Jump to content
Masatenisi.org Forum

Fenerbahçe E.t.t.u Cup Final Maçında...

Recommended Posts

Fenerbahçe Masa Tenisi takımı, Avrupa ETTU CUP Turnuvası Final maçı için 11 Nisan 2008 Cuma günü, İstanbul Caferağa Spor Salonunda, saat 18:30'da, Fransa'nın önemli takımlarından Angers Vaillante ile şampiyonluk maçı oynayacaktır.

İlk maçı 3-0 kaybedip şampiyonluk şansını hayallere bıraksakta bize bu mutlulukları yaşatan ve dünyanını önde gelen oyuncularını canlı izleme fırsatı yaratan başta oyuncularımıza ve emeği geçen herkese sonsuz teşekkürler.

Böyle bir maçı tekrar yaşamak ne zamana kısmet olacağı belli olmadığı için tüm masa tenisi severlerin kaçırmamasını tavsiye ederim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

slmlar abi. bu maçı gelip canlı izlemeyi gercekten çok isterdim ama vizeler oldugu için gelemeyecegim(gerci vizeler olmasada bi öğrenci olarak gelebilecegimi sanmıyorum) bu yüzden eger sizin için veyahutta maça gidecek olanlardan herhangi birisi için yuk olmayacaksa videoya çekip internete verseler biz de oradan izleyebilsek nasıl olur....

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

İşiniz yoksa kalkıp İstanbul'a gelmeye değer bence. Sanırım bu sefer 3-0 bitmez. 3-1 lik skor kesin olacaktır.

Cuma akşamı olması çok kötü oldu.İşlerin en yoğun olduğu gün diyebiliriz.Cumartesi olsa bende kaçırmak istemezdim ama yapacak bişey yok...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

arkadaşlar madem konu türkiyeyi temsil ile ilgili ben de burdan fenerbahçeli yetkililer ile federesyon yetkililerine seleniyorum.fenerbahçe ettu cup ta dolu dizgin gidiyor ama televizyonlarda yayınlanmıyor.final maçına gelindi hala ses seda yok. bari federesyon yetkilileri devreye girsin ki bu maçı bari seyredelim.yoksa masa tenisinin sesini nasıl daha fazla duyuracağız. Sayın Hakan BEBEk (Hemşehrim) bu konuda federesyon olarak siz öncülük edecekmisiniz. maç belki FBTV de yayınlanmayabilir ancak federesyon olarak trt den en azından trt 3 ten yayınlaması için önayak olabailirmsiniz. yoksa bu tarihi fırsatı tüm türkiyedeki masatenisiseverler kaçıracaklar. arkadaşlar bu konuda bence herkes ya federesyon yetkililerine yada FBTV yetkililerine emaillerle gerekli baskıyı yapsın.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Herkese selamlar,

- Şimdi fb tv ile görüştüm yarın akşam 18:30 da maçı yayınlayacaklarını söylediler :gulumse:

- Ardından trt spor servisi ile maç yayını hakkında görüştüm (0-312-490 43 00), federasyondan herhangi bir talep gelmediğini ve maçı yayınlamayacaklarını söylediler :kizgin:

Bilginize ...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bilgiler için teşekkürler.

Fb Tv internet üzerinden seyretmek isteyenler için link vereyim ben de.

Sayfayı açtıktan sonra görüntü ekranının sol alt kısmında "medyaya bağlanıyor" yazısından sonra "hazır" yazısını görürseniz, sayfayı F5 ile yenileyiniz. "Ara belleğe alıyor" yazısını görürseniz, işler yolunda demektir.

Fb Tv

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 0 Gizli, 14 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..