Jump to content
Masatenisi.org Forum

Bryce Fx Ve Bryce Speed Fx

omerfaruk

Recommended Posts

kullanmadım, fakat ben de şunu merak ediyorum:

Bryce Speed FX lastiği sök yapıştır yapmak gerekiyor mu? Yoksa kendinden hızlandırıcı efekti var mı?

Butterfly resmi sitesine göre yapışkan kullanımı etkiliymiş bu lastikde.

Kimi yerde ise bir kere yapıştırdıktan sonra söküp tekrar yapıştırma gerektirmez deniyor.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

kullanmadım, fakat ben de şunu merak ediyorum:

Bryce Speed FX lastiği sök yapıştır yapmak gerekiyor mu? Yoksa kendinden hızlandırıcı efekti var mı?

Butterfly resmi sitesine göre yapışkan kullanımı etkiliymiş bu lastikde.

Kimi yerde ise bir kere yapıştırdıktan sonra söküp tekrar yapıştırma gerektirmez deniyor.

Dernekte kullanan arkadas/abiler yapıştırıp oynuyorlar..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bryce Speed Fx'i bilmem ama anlaşılan o da aynı, Bryce Fx lastikler yapıştırılmadan kullanıldıklarında top hisleri çok kötü, en azından yumuşak süngerli bir lastikten beklediğimden, umduğumdan daha kötü idi. Süngerleri yumuşak olsa da, üst lastiklerinin sert ve gergin olmasından dolayı sanırım bu kötü his. Solüsyonla kullanılınca çok daha iyi oluyor bu anlamda.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Butterfly'in solüsyon gerektirmeyen lastiği yok mu?

Tenergy de mi ancak solüsyonla oynanacak?

Valla o biraz da sizin nasıl bir his aradığınızla ilgili. Bryce Speed solüsyonsuz haliyle bazılarına yetiyor. Hatta Schlager şu an hangisi olduğunu hatırlamadığım bir open'da solüsyonsuz speedlerle oynamıştı. Norma Bryce'a 3-4 kat solüsyon sürüp oynuyorsanız yetmez büyük ihtimal.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Valla o biraz da sizin nasıl bir his aradığınızla ilgili. Bryce Speed solüsyonsuz haliyle bazılarına yetiyor. Hatta Schlager şu an hangisi olduğunu hatırlamadığım bir open'da solüsyonsuz speedlerle oynamıştı. Norma Bryce'a 3-4 kat solüsyon sürüp oynuyorsanız yetmez büyük ihtimal.

Ben Sriver FX'i ilk önce solüsyonsuz, sonra da Donic'in Powerbooster ile denedim ve büyük hayal kırıklığına uğramıştım.

Fazla zaman kaybetmeden tekrar Donic Coppa Silver'e dönüş yaptım. Benim aradığım bu Donic'in Silver veya Gold ayarında (solüsyonsuz) Butterfly lastik idi.

Neyse ben şimdi Donic'in Platin lastiğini bekliyorum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Tenergy çıkmış iruiru.com dan sipariş edilebiliyor. Sök tak yapmadan oynanacak butterfly lastikler pek yok gibi aslında. High Tune da o kadar başarılı değil. Çünkü japonyada satışı yok. Avrupa için çıkarmışlar. Mesela Timo Boll forte nin de japonyada satışı yok. Burdan şunu anlıyorum. Japonya kendini tam olarak ispatlamamış veya 2. kalite tarzı ürünlerini japonyada piyasaya sürmüyor. Bu boll fortenin hiçbir yerinde made in japan yazısı yok.

Neyse lastiklere geri dönelim. Sanırım butterflyda aradığımız şey donicinformula serileri (coppalar dahil) Tibharın nimbus ve sinus lastikleri tarzında.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 1 Gizli, 16 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..