Jump to content
Masatenisi.org Forum

Hazır Raketten Kombiye Geçiş

Guest fore83

Recommended Posts

Selamlar. Butterfly legaut 1700 le oynuyorum. Raket artık çok yavaş gelmeye başladı. Masadan uzak ve top spin oyun oynuyorum. Servislerde kesme ve yan spin servis kullanıyorum. Rakibin dolgun yan sipinli servislerini karşılamakta zorlanıyorum. Back hand ile iyi block lar ve sert şutlar çıkarabiliyorum. Fore hand ile topspin şutlar atıyorum. Biraz hızlı oyun oynamak istiyorum. Fazla antıraman yapamıyorum. Artık kendime yeni bir raket yapmak istiyorum. Andro Cell OFF- tahtası gözüme çarptı onu almayı düşünüyorum. Üzerine lastik önerileriniz nelerdir. Veya başka tahta ve lastik önerileriniz nelerdir. Düşük fiyatlılar daha uygun olur. Cevaplarınız bekliyorum. TEŞEKKÜRLER.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Öneride bulunan herkese teşekkür ederim. Çin lastiklerinden 729 Focus III lastikleri ile oynayanlar varmı? Bu lastikler hakkındaki düşüncelerini paylaşırsanız sevinirim. Teşekkürler.

Lastik nasıl pek bilmiyorum ama fast-spinden alacaksan orada 2.2 mm var ve bir de bu lastik biraz sert süngerli...

2.0mm'nin altında kalmaya çalışmanı tavsiye ederim.

2.0 mm den ince ve yumuşak süngerli sriver fx, rarid soft gibi lastikleri al derim!

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Lastik nasıl pek bilmiyorum ama fast-spinden alacaksan orada 2.2 mm var ve bir de bu lastik biraz sert süngerli...

2.0 mm den ince ve yumuşak süngerli sriver fx, rarid soft gibi lastikleri al derim!

Evet fast-spin de gördüm 2.2 olması hızlı olması anlamına mı geliyor? sriver fx biraz pahalı geldiği için alamadım o yüzden friendship ürünlerine bakıyorum. bu lastik sriver tarzında diye yorumlara yazmışlar oynayan var ise bir sorayım dedim. TEŞEKKÜRLER

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Evet fast-spin de gördüm 2.2 olması hızlı olması anlamına mı geliyor? sriver fx biraz pahalı geldiği için alamadım o yüzden friendship ürünlerine bakıyorum. bu lastik sriver tarzında diye yorumlara yazmışlar oynayan var ise bir sorayım dedim. TEŞEKKÜRLER

kısaca süngerler kalınlaştıkça ver sertleştikçe hız artar kontrol azalır o yüzden yeniysen diye çok kalın almaman söylenmekte friendship benimde kullandıklarım oldu yan falso servisleri karşılamak haricinde bir eksi yan görmedim ama benim kullandığım lastikte gayet spinli ondan olması gerek bu kadar spinli hiç kullanmamıştım muhtemelen o yüzden rakibe ne kadar falsolu vurabiliyorsan o kadarda falsodan etkileniyorsun demektir...lastikler için diyorum

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

kısaca süngerler kalınlaştıkça ver sertleştikçe hız artar kontrol azalır o yüzden yeniysen diye çok kalın almaman söylenmekte friendship benimde kullandıklarım oldu yan falso servisleri karşılamak haricinde bir eksi yan görmedim ama benim kullandığım lastikte gayet spinli ondan olması gerek bu kadar spinli hiç kullanmamıştım muhtemelen o yüzden rakibe ne kadar falsolu vurabiliyorsan o kadarda falsodan etkileniyorsun demektir...lastikler için diyorum

falsolu servisler avantajlı ve dezavantajlıdır rakibiniz attığınız falsoyu karsılayamıyorsa bu avantajdır eğer karşılıyorsa bu falso size daha değişik bir şekilde gelecektir bunu karşılayamazsanız dezavantaj olur

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

falsolu servisler avantajlı ve dezavantajlıdır rakibiniz attığınız falsoyu karsılayamıyorsa bu avantajdır eğer karşılıyorsa bu falso size daha değişik bir şekilde gelecektir bunu karşılayamazsanız dezavantaj olur

benim kastım bana atılan yan falso servisleri eski rakete göre daha zor çıkardığım bu lastiklerde eskisinden daha iyi falso veriyor o yüzdende daha çok falsodan etkileniyor demek istemiştim sanırım yanlış anlatmışım

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bilgilerini paylaşan herkese teşekkür ediyorum. Kararımıverdim ve yeni raketimi yaptım. Andro super core cell off - tahta üzerine iki tarafa da 729 Focus III 2.2 mm lastikler aldım. Lastikler yumuşak, süngerde yumuşak sayılır. Beklediğim gibi hızlı çıkmadı. Ama 1700 den hızlı. Oyun oynaması daha zevkli hale geldi. Topspin, özelliklede bloklar harika. Alıştıkça daha da güzel olacak. (Pek uyum sorunu yaşamıyorum.)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bilgilerini paylaşan herkese teşekkür ediyorum. Kararımıverdim ve yeni raketimi yaptım. Andro super core cell off - tahta üzerine iki tarafa da 729 Focus III 2.2 mm lastikler aldım. Lastikler yumuşak, süngerde yumuşak sayılır. Beklediğim gibi hızlı çıkmadı. Ama 1700 den hızlı. Oyun oynaması daha zevkli hale geldi. Topspin, özelliklede bloklar harika. Alıştıkça daha da güzel olacak. (Pek uyum sorunu yaşamıyorum.)

Hayırlı olsun arkadaşım!! inşallah iyi olur!! raketin çok iyi olmuş(ben biraz deli olduğum için bana yavaş gelir ama :D: ) bu raketle oyunun çok gelişir diye düşünüyorum. iyi oyunlar. ;):

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hayırlı olsun arkadaşım!! inşallah iyi olur!! raketin çok iyi olmuş(ben biraz deli olduğum için bana yavaş gelir ama :D: ) bu raketle oyunun çok gelişir diye düşünüyorum. iyi oyunlar. ;):

Teşekkür ederim. Raketle 3 gündür oynuyorum. Çok memnunum. Tahtayı özellikle hızlı seçmedim. 2.2 mm lastikler le hızlı olur diye bekliyordum, eğer hızlı olur da alışamaz isem lastikleri değiştiririm diyordum. Fakat lastilker yumuşak olduğu için çok hızlı gelmedi. Spinde gayet iyi. Arkadaşımda dipper var ona göre yavaş geldi. Kısacası gelişim açısından gayet iyi. Raketimden memnunum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 78 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..