Jump to content
Masatenisi.org Forum

Tavsiye Ekipman İstiyorum

Guest mexicano666

Recommended Posts

Donic baum OFF, DHS Sirocco ALL, Stiga Carbo WRB 7.6

Sriver G2 FX çift,Feint Long 2,DHS 651,Friendship 563-1,Stiga Magna

ELimde bu maLzemeLer buLunuyor..

hem atak hem de defans (aLLround) oynayabiLiyorum..

bana kombinasyon önermenizi bekLiyorum..

sevgiLer

iyi günLer..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

elimde primorac off- tahta war senn tarzında oyuncular için olan bi tahta isersn hızlı bi tahtayla takas yapabiliriz...

Birader ben maLzeme aramıyorum.. eLimdeki maLzemeLerLe iLgiLi herhangi kombine ekipman tavsiyesi istiyorum..

İLgin için sağoL!!

kaL sağLıcakLa..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

stiga carbo üzerine g2fx bence gayet iyi olur, hızlı (off+) ve kontrollü, allround için sıkıntı yaratabilir. uzun tırtılı sirocco bh yüze kısa tırtılı da fh yüze takarsan def-all için uygun olabilir.

baum off kontrolu gayet iyi bir tahta. stiga yerine baum kullanırsan hızı azaltıp daha kontrollü de oynayabilirsin, ancak her iki tahtayıda biliyorum bana sorarsan stiga carbo üzerine g2fx en ideali,

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

stiga carbo üzerine g2fx bence gayet iyi olur, hızlı (off+) ve kontrollü, allround için sıkıntı yaratabilir. uzun tırtılı sirocco bh yüze kısa tırtılı da fh yüze takarsan def-all için uygun olabilir.

baum off kontrolu gayet iyi bir tahta. stiga yerine baum kullanırsan hızı azaltıp daha kontrollü de oynayabilirsin, ancak her iki tahtayıda biliyorum bana sorarsan stiga carbo üzerine g2fx en ideali,

teşekkürLer hocam!

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 9 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..