Jump to content
Masatenisi.org Forum

Smartpong

Guest Tanju Cansever

Recommended Posts

Smartpong adlı akıllı masatenisi robotu ile çalışmak çok zevkli olsa gerek. Aşağıda kısa bir video ile tanıtılıyor. Türkiye'de olsa partner arayanlara iyi bir alternatif olur, ne dersiniz?

http://rapidshare.com/files/104406118/SMARTPONGDEMO.wmv.html

Şuan robotla antreman yapan bir arkadaşınız olarak size kesinlikle tavsiye ediyorum bu işi ilerletmek istiyorsanız bu aletlere ihtiyac duyacaksınız. Ben bu konuya dikkat çekebilmek için 1yıl önce küçük bir araştıma yapmıştım. Arkadaşların bir kısmı hatırlayacaktır.

http://www.masatenisi.org/forums/index.php?showtopic=2147

smartpong fiyatı bildiğim kadarıyla 2500- 3000 ytl civarında.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Şuan robotla antreman yapan bir arkadaşınız olarak size kesinlikle tavsiye ediyorum bu işi ilerletmek istiyorsanız bu aletlere ihtiyac duyacaksınız. Ben bu konuya dikkat çekebilmek için 1yıl önce küçük bir araştıma yapmıştım. Arkadaşların bir kısmı hatırlayacaktır.

http://www.masatenisi.org/forums/index.php?showtopic=2147

smartpong fiyatı bildiğim kadarıyla 2500- 3000 ytl civarında.

araştırınca anlıyorsunuz ki bu alanda bir sürü marka varmış. ben 1 aydır kullanıyorum ama bu markayı değil. diğerlerine haksızlık olmasın oyüzden markasını söylemiyim. haftada 4-5 saat çalışıyorum, müthiş farkediyor oyununuz. ama ilgilenen arkadaşlara az da olsa tecrübelerimi anlatabilirim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Guest Tanju Cansever
süper birçok varyasyon var gibi. fiyatı ne kadar biliyormusunuz?

www.dandoy-sports.com sitesinde yaklaşık 1033 euro. Dünyada full otomatik olan ilk robotmuş. Sessiz, lcd ekranlı kablosuz uzaktan kumandası var, hız ve spin oranı ile atış açıları programlanabiliyor, her seviyede oyuncuya hitap ediyor, v.s. Türkiyede ise robot fiyatları uçuk. Aynı fiyata iyi bir hoca ile çalışmak daha mantıklı :)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

www.dandoy-sports.com sitesinde yaklaşık 1033 euro. Dünyada full otomatik olan ilk robotmuş. Sessiz, lcd ekranlı kablosuz uzaktan kumandası var, hız ve spin oranı ile atış açıları programlanabiliyor, her seviyede oyuncuya hitap ediyor, v.s. Türkiyede ise robot fiyatları uçuk. Aynı fiyata iyi bir hoca ile çalışmak daha mantıklı :)

bu makineyi almak isteyenin kendi salonu falanmi var?

yoksa evinin bi kenarina koycak ?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Guest Tanju Cansever

Ozan'ın söylediği muhtemelen doğrudur. Kesin olarak bilmiyorum çünkü. Ancak bu kadar özelliğe makul bir fiyat geldi bana. Kısa ve uzun, yavaş ve hızlı, değişik açılara karışık top atması belki tek motorlu olmasını affettirebilir...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

bence siz 1000 dolara bir ucak bileti alin

bende sizi misafir ediyim burda evimde

size birde cinli hoca tutalim 6 aylik ucret olarak sadece 100 dolar odeyelim hocaya inanin bu makineden alicaginiz verimden daha fazlasini alirsiniz

hem cin seddinede gideriz,robot alsaniz nerede bu imkanlar?

:D: :D: :D:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Guest Tanju Cansever
bu makineyi almak isteyenin kendi salonu falanmi var?

yoksa evinin bi kenarina koycak ?

Robot almak isteyenin illa kendi masası veya salonu olması gerekmiyor. Gittiğiniz bir salonda da robotla karşılaşıp idman yapabilirsiniz. Ya da kendi robotunuzu taşıma çantasıyla salona götürüp bir masaya kurarak kendiniz veya başkasının çalışmasını sağlayabilirsiniz. Mesela benim arkadaşımın 100 öğrencisi var, hepsine birden yetişemediği için çalıştıkları salona bir tane satın aldırıp (okul yönetimi vasıtasıyla) yardımcı olarak kullanmayı düşünüyor.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Robot almak isteyenin illa kendi masası veya salonu olması gerekmiyor. Gittiğiniz bir salonda da robotla karşılaşıp idman yapabilirsiniz. Ya da kendi robotunuzu taşıma çantasıyla salona götürüp bir masaya kurarak kendiniz veya başkasının çalışmasını sağlayabilirsiniz. Mesela benim arkadaşımın 100 öğrencisi var, hepsine birden yetişemediği için çalıştıkları salona bir tane satın aldırıp (okul yönetimi vasıtasıyla) yardımcı olarak kullanmayı düşünüyor.

burda bzim sinifta 300 ogrenci var sadece 1 tane ogretmen var

ama 23 tane salon gezdim hic birisinde robot yok

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Guest Tanju Cansever
burda bzim sinifta 300 ogrenci var sadece 1 tane ogretmen var

ama 23 tane salon gezdim hic birisinde robot yok

Robotlar pahalı bu yüzden kimse almayı veya salona koymayı düşünmüyor. Bırakın robotu, salon bulmak bile imkansız gibi:) İkincisi, bu mesajı yazarken kendim için bir robot almayı hiç düşünmedim. Ama 1000 dolara uçak bileti alıp Çin'e gitmek ve 100 dolar verip 6 ay Çinli bir hoca ile çalışmaktansa 1100 doları peşin verip FB veteran derneğinde Metin Mestanoğlu hoca ile çalışmayı tercih ederim. Artık veteranlara da ders verdiğini biliyorum ve beni 1 sene çalıştırır herhalde :)

Hayal kurmak güzel bişii............ :lol:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

bence siz 1000 dolara bir ucak bileti alin

bende sizi misafir ediyim burda evimde

size birde cinli hoca tutalim 6 aylik ucret olarak sadece 100 dolar odeyelim hocaya inanin bu makineden alicaginiz verimden daha fazlasini alirsiniz

hem cin seddinede gideriz,robot alsaniz nerede bu imkanlar?

:D: :D: :D:

Teklif çok güzel, zamanı müsait olanlar için bulunmaz bir fırsat, Murti kardeşime konukseverliği için teşekkür ediyorum. Olmazsa biz bi minübüs tutalım buradan geze geze gideriz :P:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Teklif çok güzel, zamanı müsait olanlar için bulunmaz bir fırsat, Murti kardeşime konukseverliği için teşekkür ediyorum. Olmazsa biz bi minübüs tutalım buradan geze geze gideriz :P:

ABI BASIMIN USTUNDE YERINIZ VAR

OLIMPIYATLARA BEKLIYORUM...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 15 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..