek ,devamlılığını ve katılımını sağlıyabilmek ,üye yapabilmek bu da bizlerin ellerinde..Saygıyı elden bırakmadan yazacak illaki güzel bir şeyler bulabiliz.

ktm

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

tüm kullanıcılara açılması gerçekten iyi fikir, bu şekilde foruma giren herkes üyelik işlemlerini kabus olarak görüp siteye girmekten çekinmezler, ancak bazı forum üyelerimiz de umarım tembellik yapıp giriş yapmadan mesajları sadece okuyarak geçiştirmezler :lol:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

tüm kullanıcılara açılması gerçekten iyi fikir, bu şekilde foruma giren herkes üyelik işlemlerini kabus olarak görüp siteye girmekten çekinmezler, ancak bazı forum üyelerimiz de umarım tembellik yapıp giriş yapmadan mesajları sadece okuyarak geçiştirmezler :lol:

Bu tembellik yakında mektupla öğretime dönerse kötü,bırakın foruma girmeyi artık postacı yolu gözler üyelerimiz.Baksanıza toplar gittikçe büyüyor sonuda forumun adını plajvaleybolu.org/forum koyun teklifleri gelirse Adminimiz ne yapacak siz asıl ona bakın yandık ki ne yandı..Forumu masatenisi diye açtık üyelerimiz bizi plaj valeybolcusu yaptı kısmet artık pupa yelken engin denizlere açıldık, forum sonunda hangi branşlarda yoluna devam eder artık bilinmez derse üyeler ne yapar.Açtık bir kere forumu heh heh he...

ktm

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 4 weeks later...

şu an dikkatimi çeken bir durum oldu..tam 42 misafir var sitede..sadece 8 üye online..bu 42 kişiniin en fazla 3-5 tanesi forumu yeni yeni tanıyan kişiler bana kalırsa..geri kalan çoğunluk forum üyeleri gibi görünüyor..tabi kim kimdir bilmiyorum ama bu yeni uygulama birçok üyeyi tembelliğe itti sanırım..herkes siteye üye adı ve şifresiyle giriş yapmadan misafir olarak yazıları okuyor..zaten forum çok aktif değil..bu uygulamadan sonra iyice durgunlaşmaz inşallah <_<

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

şu an dikkatimi çeken bir durum oldu..tam 42 misafir var sitede..sadece 8 üye online..bu 42 kişiniin en fazla 3-5 tanesi forumu yeni yeni tanıyan kişiler bana kalırsa..geri kalan çoğunluk forum üyeleri gibi görünüyor..tabi kim kimdir bilmiyorum ama bu yeni uygulama birçok üyeyi tembelliğe itti sanırım..herkes siteye üye adı ve şifresiyle giriş yapmadan misafir olarak yazıları okuyor..zaten forum çok aktif değil..bu uygulamadan sonra iyice durgunlaşmaz inşallah <_<

Bu kadar hareketli bir sporda tembel insanı zor bulursun gibi geliyor bana sayın hocam.Forumun güzelliği ,okuduğun kadarda yazmanında (bilgi aktarımının) bir cazibesi var üye olmanın çekici yanıda bu olsa gerek..

ktm

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 months later...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 1 Gizli, 82 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..