Jump to content
Masatenisi.org Forum

Fbvtt - Raiting Turnuvasından Görüntü

Recommended Posts

http://www.flashdersi.com/flash/images/myilik.wmv

FBVTT 2.Raiting turnuvasında Süper grupta oynayan Mehmet YILIK beyin bir maçından son set

Not :

Bir çok kişiden 'nasıl izleyebilirim bu görüntüyü?' sorusu geldiğinden burada cevaplamak istedim:

Normalde Windows XP kullanıclarında sorun olmamalı, Windows Media Player otomatik olarak gereken video codec'i yüklüyor arka planda. Eğer herhangi bir sebepten dolayı bunu yapmıyorsa : http://www.microsoft.com/downloads/details...;displaylang=en adresinden bunu siz yapmalısınız.

Veya en son sürüm Windows Media Player yükleyin : http://www.microsoft.com/windows/windowsme...d/download.aspx , yine de izleyemiyorsanız başka bir probleminiz var demektir.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Mehmet Bey hangisi, kazanan mı? Malum yeniyiz daha :pembe::sorry:

Yan masadaki maç orjinalmiş bu arada =)

Evet kazanan benim(Mehmet) mavi tişortlu olan.

Yan masadaki maç gerçekten orjinal bir maçtı. Arkası kameraya dönük oynayan arkadaşımız Yılmaz'ın bhinde pütür bir lastik var, dışardan bakan bu oyuncuyu rahat yenerim diyor fakat ne olduğunu anlayana kadar maçı kaybediyor. Çok zor oyuncudur. Hatta şöyle bir örnek vereyim. Camiada Vedat Zengin'i oyun kalitesi ve seviyesi olarak herkes tanır. Bu arkadaş geçenlerde Vedat'ı yenmişti. Görüntüye aldanmamak lazım.

Selamlar,

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

mehmet bey file sizden yana değilmiş ama yine de yenmişsiniz. tebrik ederim.

yan taraftaki oyun için şu yorumu yapabilirim: çok sakin ve birşey bilmiyormuş gibi duran oyuncular hiç de göründüğü gibi olmayabilir.

saygılar.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

o masada daha sonra yapılan maçta filenin özellikle sol tarafı 1cm fazla yüksek olduğu ölçüldü ve düzeltildi.

zaten mehmet bey de çok şaşırdı oyun içinde. sanki içinden fileye karşı şunları söylüyordu: "her zamanki ayarda vuruyorum ama top sana çarpıp havaya fırlıyor. var bir sorun sende" :gulumse:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

o masada daha sonra yapılan maçta filenin özellikle sol tarafı 1cm fazla yüksek olduğu ölçüldü ve düzeltildi.

Aslında bu tip şeylere dikkat ederim fakat maça başlamak için acele edince gözümden kaçmış. Karşı sahaya gitmesi gereken topların neden filede kaldığı şimdi anlaşıldı. Teşekkürler Hakan bey,

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

zaten mehmet bey de çok şaşırdı oyun içinde. sanki içinden fileye karşı şunları söylüyordu: "her zamanki ayarda vuruyorum ama top sana çarpıp havaya fırlıyor. var bir sorun sende" :gulumse:

Sayın matematik, tebrikleriniz için çok teşekkür ederim. Oyunda da aynen dediğiniz gibi, karşı sahaya geçmesi gereken toplar ya filede kaldı yada fileden dışarı gitti. Filenin 1 cm yüksek olması oyundaki dengeleri değiştirebiliyor. Gerçi iki tarafta eşit şartlarda oynuyor ama bu tip durumlarda hücum oynayan oyuncunun aleyhine olduğunu düşünüyorum.

Yan taraftaki oyun çok basit gibi gözüküyor, inanın bana öyle değil, görüntü kimseyi aldatmasın. İki oyuncuda değişik stile sahip, ikisininde ortak özelliği içeriye müthiş top atmaları. Birinin pütürü oyunu müthiş bozuyor, diğer arkadaşımız Hayri istediğiniz kadar şut atın, spin yapın her top geriye geliyor. Kısacası oyuncuyu yıldırıyor.

Saygılar,

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Aslinda file normaldi, Sedat benim dikkatimi dağıtmak için ikinci setin başında fileyle oynadı. Filenin bir tarafını diğer tarafa göre daha yüksek yaptı. Maçtan sonra kendisi de itiraf etti. :down:

Ertan abi,

Demekki Sedat maçı alamayacağını anladı. O yüzden böyle bir numara yaptı. Maç sonucu ne oldu? Umarım Sedat'ı yenmişsindir. :fildir::fildir:

Selamlar,

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ertan abi,

Demekki Sedat maçı alamayacağını anladı. O yüzden böyle bir numara yaptı. Maç sonucu ne oldu? Umarım Sedat'ı yenmişsindir. :fildir::fildir:

Selamlar,

O taraftaki tüm setleri verdim. Setler 2-2 iken Son sette 5-1 ben öndeyken değiştik ve fileyle oynadığı tarafa geçip 11-9 verdim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Guest Tanju Cansever

Mehmet Bey merhaba,

Videoda dikkatimi çeken şey, rakibinizin servis atma şekli oldu. Topu 5-6 defa yerde sektiriyor, sonra serbest eliyle tutuyor ve birden raketini arap cellatların kılıcı havaya kaldırması gibi kaldırdıktan sonra maktulun boynuna - pardon topa - indiriyor. Tabi bu arada raketi eline vurmamak için de topu biraz bırakıyor. Garip ve faul bir servis gibi geldi bana. Sanki toptan hıncını alıyor gibiydi! Topu yerde sektirdikten sonra bir an hareketsiz kalıp topu serbest el ayasında hareketsiz olarak göstermesi gerekmez mi?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Mehmet Bey merhaba,

Videoda dikkatimi çeken şey, rakibinizin servis atma şekli oldu. Topu 5-6 defa yerde sektiriyor, sonra serbest eliyle tutuyor ve birden raketini arap cellatların kılıcı havaya kaldırması gibi kaldırdıktan sonra maktulun boynuna - pardon topa - indiriyor. Tabi bu arada raketi eline vurmamak için de topu biraz bırakıyor. Garip ve faul bir servis gibi geldi bana. Sanki toptan hıncını alıyor gibiydi! Topu yerde sektirdikten sonra bir an hareketsiz kalıp topu serbest el ayasında hareketsiz olarak göstermesi gerekmez mi?

Tanju Bey günaydın,

Sabah sabah çok güldürdünüz beni fakat söylediğiniz konuda çok haklısınız, aynen dediğiniz gibi. :thup::thup:

İyi günler,

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

benmde dikkat ettğim kadarıyla topu elinden havaya atmıyor yüksekten olduğu yere bırakıyor gibi geldi

evet topu yukarıdan bırakıyor daha önce servislere dikkat etmemiştim doğrusu

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

benmde dikkat ettğim kadarıyla topu elinden havaya atmıyor yüksekten olduğu yere bırakıyor gibi geldi

aynen bende öyle görmüştüm ama bi itiraz falanda olmadığından yanlış görüyorumdur diye düşünmüştüm

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 7 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..