Jump to content
Masatenisi.org Forum

Raket Yardımı

Guest oguzkara

Recommended Posts

Merhaba. İlk önce oyun stilimi söyleyeyim. Masadan biraz uzak hızlı oynamayı seven bir oyun stilim var. Spin çok sevmesemde, uygulamak zorunda kaldığım zamanlarda başarı sağlayabiliyorum. Forehand oynamak benim için çıkmış sanki diyebiliriz. :gulumse: Ama backhandimde bir o kadar içler acısı. Sert vuruşları iyi yaptığım söylenir. Gelelim asıl konuya. Benim şu anda oynadığım raket Dunlop serisinden Prestige. Üzerinde Speed : 10 / Control : 5 / Spin :10 yazıyor. Bazen raketi kontrol etmekte zorlanıyorum. İlk sorum şu : Bu değerlendirmeler 10 üzerinden mi? İkincisi de şu : Benim oyun stilime göre özel yapım raket kaça mal olur ve nerden alabilirim? İzmirde oturuyorum. Bu arada şunu belirteyim. Bu raketimle, bir tane okul ikinciliğim, bir tane de okul birinciliğim var. Yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler ...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Merhaba. İlk önce oyun stilimi söyleyeyim. Masadan biraz uzak hızlı oynamayı seven bir oyun stilim var. Spin çok sevmesemde, uygulamak zorunda kaldığım zamanlarda başarı sağlayabiliyorum. Forehand oynamak benim için çıkmış sanki diyebiliriz. :gulumse: Ama backhandimde bir o kadar içler acısı. Sert vuruşları iyi yaptığım söylenir. Gelelim asıl konuya. Benim şu anda oynadığım raket Dunlop serisinden Prestige. Üzerinde Speed : 10 / Control : 5 / Spin :10 yazıyor. Bazen raketi kontrol etmekte zorlanıyorum. İlk sorum şu : Bu değerlendirmeler 10 üzerinden mi? İkincisi de şu : Benim oyun stilime göre özel yapım raket kaça mal olur ve nerden alabilirim? İzmirde oturuyorum. Bu arada şunu belirteyim. Bu raketimle, bir tane okul ikinciliğim, bir tane de okul birinciliğim var. Yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler ...

Şu anki tazınızı kenara koyup başlangıç seviyesi ofans bir raket oluşturun. FH ile spin ille yapacaksınız, yapmazsanız olmaz. Sevmiyorum filan pek olmuyor :) Yapmakta güçlük çekiyorsanız da yardım alıp, video seyredip, idman yapıp öğreneceksiniz. Aynı şey Bh için de geçerli. Şu an içler acısı olması ona göre raket yapmanız anlamına gelmez, geliştirmeniz gerektiği anlamına gelir. O gelişmeyi destekleyecek bir Bh lastiği işinizi görür. Sıfır olarak 100 ytl'den ucuza böyle bir raket yapılabilir. Saadettin Bey'in satılık ilanında da oldukça kaliteli bir başlangıç/orta seviye raketi vardı. İşinizi uzun süre fazlasıyla görür.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

kullandığın raket hazır raket, firmaların kendine özgü hız ve kontrol sklalaları var, genelde 10 üzerinden değerlendirilir. ancak senin raketinde yazan hız için 10 değeri çok gerçekçi olmayabilir.

medium veya sert süngerli lastik senin için uygun olur, masadan uzaklaşınca da sana fazla sıkıntı vermez, off- veya off karakterde tahta kullanabilirsin. senin için önereceğim sriver L 2.1 lastikler ile pimorac veya kong linghui off- tahtaları. toplamda sıfırı 150 ytl falan, ancak sitede 2. el uygun fiyatlı raketleri de inceleyerek daha ucuza mal edebilirsin

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

arkadaslari herkese meraba..

ben raket alıcam ama ne alacagım konusunda kararsızım.. size şöyle sorayım.. bundan 6-7 sene once butterfly attack la oynuodum..3 senedir de hç ilgilenmiorum.. biraz uzak kaldım yeni raketlerin durumu hakkında bi bilgim yok.. piyasadaki raketlerden onun ayarında olan varmıdır biliomusunuz ? yardımcı olursanız sevinirim..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 weeks later...
Guest Anıl Direnç

arkadaşlar herkese merheba

hazır raket almak istiyorum bana yardımcı olur musunuz?

ben lise 2. sınıf öğrencisiyim ve oyuna başlayalı 1 sene oldu.Allrounda yakın bir oyunum var(bana göre).tahta ve lastik alıp da heba olmasını istemiyorum.Bana yardımcı olur musunuz?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

..Saadettin Bey'in satılık ilanında da oldukça kaliteli bir başlangıç/orta seviye raketi vardı. İşinizi uzun süre fazlasıyla görür...
Arkadaşlar bendeki tahtaların içinde karbonsuz tek tahta kaldı. Tibhar Contact Light IV... Onuda listelemedim.. Ama isteyen olursa bir çift tertemiz lastikle veririm.. Ondan sonraki tüm tahtalarım takbon yada benzeri tahtalar... Birde senden aldığım Korbel var ama onu kenara ayırdım.. Satmam herhalde...
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 0 Gizli, 19 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..