Jump to content
Masatenisi.org Forum

Raket Hakkında Bilgi

Guest pitbull

Recommended Posts

İyi günler arkadaşlar

Ben 24 yaşındayım ve masa tenisine yaklaşık 12 yaşında başladım ama son 4 senedir pek haşır neşir olamamıştım. 3-4 aydır tekrardan aşk başladı ve sürekli oynuyorum, orta seviyeli bir oyuncuyum, daha dogrusu kendimi öyle sanıyordum bugün raket almaya karar verdigimde, araştırırken bu forumu bulana kadar :)

Raket için kendi kendime butterfly mı alsam schilkröte mi alsam diye düşünürken, sizin burada kendi yapımızın olan kombilerden bahsettiğinizin farkına vardım ve raket almak için biraz daha araştırmaya karar verdim.

Öncelikle masa tenisinde çok uçuk bir hedefim yok, arkadaşlarımla oynarken zevk vermesi kafi, ama raketler kötü olup istedigini yapamadığın zaman insanın canını biraz sıkıyor. Sizden ricam bana bu konuda yardımcı olmanız. Yani "al kardeşim bir butterfly oyna işte arkadaşlarınla" mı dersiniz ? yoksa "gerçekten tam performans istiyorsan bir kombi yaptır farkı farket" mi? Eğer cevabınız ilk söylediğim ise butterfly'ın iyi spinli ve kontrolu rahat olan bir modelini önerebilir misiniz _? İkincisini söylerseniz, aynı özellikler için bir kombiyi kime nasıl yaptırabilirim ve bana ne kadara mal olur?

herkese çok teşekkür ederim...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

çok fazlada antrenman yapmayacaksan butterfly 7000 zaten sanırımda hazır raketlerin en iyisi bende 9 ay kadar kullandim gayet pek cok sey yapiyor yani yapmiyor falan diyemezsin onu diyim yazdiklarina gorede tahminim basta zorlansan bile kisa suredede hizinada alisirsin gibime geliyor....tabi bu raketin fiyatina 0 daha iyileri var 2. el alsan sitede satan arkadaslarda oluyor gayet güzel raketler var... sitedeki diğer üyelerde yavaş bir kombinasyon önereceklerdir... yinede sen bilirsin tabi ama cok öyle oynamayacağım arkadaşlarınla hadi bugünde masa tenisi oynayalım diye oynayacaksan 7000 yeterli gelecektir

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

bence kesinlikle pro raket al.hazır rakete para verme.eğer illada hazır raket alcam diyosan butterfly 7000 e o kadar para vermeye gerek yok.ama 70-80 ytlye sıfır güzel bi çin kombisi alabilirsin.7000 den çok daha iyi olacağı kanaatindeyim

saygılar

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Selam pitbull,

Eğer istersen maddi gücüne göre elimdeki kullanmadığım ekipmanlardan sıfır ya da ikinci el bi kombinasyon ayarlayabilirim Ankarada isen yüzyüze de görüşebiliriz.

Yok kombinasyona ne gerek var dersen sana önereceğim dhs nin 4002 adında bi hazır raketi var 7000 lerden falan daha iyidir.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bence iyi bir hazır raket al, daha yeni bir combo aldım ama inan alışması ve oynaması kolay değil. Ayrıca arkadaşların seviyesi iyi değilse yaptığın vuruşları karşılamaları da kolay değil, yani fazla zevk almayabilirsin.

Çok iyiyim yada arkadaşlarım çok iyi demiyorsan güzel bir hazır raket öneririm. Butterfly veya Stıganın raketlerinden kendi oyun tarzına göre hoş bir raket bulabilirsin.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Yorum yazan arkadaşlara çok teşekkür ederim

Öncelikle anldığım izlenimlerle sanırım hazır raketler orta seviyeli herkesin işini görebilecek raketler ama kendini ileriye taşımak isteyen oyuncuların hepsi kendi stiline göre stilinin etkisini daha iyi gösterecek kombinasyonlar yapıyorlar. Biraz düşündüğümde hazır bir rakete 70-80 lira vermek yerine mümkünse kendime uygun bir kombi yaptırmak daha mantıklı gibi geliyor. Ben istanbuldayım. Kombinasyon ekipmanlarından hiç mi hiç anlamıyorum. Bana spini iyi, kesmelerin etkisini iyi elde edebileceğim ve kontrolu rahat olan bir kombinasyon tavsiyesinde bulunursanız sevinirim .

Ali Cann

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşım, Dhs nin 2010 tahtası senin işine çok yarar üstünede fh G777 Bh G555 lastik yapıştırıyorlar. Combo olarak bir sitede satılıyor. Fiyatı 66.93 YTL. oyununu geliştirmek istiyorsan bundan iyisi can sağlığı diyorummm. Hem spin hem de kontrol hızda seni idare eder. Hatta uzun zaaman hazır raketle oynamış biriysen sana hızlı bile gelebilir.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Güle güle kullan... Bende senin sayende boşta duran iyi bir kombiden oldum... :D:

Öğrencilere yardıma devam... Elimde küflenmemiş durumda duran 98 tahta kaldı. Ne zaman bu kadar tahtam oldu yaw.. :P:

saadettin bey, 2. el az kullanımış hasarsız karbon, arylate/carbon veya titanium tahta varsa öğrenebilirmiyim

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

İlgilenen arkadaşlara tekrardan teşekkür ediyorum. Saadettin Abi sağolsun çok güzel bir kombi yaptı. Sanırım beni uzun süre idare eder

Tekrardan teşekkürler

Seni diğer kombilerinden de edebilirim abi :) Okuldakiler hasta oldu

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bak pitbull, benim rqaket DUNLOP SPORT her yerde bulabilirsin(hemen hemen) çin lastiği var mütiş kontrollü ve spinli ayrıca kemesi çin lastiğine bağlı olarak süper alabilirsi müthiş çakar baştan söyliyim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar yazdıklarınızdan hiç birşey anlamadım, askerde biraz öğrenmiştim şimdi arkadaşla 1,2 aydır oynuyoruz ve kendimizi bayağı geliştirdik, hem ters hem düz çok güzel çakabiliyorum yani oynadığımız oyundan zevk alıyoruz, ama raketler çok kötü oynadığımız yerde ver birkaç arkadaş toplanıp bir masa almayı düşünüyoruz sanırım hepsiburada.com'daki masalar iyi değilmiş 250'liklerden bahsediyorum, birde saadettin abi raket konusunda yardım ederse sevinirim başta dediğim gibi ben anlamam kombiden falan ama oynadığım raketlerde lastiği iyi olanlardan güzel sonuç aldım. Raketden isteğim düşündüklerimi yapabileyim güzel bir raket olunca gayet iyi bir oyun çıkartabiliyorum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 months later...
Güle güle kullan... Bende senin sayende boşta duran iyi bir kombiden oldum... :D:

Öğrencilere yardıma devam... Elimde küflenmemiş durumda duran 98 tahta kaldı. Ne zaman bu kadar tahtam oldu yaw.. :P:

Saadettin abi kullanmadığın, artık bıktığın :D: tahtalardan 2. el satış yaptığın varmı?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 29 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..