Jump to content
Masatenisi.org Forum

Raket Arıyorum

Guest AFK

Recommended Posts

kısa zamanda iyice öğrendim masa tenisini ve raketim bana yetmemeye başladı daha önümde uzun bir zaman olduğu için iyi bir raket almak istiyorum bana raket tavsiye ederek yardımcı olurmusunuz ben önel yani forhand oynuyorum ve kontrollü bir raket istiyorum ama hızlı da olsun ama kontrolsüz güç güç değildir teşekkür ederim. :annoyed::isterim::whistle::hehehe:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

sorduğuna göre muhtemelen ANDRO Super Core CELL ALL+ yazdıkların arasında sana en uygunudur diye düz mantık yaptım kendimce ama ne kadar oynadığında önemli hem hız hem kontrol max olsun diye bişeyde yok kullanabildiğin kadar hız kontrollüdür biraz tecrübesizsen off yerine all+ bence daha iyi olur

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bence All tahta alma Off - bir tahta daha iyi olur. Eğer bazen sırf defans oynamak istiyorum dersen birşey diyemem ama rakibin ataklarına karşı koyup bende atak yapmak istiyorum dersen All tahta ileride sana yavaş gelebilir. Sonuçta her geçen gün biraz daha ilerleteceksin oyununu. Bence Tibhar Revolt uygun olabilir

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bence All tahta alma Off - bir tahta daha iyi olur. Eğer bazen sırf defans oynamak istiyorum dersen birşey diyemem ama rakibin ataklarına karşı koyup bende atak yapmak istiyorum dersen All tahta ileride sana yavaş gelebilir. Sonuçta her geçen gün biraz daha ilerleteceksin oyununu. Bence Tibhar Revolt uygun olabilir

Oyunu iletletme ile tahtanın All all+ off off- olması arasındaki bağlantıyı ben anlayamadım???

off++ tahta ile oynayanlar süper, All+ tahtayla oynayanlar ona göre dahamı kötü olurlar?

AllRaund oynayan bir çok uyuncu var. Daha iyi bir Allraund oyuncu olmak için harıl harıl çalışıyorlar. Ayrıca OFF+ tahta kullanma merakı içerisinde bile değiller :) All+ Tahtayıda sert ve kalın sünger takviyesi ile off sınıfına taşıyabilirsiniz.. Hazır raket kullanmış birisine hızlı bir tahta önermek bence çok yanlış.

Selamlar,

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ben de aynı kanaatteyim,

Daha önce hazır raket kullanan veya benim gibi çok az oynayan ve oyun tecrübesi fazla olmayan oyuncular için OFF+ raketler tam bir kabus olabilir, zaten kontrol arıyorsanız OFF veya OFF+ raketlerde kontrol diğerlerine göre çok daha az. Fiziki kanunlara göre de hız arttıkça kontrol azalır.

Bu tip bir raket aldığınızda eski oyununuzu bir tarafa bırakın, topun masayı bulması ve kontrol başlıca probleminiz olacaktır, tavsiyem yukarıdaki arkadaşın da dediği gibi All+ veya OFF- tarzı bir raket tercih etmenizdir. BH oynayamadığınızı ve BH ile sadece blok yapacağınızı hesaba katarsak BH tarafına daha kontrollü ve defansif bir lastik daha iyi olabilir gibime geliyor.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Oyunu iletletme ile tahtanın All all+ off off- olması arasındaki bağlantıyı ben anlayamadım???

off++ tahta ile oynayanlar süper, All+ tahtayla oynayanlar ona göre dahamı kötü olurlar?

AllRaund oynayan bir çok uyuncu var. Daha iyi bir Allraund oyuncu olmak için harıl harıl çalışıyorlar. Ayrıca OFF+ tahta kullanma merakı içerisinde bile değiller :) All+ Tahtayıda sert ve kalın sünger takviyesi ile off sınıfına taşıyabilirsiniz.. Hazır raket kullanmış birisine hızlı bir tahta önermek bence çok yanlış.

Selamlar,

arkadaş raketim bana yetmiyor demiş ve tahta tavsiye etmemizi istemis. Raketin 3 tane niceliği var bildiğiniz gibi. Bunlar Hız, Kontrol ve Spin. Arkadaş tahta tavsiyesi istediğine göre spinle ilgili bir yorum yapamıyorum. Yetmiyor dediğine göre eski raketinin ya hızı az geliyordu yada kontrolü az geliyordu. Düşündüğü tahtaların sadece bir tanesi All sınıfında diğerleri off tahtalardı. Eğer kontrolü az gelseydi off tahtalara bakmazdı. Demek ki hızı yetmiyormuş. Ben de baktığı tahtalardan birini önerdim. Benim önerdiğim tahtayı alacakmış zaten inş. memnun kalır.

Sayın aQua oyuncu madem çok az oynuyor neden o kadar para verip de raket toplatsın ki hem de oyun tecrübesi az iken

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 1 Gizli, 97 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..