Jump to content
Masatenisi.org Forum

Kombinasyonlara Yorum Yapabilirmisiniz...

Guest mustafa2004

Recommended Posts

Değerli arkadaşlar,

Ürünlerle ilgili yorumlarınıza ihtiyacım var.

Kısaca oyun stilim,

FH top spinle rakibi hataya zorlamak,hızlı spinle sayıya gitmek.

BH hücum zayıf top spin,top spine uygun yükseklikte güçlü atak vuruşlar,masa uzağında uzun ve güçlü kesme,ama genelde masaya yakın durumlarda sürekli kısa blokla rakibin hücumunu engellemek....

kendimce yaptığım bir kombinasyon...Deneyeniniz varmı?

Boll TRI CARBON tahta

Hurricane 2,veya Hurricane 3

tackfire C,G666

yinhe milkyway,9011 veya venüs...

G555 BH(bana yakın bir lastik gibime geldi)

Teşekkürler...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Selam.

Seçtiğin lastikler içerisinde yinhe lastiklerle oynamadığım için bilemem ama burada en iyisi Tackifire C ile G555 iyi gider.

Yalnız bu tahta sana uymaz çünkü masa üstü kısa blok ve kesme için bu tahta çok hızlı yerinde olsam karbon olmayan all+ veya off- bir tahta bu lastiklere çok iyi oturur.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

benm oyun stilimde sennkine benzer.

bence de backhand için g555 bir numara özellikle kesiklerde ve bloklarda super... bence tahta olarak da All+ düşünceksen dhs nin imzamdaki modeli magician m03 ideal. ama hız istiyorsan beklentilerini karşılamayabilir. özellikle masadan uzaklaştıgında etkisi azalıyor. biraz daha hızlı istersen karbon olmayan stiga optimum u tavsiye edebilirim kontrolu ve hızı mukemmel...

forehand için ise bi öneride bulunamıcam çunku benimde arayışlarım devam ediyo. ama şu ana kadar forehand olarak en çok bryce fx ten hoşlandım.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

FH den topspin ve fastspin oynuyorsan tackifire c mükemmel, g555 bildiğim kadarıyla iyi bir bh lastiği, blok ve kesmede ve top açmada iyi, bence lastiklerle sorunun yok, ancak boll tricarbonla uzun süre oynamış biri olarak bu tahtanın çok hızlı olduğunu söyleyebilirim. fh için sorun yaratmaz fakat bh'de sana problem yaratabilir. bu tahtayla defansif oyunda çok zorlanırsın, ya bh'de oyun tarzını değiştir ve geliştir ( belkide antrenman yapamadığından böyle konuşmuşsundur) yada kendine all+ veya off tarzı bir tahta al.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

benim tahtam tam senlik.butterfly primorac off-

Yorumlar için çok teşekkür ederim.İyiki varsınız.....

tahta konusunda sanırım her iki yönüde kapsayabilecek off - veya all+ bana uyar gibi...lastik konusunda ise FH için tackfire C ,H2 veya H3 ,BH için ise G555 son kararım...(en azından denemek istiyorum)

şimdi 2. yardım isteğim:)

Bu kombinasyonlara nasıl ulaşırım.Tabi en uygun şekilde...:)

Teşekkürler...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

www.fast-spin.com dan veya istanbuldaysanız ender sporda yada saadettin abi ye bir msj atın
Canberk eskiden internet olmadığı için isteyen arkadaşlara kendim için alışverişe gittiğimde istediklerini alıyordum ama şimdi herkes oturduğu yerden sipariş verip adrese teslim alabiliyorlar. O sebeple ben rahata erdim.. :lol:

Mustafa bu kombinasyonlara fast-spin sitesinden ulaşabilirsin. Zaten oradan yapıştırıp yollayacakları için sorun yaşamazsın. Sadece başlangıç için Tackifire C gibi pahalı bir lastik yerine ucuz bir lastikle başlaman daha tasarruflu olur..;):

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Canberk eskiden internet olmadığı için isteyen arkadaşlara kendim için alışverişe gittiğimde istediklerini alıyordum ama şimdi herkes oturduğu yerden sipariş verip adrese teslim alabiliyorlar. O sebeple ben rahata erdim.. :lol:

Mustafa bu kombinasyonlara fast-spin sitesinden ulaşabilirsin. Zaten oradan yapıştırıp yollayacakları için sorun yaşamazsın. Sadece başlangıç için Tackifire C gibi pahalı bir lastik yerine ucuz bir lastikle başlaman daha tasarruflu olur..;):

Arkadaşlar çok teşekkür ederim yorumlar için.

Fast-spin web sayfasına üye oldum.sepete attım bile ..:) ancak sipariş veremiyorum.sayfada sıkıntı var sanırım.Artık pazartesi telefon falan ederim.Daha pratik çözümü olan varsa paylaşırsa sevinirim.

Son kararım... (sırf deneyip görmek istiyorum,çünkü elimde ince farkları hissedebileceğim bir referans raketim yok.)

BH G555

FH H2

Blade: DHS CW-C Carbon

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 53 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..