Jump to content
Masatenisi.org Forum

Table Tennis Games..

Guest Genocider

Recommended Posts

yusuf oyunu dün gördüm ve açamamıştım.bu gün açtım.Oyun çok güzel.kesme oynarken yerimde ben de sağa sola eğiliyorum.çinli ve isveçli çok güzel oynuyor.henüz bir galibiyet almış değilim.oynamaya devam ediyorum.böyle bir oyunu bize bulduğun için teşekkürler. :bye:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 1 month later...
  • 3 years later...
  • 3 weeks later...

arkadaşlar size yepyeni bir oyun daha. istediğiniz vuruş çeşidini yapabiliyorsunuz. antreman yapılabiliyo.topu istediğiniz yere atabiliyorsunuz. backhand ya da forhand den istediğinizle vurabiliyorsunuz.oyun 3 boyutlu ve oyuncular insan görünümünde.yani oyunda insan var. çok güzel hazırlamışlar. daha fazla övmeden linki vereyim. bir de siz yorum yapın oynadıktan sonra.

http://cannonsmash.sourceforge.net/

bu adrese girdikten sonra 5. maddede download var. oradan işletim sistemine uygun yere girip oyun yükleniyor.

oyunda how to play kısmı var. oradan nasıl oynanacağını öğrenebilirsiniz.ben yine de biraz anlatayım:

bachhand vuruş:sol mouse

forhand vuruş: sağ mouse

mouse ile ileri geri sağa sola gidiliyor.

istediğiniz yere atmak için klavyede 3-7-n-x harflerinden geçen bir daire çizin. bunların içinde kalan harflerle karşı tarafın masasında istediğiniz yere atabilirsiniz. yani

3:karşı tarafa en yakın ve en sağ tarafına atar

7:karşı tarafa en yakın ve en sol tarafa atar

n:karşı tarafın fileye en yakın ve en soluna atar

x:karşı tarafın fileye en yakın ve en sağına atar

bu daire içinde kalan diğer harfler de karşı tarafın masasının iç kesimlerine gönderir. mesela f karşı tarafın fileye yakın orta kesimine gönderir.

karşı taraftan gelen topa vurabilmek için bizim tarafımızda iki tane daire oluşuyo. top onların içerisindeki kırmızı noktaya geldiği anda vurmak gerekiyo.

inşallah beğenirsiniz.

söylemeyi unutmuşum. internet üzerinden de oynanabiliyo. beraber oynanabilir.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 76 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..