Jump to content
Masatenisi.org Forum

Dünyanın En Pahalı Ekipmanları?

Guest CagdasUste

Recommended Posts

• İleti 52
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Tufan abicim bahse konu olan sort umarim benden zorla ve hile ile aldigin butterfly sort degildir.:)

Teessüf ederim :asabi: .1-Bahsedilen şort seninki değil.2-Zorla hiç kimse başka birisinin malını alıkoyamaz.3-Tufan abiye dikkat derken neyi kastettin?4-Özellikle senden böyle bir hitap şekli beklemezdim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Semih takılıyo Tufan abi yaaa... sen de acı çocuğa... yazık daha dursun hocalarda kendini camdan atacak... :P:

Yani bilmiyorum duyduğumuza göre öyleymiş... tabi dursun hoca raket ters elindeyken zor ve hile kullanmadıysa... (Irrrnnn ıırrrrnnnn gazzzzzrrrrr) :whistle:

Bu arada bu konu da bu foruma ait değil... beleş ekipmanlar diye bir konu açmanız gerek...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 4 weeks later...

Merhaba Arkadaşlar,

İşte size dünyanın en pahalı ekipmanına bir örnek...

Raketi diğer raketlerden üstün kılan yanı antika olması (Butterly Anatomic tahta. Üstü lastik kolay yapışsın diye cilalı.-orjinalinden mi öyle bilmiyorum-

Yaklaşık 35-40 yıllık)...

Bu arada Re-impact tahtaların Anatomik modelinin atasının kim olduğu bu resimde anlaşılıyor.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 4 years later...
  • 3 weeks later...
Gördüğüm en pahalı tahta.... yaklaşık 400 tl...

TRIPLE CARBON DEFENSE BLADE!!! Sitede böyle yazmışlar ama birşey anlamadım ?? 3 karbon katmanı bir defans tahtasına nasıl avantaj sağlıyor??

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 4 months later...
Rekor fiyata lastik çıktı. Üstelik Çin malı.

http://www.eacheng.net/index.php?act=detail&ID=2535

zaten çin lastikleriyle fazla ilgili kişiler olarak bunu ilk farkeden ya ben olacaktım ya da sen olacaktın Onur..sen benden önce davrandın :D: bugün eacheng de gezinirken gördüm bende..dumur oldum açıkçası..80 dolara lastik uçuk biraz..bir çift tenergy parası nerdeyse...ama orada ''for China National Team'' yazınca işin boyutu daha iyi anlaşılıyor..ben alır mıyım?almam çünkü o para benim 1 senelik lastik param :lol:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

çin takımının o tişörtü çok hoşuma gitmişti uygun bulsam alırım diyordumda bulamamıştım bu fiyata ben ondan 10 tane yaptırırım be
Yaptıramazsın ama beğeneceğin başka bir tişört mutlaka daha uygun fiyata karşına çıkacaktır...

Bende bekliyorum biraz fiyatı insinde alıp Galatasaray maçlarına gideyim diye ama hala inmedi... ama eninde sonunda iner.. inmezse daha çooookkk bekler...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 10 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..