Jump to content
Masatenisi.org Forum

Tenis Masası Için Yardım Ve önerilerinizi Bekliyorum

Guest serkan balkaya

Recommended Posts

Guest serkan balkaya

merhaba arkadaşlar

Ben aranıza yeni katıldım. Masa tenisi hakkında sizlerden yardım bekliyorum. Aslında benim sizlerden öğrenmek istediğim,ikinci el masa fiyatlarını nereden bulabilirim? Yorumları okuduğumda, hepsiburada.com ve gittigidiyor.com'da satılan masaların iyi olmadığını anlıyorum. Eğer bildiğiniz uygun fiyata masa var ise almak isterim. Çok fazla para veremeyeceğim. En fazla vereceğim ücret 250 ytl olabilir. Ama siz diyorsanızki bu fiyata kaliteli bir masa bulamazsın,ozaman yine nette satılanları almak zorunda kalacağım. Amatör olarak başlamak istiyorum ve yardımlarınızı bekliyorum. Teşekkür ederim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

merhaba arkadaşlar

Ben aranıza yeni katıldım. Masa tenisi hakkında sizlerden yardım bekliyorum. Aslında benim sizlerden öğrenmek istediğim,ikinci el masa fiyatlarını nereden bulabilirim? Yorumları okuduğumda, hepsiburada.com ve gittigidiyor.com'da satılan masaların iyi olmadığını anlıyorum. Eğer bildiğiniz uygun fiyata masa var ise almak isterim. Çok fazla para veremeyeceğim. En fazla vereceğim ücret 250 ytl olabilir. Ama siz diyorsanızki bu fiyata kaliteli bir masa bulamazsın,ozaman yine nette satılanları almak zorunda kalacağım. Amatör olarak başlamak istiyorum ve yardımlarınızı bekliyorum. Teşekkür ederim.

Merhaba Serkan,

Masa almak yerine uygun bir yerde iyi oyuncularla tanışıp oynasan daha verimli olur senin için bence. Bulunduğun şehri bilmediğim için fazla bir şey diyemeyeceğim.

En iyisi , forumda şehir olarak arama yap, belki sana yakın oyuncular vardır ve sana yardım ederler.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Guest serkan balkaya

merhaba hakan bey ve lobianco

Ben masayı bahçede ailemle birlikte masa tenisi oynamak için satın almak istiyorum. Amacım profesyonel olmak değil. Zaten istesemde o kadar vakit ayıramam. Hafta içi çalışıyorum. Hafta sonları kursa gidiyorum. Ben istanbul sarıyer'de oturuyorum. tenis oynamaktan maksat sevdiklerimle beraber oynamak ve birazda sosyal faaliyet aktivitesi. Masa alacağım ama karar veremedim. Ucuz olanların boyası bulaşıyor dediler. Yaptırmaya kalktım marangoz bana hazırından fazla fiyat çıkardı. Bilemiyorum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 1 Gizli, 20 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..