Jump to content
Masatenisi.org Forum

Ekipman Özellikleri Konusunda Yardım Gerekiyor

Recommended Posts

Masatenisi.org sayfalarındaki ekipman (lastik/tahta) özelliklerinin güncellenmesi ve eksik olan ürünlerin eklenmesi için yardıma ihtiyacım var. Yapılması gereken :

Her marka/model lastik ve tahta için excel de bir tablo hazırlamak (formatına masatenisi.org - Ekipman - Lastik/Tahta Özellikleri sayfasından bakılabilir).

Özellikleri mümkün olduğunca firmaların orjinal sitelerinden toparlamak gerekiyor.

Her tablonun hazırlanması zaman alacağı için üyeler arasında marka bazında paylaşılabilir. Zamanı olan ve bu işe gönüllü olan üyelerimizin yardımlarını bekliyorum.

Daha önce bu işi yaparım diyen üyelerimiz oldu fakat kimse sonunu getiremedi. Lütfen yarım bırakma ihtimali olan üyelerimiz gönüllü olmasınlar.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

sanırım tablo bu şekilde

http://www.masatenisi.org/turkish/specbtrfl.htm

sevgili kaan ben formatını biliyorum, onu hazırlaması sorun değil de ertan beye nasıl ulaştıracağız, forumdan buraya mesaj yazarak mı?? e-mail yoluyla mı?? nasıl

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ben de güzel bir markanın lastik tablosunu hazırlayabilirim. (Alan olmadıysa Tibhar, Stiga olabilir)

Butterfly isterdim ama benden önce davranmışlar :)

Butterfly'ın tahtalarını hazırlamak da kolay görünüyor, onu da ek olarak yapabilirim. Ama masatenisi.org'da tahta sayısı Butterfly'ın resmi sitesindekinden fazla. O nasıl olacak bilmiyorum.

arkadaşım stiga için geç kaldın :)))))))))))) bence tibharı almalısın

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

butterfly

bazı yerleri eksik kaldı ama :(

Kaancım emeğine sağlık.. ancak lastik kısmına kabaca baktığımda ilk sıradakilerin hepsine atak spin yazmışsın ama asıl spin lastiği (atakda değil aslında) Tackifire C lastiğe atak yazmışsın.. Değerleri orjinal sitelerinden aldığını varsayıyorum ancak farklı yerlerden aldıysan bir göz atmanda fayda var...
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

İlginize teşekkürler arkadaşlar. Bayağı hızlı davranmışsınız. Bana mail yoluyla da ulaştırabilirsiniz. Adresim ertanp@istpaz.com.tr

Eski model ekipman bilgilerini de saklayalım bence. Herkes yeni ekipman almıyor ki, bilgi için de gerekebilir.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

galiba beceremedim :((

Daha sıra gelmedi, sitenin formatına uyması için html olarak düzeltmek gerekiyor bu da uzun sürüyor. Zaten işten fırsat bulursam yapabiliyorum. Bazı arkadaşlar da mail ile bilgi gönderdiler. 1-2 hafta içinde hepsi bitmiş olur.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 52 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..