Jump to content
Masatenisi.org Forum

Maç öncesi

Remzi Sarioglu

Recommended Posts

Geçtiğimiz hafta sonu Eskişehir'de Türkiye deplasmanlı 2. lig maçlarındaydım. Sporcum maça çıktı ve ben maç başlamadan kendisine taktik vermek istedim. Hakkemler de engellemeye çalıştılar. Kura atıldıktan sonra taktik verilemez dediler.

Sonra konu başhakkeme anlatıldı. Başhakem hakkemlerin taktik hatası yaptıklarını söyledi ve ekledi. Kura atışından sonra 2 dakikalık süre olduğunu bu süreyi oyuncuların istediği gibi değerlendirebileceklerini. İsterlerse ısınma antremanı yapabileceklerini, 2 tarafta ısınmak istemiyorsa, hakem tarafından maçın başlatılabileceğini veya antrenörünlerin sporcularına taktik verebileceklerini söyledi. Ancak bu sürenin 2 dakika ile sınırlı olduğunu belirtti.

Bu konuyu masa tenisçi arkadaşlarımla paylaşmak istedim. İyi çalışmalar

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Geçtiğimiz hafta sonu Eskişehir'de Türkiye deplasmanlı 2. lig maçlarındaydım. Sporcum maça çıktı ve ben maç başlamadan kendisine taktik vermek istedim. Hakkemler de engellemeye çalıştılar. Kura atıldıktan sonra taktik verilemez dediler.

Sonra konu başhakkeme anlatıldı. Başhakem hakkemlerin taktik hatası yaptıklarını söyledi ve ekledi. Kura atışından sonra 2 dakikalık süre olduğunu bu süreyi oyuncuların istediği gibi değerlendirebileceklerini. İsterlerse ısınma antremanı yapabileceklerini, 2 tarafta ısınmak istemiyorsa, hakem tarafından maçın başlatılabileceğini veya antrenörünlerin sporcularına taktik verebileceklerini söyledi. Ancak bu sürenin 2 dakika ile sınırlı olduğunu belirtti.

Bu konuyu masa tenisçi arkadaşlarımla paylaşmak istedim. İyi çalışmalar

Remzi abi,

Küçük fakat önemli bir ayrıntı, bizi bilgilendirdiğin için teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 5 months later...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   2 Üye, 0 Gizli, 13 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..