Jump to content
Masatenisi.org Forum

Fbvtt - Raiting Turnuvasından Görüntü

Recommended Posts

Merhabalar,

FBVTT'nin 2.Raiting turnuvası. 2.gruptan bir maç.

Raket elden düşüyor ve kırmızılı arkadaş puanı aldığını söylese de diğer arkadaş oyunun heyecanına kapılıp bir umut ile bu işi iyi bilen bir ustaya yine de sormak gerektiğini söylüyor. Tabiki durum ortada : puan ve set kırmızılı arkadaşa gidiyor.

Not : arkadaşların isimlerini bilemediğimden isim veremedim. Bilen varsa cevapta yazabilirler.

Video : http://www.flashdersi.com/flash/images/raketolayi.wmv

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Raketi düşüren değilde, rakibi topu karşılayamasaydı veya topu dışarı atsaydı sayı raketi elinden düşürenin olurdu.Daha önce böyle bir şey izlemiştim.Raketi düşürmesine rağmen topu karşıya gönderebildiiyse ve rakip karşılayamadıysa sayı onundur.

İyi Günler...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Guest Tanju Cansever
raketi düşüren arkadaşımın ismi Salih İşsever raket ağa çarpmasaydı rakibide servisi karşılayamasaydı sayı Salihin olurdu oyun içinde raketin ağa teması faul olur benim yorumum bu.

Bence de raketin ağa teması faul olması lazım. Ama raket elden fırlarsa ağa temas etmese de faul olması gerekir. Ya o fırlayan raket rakibin kafasına gözüne temas etseydi n'olacaktı? Zaten raket fırlayınca rakibin dikkati dağılır ve servisi karşılayamayabilir. Ralli esnasında da aynı durum söz konusudur.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 1 Gizli, 17 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..