Jump to content
Masatenisi.org Forum

Olimpiyatlara Katılım

Guest Yusuf Aydin

Recommended Posts

arkadaşlar atina olimpiyatlarına türkiyeden giden masa tenisçiler var mıydı?Varsa neler yaptılar biliyor musunuz?Pekin olimpiyatlarına kimler gidecek belli mi?ya da nasıl belli oluyor?Türkiye'de derece mi yapmak lazım yoksa direk katılım oluyor mu?çok soru sordum kusura bakmayın ama bunları çok merak ediyorum.cevaplayan olursa sevinirim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Türkiye'den olimpiyatları bırak pro tour turnuvalarına katılan bile yok.

Olimpayatlara katılabilmek için olimpiyatlardan önce bir çok turnuva düzenlendi. Ama bu turnuvalara katılabilmek içinde dünya sıralamasındaki yer önemli. Pekin olimpiyatlarına katılanlar da 2008 haziranında filan belli olur. Umarım şu Avrupa Yıldızlar Şampiyonu Peng Fei Yiang kendini ziyan etmez ve o olimpiyatlara katılır.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

üniversiteler arası turnuvalarda başarı gösterenlerin olimpiyat eleme maçlarına katılma şansı oluyor mu?olimpiyatlara katılmak için illaki uluslararası turnuvalara mı katılmak lazım?biraz geç cevap yazıyorum.her zaman internete giremiyorum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

:fildir: arkadaşlar olimpiyatlara katılım hakkında farklı bir konuya geçmek istiyorum.olimpiyatlarda ve sıralamalarda büyük bir çoğunluğu Çin ve Koreli masa tenisçiler oluşturuyor.özellikle Çinli oyuncular.masa tenisinin bu ülkelerde bu kadar gelişmesinin nedeni ne olabilir?Bu ülkelerden kaç kişi katılıyor bu turnuvalara ve olimpiyatlara?Türkiye olimpiyatlara katılım hakkında büyük bir çalışma içerisine gireceğini belirtiyor.Acaba bu masa tenisine nasıl yansıyacak?ne dersiniz belkide içimizden birkaç kişi pekin olimpiyatlarında başarı sağlıyacak.
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 0 Gizli, 6 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..