Jump to content
Masatenisi.org Forum

Fındıklı Spor Kulübü

turushanovgu

Recommended Posts

haziran 2007de yetiştirmeye başladığım öğrencilerim, henüz 1 sene bile olmadı ama miniklerde mete rize il 1., koray rize il 3. oldu, alihan'dan da yakın zamanda madalya bekliyorum

cimg2812kk8.jpg

soldan sağa: metehan---koray---alihan

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ölmez sağ kalırsam :lol: 1 sene sonra mükemmel seviyede olacaklar

Allah size uzun ömürler versiin..

Sizi, Metehan, Koray ve Alihan'ı başarınızdan dolayı kutluyorum.. Daha büyük hedefleri de gerçekleştirmeniz temennisyle iyi çalışmalar diliyorum.

Selamlar,

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

tebrik ederim turushan abi

beni de eğitirmisin :D

estağfurullah ömercim bizim haddimize mi? cumartesi bekliyorum

ilgilenenlere duyurulur; bu cumartesi / pazar, fındıklı lisesi kapalı spor salonunda küçük forum buluşması gibi bir organizasyon yapıyoruz, trabzon, rize, çayeli, ardeşen ve arhaviden sporcu arkadaşlarımız geliyor, katılmak isteyen herkese kapımız açıktır. saat 11'de buluşmak dileğiyle

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Guest Tanju Cansever

Turushancım, öğrencilerin çok şanslılar. Senin gibi teknik seviyesi yüksek mükemmel bir hocaları olduğu için. Başarılarınızın devamını dilerim, ilerde bu çocukların süperligde oynayacaklarına eminim. Sevgilerimle...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

abim; temel eğitimleri için şimdilik yetiyoruz bakalım , yaşlı adamız sonuçta :lol::lol: çocuklara ayak uydurmak zor, ileride bakalım neler olur. bu spora gönül verdikleri sürece çok başarılı olacaklarına inanıyorum,

3 öğrenciyle çıktığım yolda şu an 7 öğrencim var, hepsi birbirinden yetenekli ve başarılı, gerek sportif açıdan gerek okul ,arkadaşlık açısından çok memnunum

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Allah size uzun ömürler versiin..

Sizi, Metehan, Koray ve Alihan'ı başarınızdan dolayı kutluyorum.. Daha büyük hedefleri de gerçekleştirmeniz temennisyle iyi çalışmalar diliyorum.

Selamlar,

hocam sizin de takım çalıştırdığınızı biliyorum, ben de size başarılar dilerim,

bir gün karşılaşmak dileğiyle

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Helal olsun bu gençlere!!! keşke bende böyle küçük yaşta başlasaydım ve benimde böyle bi hocam olsaydı!! onlardan 5-6 yaş büyük olmama rağmen ben bu spora ekim 2007de hobi amaçlı başladım, ocak 2008de de kademe atladım ve bir kursa başladım, bende onların yaşında bu spora başlamak istedim ama olmamıştı şimdiye kısmet oldu bundan sonra pek bişey beklemiyorum kendimden ama ben yinede bu sporu çok seviyorum hatta onu yaşam sitili haline getirdim!!

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 weeks later...

Biraz geç oldu ama, sizi ve minik oyuncularınızı tebrik ediyorum.Herşey çocuklar için geleceğimiz için bizim için.

Bunlar cin gibi sayın hocam ülke sınırlarını bile zorlarlar.

Sizin ve minik takım oyuncularını başarılarınızın devamını dilerim ,sağlıklı ve mutlu kalın.

Saygılarımla

KTM

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

arkadaşlar yorumlarınız için teşekkür ederim, haziran ortasında eğitime başlayalı tam 1 sene olacak. çocukları 1 sene daha çalıştırabilirsem ileride türkiye çapında sporcular olacaklarına eminim, yaşları ve yetenekleri kendilerini geliştirmelerine çok müsait, diğer öğrencilerim de arkalarından yetişip onları yakalayacak durumdalar. uygun bir zamanda tüm öğrencilerimin resimlerini de foruma ekleyeceğim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 6 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..