Jump to content
Masatenisi.org Forum

Fenerbahçe

spin 33

Recommended Posts

• 1 month later...

Dün bende maçtaydım. doğrusu cem ismini tam söyleyemiyorum lenguvist i elinden kaçırdı. son sette 7-3 öndeyken maçı verdi. bence diğerleri o kadar da iyi değillerdi. hatta bana göre cem maçı alsaydı 3-2 fenerbahçe lehine sonuçlanırdı. cem iki alacak gruziç de torben vosik i yenecekti. çinli çok ters oynuyordu gruziç oyuna giremiyordu. forhand i zayıftı sadece şut atıyordu ve son set hariç hepsinide kaçırdı forhand ten. neden forhand i üzerine oynamadı anlayamadım. veya oynayamadı.

yani kısacası yenilmeyecek takım değildi.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

wosik in tekniğine bileğinin düzgünlüğüne hayran oldum. allround denilebilir oyununa. o kadar hızlı olmamasına rağmen o teknik ve yılların tecrübesiyle sanırım irfanı çok rahat geçti. linquist (doğru mu yazdım bilmiyorum) de iyi bir oyuncu. forhandi mükemmel denebilirdi hiç top kaçırmıyor istediği noktalara atıyordu ama backhandden eser yoktu adamda. cem in yenemeyeceği bir rakip değildi. gelelim çinlilerine. adamın raketinin bir tarafında kırmızı ox kısa tırtık vardı. diğer tarafı düz lastik. grujici oyuna bile sokmadı adam. grujic oyuna girebildiğinde sayılarını aldı ama grujicin yenmesine yetmedi tabi. anlayacağınız rakip bizim takımdan bir gömlek üstündü bence. tebrik ediyorum fenerbahçeyi bu noktaya kadar geldikleri için.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bence de Cem maçı alsaydı, Fenerbahçe bu maçı 3-2 alabilirdi. Cem 4. sette 10-7 gerideyken ve maçı kaybetmek üzereyken seti alarak durumu 2-2 yaptı, son sette 7-3 öndeyken kaybetti. Bence taktik hatası yaptı. Linguistin bh'di çok kötüydü, oyunu bh'ne kurmalıydı fakat bunu yapmadı. Linguist mükemmel fh'lere sahip, bu kadar hatasız fh inanılacak bir şey değil fakat bu düzeydeki bir oyuncunun bh'nin bu kadar kötü olmasına da çok şaşırdım doğrusu. Ayrıca servisleri de bana o kadar iyi gibi gelmedi. Servislerini sürekli kısa atarak sadece oyuna girmek için atıyordu. Torben Wosik'e hayran kaldım. Dışardan baktığınızda adamda masa tenisi oyuncusu tipi yok. Fakat oyun olarak bir masa tenisi sporcusunda olması gereken her şey(servis,bh spin, fh spin, blok vs.) var ve hepsini çok iyi yapıyor tam bir all round oyuncu. Hele İrfan'la yaptığı maçın son sayısını uzun(durum 10-9 öndeydi.) bir ralliden sonra bir defansçı gibi topu kesti, İrfan spin yaptı, top dışarı gitti ve maç bitti. Yani İrfan'ın bu maçı alması biraz zordu. Çinli ismi neydi bilmiyorum fakat çok ters ve enterans bir oyuncuydu. Gruliç mükemmel bh spinleri olmasına rağmen taktik hatası yaparak bunları kullanmadı ve zaten ayakları hızlı bir oyuncu olmadığı için fh ağırlıklı oynamaya çalışınca dengesi bozuldu. Bh spinlerini kullandığında tüm sayıları aldı. Durum 2-2 ve sayılarda 10-9 mağlup durumdayken müsait bir topu kaçırdı ve maç bitti. O sayıyı alsa belki de maçı alabilir ve takım maçı uzayabilirdi. Sağlık olsun. Ben Fenerbahçe takımını ve sporcularını Avrupa ikincisi olarak Ülkemizi en iyi şekilde temsil etmelerinden dolayı tebrik ediyorum ve başarılarının devamını diliyorum.

Saygılar,

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 4 months later...

Masa Tenisi Bayan Takımımız ETTU CUP’ta

Masa Tenisi Bayan A Takımız 30-31 Ağustos 2008 tarihlerinde yapılacak olan Avrupa Masa Tenisi Kupası(ETTU CUP) 1. tur maçlarında, ev sahibi takım olarak, 4 takımdan oluşan 5. grupta mücadele edecek.

Fenerbahçe Masa Tenisi Bayan A Takımı Antrenörü Babür Üstündağ, "Grubumuzda ilk maçımızı 30 Ağustos Cumartesi günü saat 14:00'de Hırvatistan temsilcisi STK Bjelovar takımı ile ikinci maçımızı aynı tarihte saat 19:00'da Karadağ temsilcisi Buducnost Podgorica takımı ile üçüncü ve son maçımızı da 31 Ağustos Pazar günü saat 10:00'da Hollanda temsilcisi Bonnema Westa takımıyla oynayacağız. Tüm taraftarlarımızı Kadıköy Caferağa Spor Salonu'nda yapılacak maçlara bekliyoruz" dedi.

http://www.fenerbahce.org/icerik/haber/12781/

Forum'da göremedim böyle bir konu. Eğer gözümden kaçmışsa özür dilerim. Destek için Caferağa'ya...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

dün gece koltukta yarı sızmış vaziyette amerika açık maçlarını izlerken birden zap yapasım geldi..oda ne fb tv de masa tenisi maçları!!(tekrarları tabi)..hemen doğruldum ve seyretmeye başladım..gayet keyifli,güzel maçlar oldu..ancak fenerbahçenin yeni çinlisi oynadığı ilk maçta heyecandanmıdır bilinmez çok basit hata yaptı..yoksa rakibi ondan set alamazdı zaten..sabahta 11 de kalktım ve son maçıda izledim..orda da inanılmaz güzel maçlar oldu..sonuç olarak fenerbahçe grubunda lider olarak bir üst tura çıkmaya hak kazandı..kendilerini tebrik ediyoruz.. ;):

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 0 Gizli, 18 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..