Jump to content
Masatenisi.org Forum

Cok Uzakda Masatenisi Oynamak Isteyen Biri

Guest Mixer

Recommended Posts

Turkiye`de yasadigim yillarda oynayacak yuzlerce arkadasim vardi.Ama iyi masamiz hic olmadi (stiga)adli masalari kataloglardan baska biryerde gormemistim.Simdi yurtdisinda yasiyorum.(Avusturalya/Melbourne)evimin yaninda macatenisi merkezi var.Icinde 20 tane stiga masa vs.Ama oynayacak birtane bile arkadasim yok....

Ben yine de sansimi denemek istedim ,belki bu formu benim yasadigim ulkede de izleyen kimseler vardir.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bir oglum var .Henuz 4 yasinda onu salona goturuyorum arada ,atmosferi tenefus etsin diye.Bir sene daha beklicem ve onu masaya koyacam.O sag elle oynuyo benim gibi solak degil.Unutmadan ekimde askerim(yurtdisi bedelli icin)Burdur da bolukde varmis bir masa :).

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Unutmadan ekimde askerim(yurtdisi bedelli icin)Burdur da bolukde varmis bir masa :).

Size şimdiden hayırlı teskereler. Askeri birlik içindeki masa tenisi imkanları bilmiyorum ama Burdur'da okuyan arkadaşlar var forum üye olanlar arasında. Ayrıca kaçamak yapıp Antalya'ya yolunuz düşerse de bekleriz. Antalya-Burdur arası 1-1.5 saat kadar. Oldukça yakın yani.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Guest Social Distortion

Valla orada yaşadığın için çok şanslısın Mixer.Avusturlya benim çok beğendiğim bir ülke.İnternetten falan bayağı araştırmıştım.Bu arada bende solağım inşallah bi gün Avusturalyada masa tenisi oynama şansımız olur... :bye:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Merhaba Mixer,

Ben de senin gibi yurtdisinda yasiyorum (Fransa-Paris), ayni senin dedigin gibi kaliteli malzemeleri ancak kataloglarda gorebiliyorduk. Ogrencilik yillarimda okuldaki arkadaslarla ya da yazlari bazi kamplarda oynama imkanim olmustu.15 yildir yurtdisindayim.Hic cesaretim olmamisti herhangi bir masatenisi klubune gidip kayit olmaya. Zaten oynayan bir arkadasim da yoktu. Yillar sonra kizimin okul kaydini yaptirmaya gittigimde okulda hemen hemen her spor daliyla ilgili klup temsilcileri vardi. Kizimi masatenisine kayit yaptirmak isterken klup yoneticisiyle biraz konustuk, benim yillar once oynadigimi ogrenince benide ilk antremana davet etti.Bir hafta sonra onlarin lisansli sporcusuydum.O gunden beri oynuyorum.Bu sene besinci senem.Iki ayri ligimiz var.Fransa ligi ve Paris ligi.Sezon eylul de basliyor haziran sonuna kadar devam ediyor.

Hic tanimadigim insanlarla takrar basladigim bu spor sayesinde simdi bircok arkadasim var.

Eminim Avustralya da da organizasyon ve altyapi buradan farkli degildir. Sana tavsiyem en yakin klube git ve kayit ol.Goreceksin bu spor sayesinde bircok yeni arkadaslar edineceksin.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 55 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..