Jump to content
Masatenisi.org Forum

El Terleme Sorunu

huorfefalas

Recommended Posts

merhaba sayın abilerim yazıma öncelikle herkesin turizm haftasını kutlayarak başlamak istiyorum

elimde aşırı terleme sorunu var bunu önlemenin bir yolunu bilen varmı acaba aranızda?terlemenin rakete zarar vereceğini düşünüyorum ve bir çözüm bulmam lazım bilenler engin bilgileriyle benim gibi bilmeyen veya sormaya çekinen arkadaşları aydınlatırlarsa minnettar olacağım :fildir:

hepinize bol spinli,kesmeli günler

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

yanlış hatırlamıyorsam raketin sapını sarmak için overgrip olarak satıyorlar yada bant sarsanda olabilir tahminim doğal olarak terleme tahtaya zarar verecektir sap tarafından olduğundan çok olmaz ama uzun bir süreden sonra çürüme dediğimiz olay gerçekleşebilir

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

merhaba sayın abilerim yazıma öncelikle herkesin turizm haftasını kutlayarak başlamak istiyorum

elimde aşırı terleme sorunu var bunu önlemenin bir yolunu bilen varmı acaba aranızda?terlemenin rakete zarar vereceğini düşünüyorum ve bir çözüm bulmam lazım bilenler engin bilgileriyle benim gibi bilmeyen veya sormaya çekinen arkadaşları aydınlatırlarsa minnettar olacağım :fildir:

Raketi fazla sıkıyorsun. Bu hem elini terletir, hem de kol adelenin sertleşmesine neden olur. İyi çalışmalar

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

Tahtanın sapı, avucumdaki terlemeden sonra yara yapıyordu.

Sap kısmına sedef kaplattım, elim öncekine göre daha az terliyor ve avuç içi artık yara olmuyor.

Sedef; dolmuşçuların direksiyon ve vites topuzlarına kaplattığı bir kaplama malzemesi.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

sap kısmını yumuşak deriyle kapladım şimdi artık terleme yapmıyor, ayrıca rahat bir tutuş sağladı.saygılar

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

peki bu yumuşak deriyi nerede kaplatabiliriz ve ne kadara mal olur? :fildir:

mobilya döşemecileri yada ayakkabı tamircileri yapabilir belki tam bilemiyorum sormak lazım, maliyeti fazla bişey tutmaz.

Yada kendinizde yapabilirsiniz bir parça deri,makas,yapıştırıcı(bally) size yeterli olur.

Fakat deri, sapı biraz kalınlaştırır,beğenmediğiniz,sökmek istediğiniz taktirde sap üzerinde yapıştırıcı kalıntıları kalır,bunları kazırken sapın orjinalliği bozulabilir ,ben kendi yaptığım tahtayı kapladığım için bir sorun olmuyor, ayrıca koku yapmıyor. selamlar

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 20 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..