Jump to content
Masatenisi.org Forum

Acemiye Kombi

Guest Uraz

Recommended Posts

Merhaba

Forumdan okuduğum kadarıyla kimse hazır raket tavsiye etmemiş. Buna dayanarak bende bir kombi yapmak istiyorum. Fakat ne istediğimi nasıl oynadığımı çokta bilmiyorum ama paraya kıyıp iyi bir kombi yapmak istiyorum. Toplam da 150-200 arası bişey ayırabilirim. Bana öneriniz ne olur?

Teşekkürler

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Merhaba

Forumdan okuduğum kadarıyla kimse hazır raket tavsiye etmemiş. Buna dayanarak bende bir kombi yapmak istiyorum. Fakat ne istediğimi nasıl oynadığımı çokta bilmiyorum ama paraya kıyıp iyi bir kombi yapmak istiyorum. Toplam da 150-200 arası bişey ayırabilirim. Bana öneriniz ne olur?

Teşekkürler

Selamlar Uraz...

Kaç para ayırdığının önemi yok. Önemli olan eski yazılanlara bir göz atarak kafanda bir fikir oluşturman. Ondan sonrada karar vermen.

Hemen hemen tüm malzeme satan mağazaların iletişim bilgileri sitede mevcut. Bunun yanında 2. el kategorilerinden de sana uygun bir kombi bulabilirsin. Ama önemli olan ayırdığın para değil, oyun stilini belirlemen. Eğer istanbulda isen bende dahil birçok arkadaş stiline bakarak birkaç malzeme önerebilir. Devamında da gidip istediğini alabilirsin.. sevgiler...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Merhaba

Teşekkürler

150-200 ytl arası bir bütçe ile gayet iyi bir kombinasyon yapabilirsiniz.Tabi bunu yaparken bu işi bilen birinden yardım almanız en doğrusu olacaktır.Ancak şunuda unutmamanız gerekir ki profesyonel bir raketle oynamak hazır market raketlerle oynamaya benzemez.Alışmak ve o geçiş sürecini az sıkıntıyla atlatmak sizin için zorlayıcı olabilir.Çünkü bu durumu hoby raketten profesyonel rakede geçen herkes yaşamıştır,yaşayacaktırda.Bu yüzden ilk kombinasyonunuzu yaparken kontrollü tahta ve lastikler tercih etmeye özen gösterin.Zaman geçtikçe,o raket beklentilerinize cevap vermemeye başladıkça zaten daha hızlı tahta ve lastiklerle oynamanız kaçınılmaz olacaktır.

Saygılar

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 85 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..