Jump to content
Masatenisi.org Forum

Kombi Raket

Guest çiçi

Recommended Posts

arkadaşlar merhaba.aranıza yeni katıldım.kombi raket almak istiyorum.oyun stilim atak backhand oyuncusuyum.forhendim de iyi ama backhandim kadar değil. kesmelerimin çoçu backhand iyi kessin istiyorum gitti gidiyordan yasaka new era 2.2 siyah ve kırmızı lastik düşünüyorum sizce nasıl olur bana uyar mı?tahtasıyla 90 ytl.acaba bu kombi butterfly 7000 den daha iyi bir performans ortaya koyarmı?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

söyle bir konu açabilirmiyiz sayın forum yetkilileri bty primorac 7000 hakkında oynayanlar görüşünü oraya yazsın almak istiyenlerde o konuyu okusun çünkü bu 7000 hakkında baya konu açıldı ve yazı yazıldı şu konuları açanlar biraz araştırsalar forumu sonuca ulaşıcaklar

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

söyle bir konu açabilirmiyiz sayın forum yetkilileri bty primorac 7000 hakkında oynayanlar görüşünü oraya yazsın almak istiyenlerde o konuyu okusun çünkü bu 7000 hakkında baya konu açıldı ve yazı yazıldı şu konuları açanlar biraz araştırsalar forumu sonuca ulaşıcaklar

benim tek yorumum ilginç ama neyle oynarsan oyna önemli olan antrenman..tabi kaliteli malzeme şart..eğer liglerde oynamıyorsan daha raket seçme sadece antrenmana önem ver..tecrübeye de....

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 weeks later...

butterfly ın hazır raketleri arasında çok öyle bariz farklar yok zamanında bende hazır raket alma hatasına düşmüş biri olarak butterfly ın schlager 700 c sini kullanmıştım. Tahtanın üstüne 1.5 mm wakaba lastik yapıştırmışlar. Dikkat edilirse primorac 7000 nin üstünde de aynı kalınlıkta aynı lastklerden var tahtalarda çok öle birbirinden farklı profesyonel tahtalar olmadığı için - benim düşüncem- bu hazır raketler arasında da çok öle bariz bir fark beklemek doğru değil kanısındayım. Zaten hazır raketler de genellikle addoy veya wakaba tarzı lastikler koyuyorlar. Ama nedir başlığına işte 7000 bu daha üst modeli gibi bi sahte etiketle böylece bu raketler daha pahalıdan satılabiliyor. Ben Schlager 700 ü aldığım zaman schlager 39 lira primorac 7000 de 65-70 lira civarlarındaydı şimdi kaç paradır bilemiyorum ama. Schlager o hazır raket o zmn elime aldığımda gerçekten güzel gelmişti. Ama daha sonradan primorac off- tahta üstüne sriver fx lastikleri koyunca bir daha elime almak bile istemedim raketi. Yani sonuç olarak elbette hazır raketler arasında da birçok fark oluyor bir bty hazır raketle ne bileyim bir 3 top+file+ raket tarzı satılan raketide eş değer tutamayız ama bu hazır raketler en azndan aynı markanın hazır raketlerinin kendi aralarında çok fazla fark yok sanırım. Gerçek masa tenisini kombi raketi topladığınız zaman hele ki kombinasyon size uyumluysa daha iyi anlıyorsunuz. Hazır raketi olan ve çok memnn olan arkadaşlar olabilir tabi ama benim görüşüm bu yönde.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 74 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..