Jump to content
Masatenisi.org Forum

İllere Göre Oynayacak Yerler

lobianco

Recommended Posts

İllere göre oynayacak yerler listesine göz attım da, aslında çok faydalı olabilecek bir hizmetken, çok ilgisiz ve sönük kalmış. Bu konuda birşeyler yapmak gerekli diye düşünüyorum. Aklıma gelen ise şu:

Hemen tüm GSGM masa tenisi il temsilcilerinin iletişim adreslerine/sitelerine(varsa) ulaşılabilir. Onlara kısaca forumdan bahsedilse, tek masa tenisi forumu olması, binlerce üyesi olması, tecrübe ve bilgi paylaşımında önemli bir görev üstlenmesi gibi.. cevap verme olasılığını artırıcı bir metin hazırlanıp, halihazırdaki salon bilgi formu eklense(aşağıya ekledim), doldurup gönderilmesi rica edilse acaba olabilir mi?

En azından yarısı cevap verse bence çok büyük bir adım olur.

İl temsilcilerinin iletişim adreslerinin tesbiti noktasında ben de internetten araştırma yaparım. Herkes kendi bulunduğu şehrin temsilcisinin güncel bilgisine ulaşsa çok daha güzel olur, netteki bilgiler eski/inaktif olabiliyor. En kötü ihtimalle netteki bilgilerinden ulaşmaya çalışırız. Son yol olarak telefonla ulaşıp bir iletişim adresi rica ederiz.

Böylece hem forumdan haberdar olmaları sağlanmış olur, (bilgilenmeleri açısından yetiştirdikleri oyuncuları buraya yönlendirmesi sözkonusu olabilir, ki bu bence özellikle doğu için çok faydalı olacaktır), hem de belki kendi ilinden haberleri forum aracılığıyla duyurmayı düşünebilir. (bunlar mailde hatırlatılabilir, düşünülürse böyle birşey, Ertan Abi zaten metni en güzel şekliyle hazırlar).

Listeyi tam doldurması gerekmediği, kabaca fikir verecek kadar bilgi vermesinin yeterli olacağı da ifade edilebilir.

Büyük şehirlerden sonuç alınması zor gibi görünüyor ama küçük şehirleri bir seferde yazabilirler :)

Listeden bir örnek aldım buraya:

Yer :

Masa Sayısı :

Salon Durumu :

Aktif Olduğu Gün ve Saat:

Otopark :

Ücret :

Ders :

Adres :

İlgili Kişi :

Telefon numarası :

Fax Numarası :

Web Adresi :

E-Posta Adresi :

Fikri olan var mı bu konuda?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 20 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..