Jump to content
Masatenisi.org Forum

Hurricane Hou

Recommended Posts

tahtanın bu görünümüne bakarak penhold-shakehand ayırmını yapmak zor ama eli kesmemesi için yapıldığı aşikar.

Linkten diğer resimler kısmına bakarsanız farklı açıdan çekilmiş resimleri var fakat ordan bu bölüm gözükmüyor hem ön hem arkdan çekilmiş fotolar var.Ama dediğniz gibi olsa(eli kesmemek için) diğer raketlerde neden yok merak ettim doğrusu..özel yapım herhalde.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

http://silvalis.smugmug.com/gallery/4169676_88xs6#P-1-12

resimlerin esas kaynağı burası adamda galeri yapabilecek kadar çok tahta var:)hem penhold hemde shakehand tahtaları var ve tahtaların buyuk çoğunluğunu yontmuş. sanırım alışkanlık meselesi bende tahtayı çok yukardan tuttuğum için elimi kesiyor onun için yeni bir tahta aldığım zaman sapın kenarlarını zıppara ile yumuşatıyorum

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 weeks later...
http://silvalis.smugmug.com/gallery/4169676_88xs6#P-1-12

resimlerin esas kaynağı burası adamda galeri yapabilecek kadar çok tahta var:)hem penhold hemde shakehand tahtaları var ve tahtaların buyuk çoğunluğunu yontmuş. sanırım alışkanlık meselesi bende tahtayı çok yukardan tuttuğum için elimi kesiyor onun için yeni bir tahta aldığım zaman sapın kenarlarını zıppara ile yumuşatıyorum

bu tahtayı cok merak edıyorum

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 4 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..