Jump to content
Masatenisi.org Forum

Tackifire C Alıcam Ama ...

Burakins

Recommended Posts

Forhandim için düşünüyorum.Çünkü elimde şu an bulunan andro rocket lastikle ne iyi spin çekebiliyor ne de bol falsolu servisler atabiliyorum.Açıkçası beklentilerim bunlar.Yapışka özellikten dolayı.Kullananlar ve tavsiyesi olanların yorumlarını bekliyorum.Ayrıca bu lastiği diğer lastiklere göre ( örn sriver ) daha pahalı yapan şey nedir ???

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Saadettin beyin sattığı ikinci kombideki lastikler tackifire soft. Eğer bu lastikleri almayı düşünüyorsan, kesinlikle kaçırma. Yenisinden farkı yarı fiyatına olması. Saadettin beyle irtibata geçip lastiklerin oyun stili hakkında da bilgi alabilirsin. Eğer bu lastiklerden almayı düşünürsen kesinlikle kaçırmamanı tavsiye ederim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Saadettin beyin sattığı ikinci kombideki lastikler tackifire soft. Eğer bu lastikleri almayı düşünüyorsan, kesinlikle kaçırma. Yenisinden farkı yarı fiyatına olması. Saadettin beyle irtibata geçip lastiklerin oyun stili hakkında da bilgi alabilirsin. Eğer bu lastiklerden almayı düşünürsen kesinlikle kaçırmamanı tavsiye ederim.

ilginiz ve tavsiyeniz için teşekkürler ama ben sıfır almayı düşünüyorum.kullananların görüşleri please :gulumse:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sevgili Dent64,

Sitede satışa koyduğum kombilerden tekini sana yolladım ve seninde memnun kalmana sevindim. Kullanmadığım yada kullanamayacağım şeylerin bende durmasını istemediğim için zaten hep o tarzdaki şeyleri sitedeki arkadaşlara jest olsun diye listeliyorum ki, çoğunlukla öğrenci site üyesi arkadaşlar ucuza iyi malzemelerden yararlanabilsin. Yani herkese aynı tarifeyi uyguladığım için sana özel bir uygulama değildi.. güle güle kullan... ;):

---------------------------------------------------------------

Sevgili Burakins,

Tackifire C çok yapışan bir lastik ve Tackiness C'nin biraz daha hızlı atanı gibi. Belki lastiğin üretim aşaması masraflı olduğu için fiyatı da onu takiben yüksek tutulmuştur. Eğer Butterfly'ın yapışma özellikli lastiklerinden yola çıkarsak Tackifire Special Soft bana göre daha iyi lastik. Yüzeyi daha az tutuyor ama hızlı oyuna elverişli ve kullananlar hep memnun kaldı. (Tabi eğer spin ağırlıklı oynuyorsan)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 21 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..