Jump to content
Masatenisi.org Forum

Stiga Offensive Cr

Recommended Posts

Eksileri: 1-Çok titreşimli.

2-Çok hafif (80 gr civarı), bu yüzden lastik taktığımda kafası ağır düşüyor. Üstelik ben jo waldner, chop and drive gibi orta sert süngerli ve görece ağır lastikler tercih ediyorum.

3-Stiganın iddia ettiği hızın altında kesinlikle. En fazla all+ bence.

Artıları: 1-Bugüne dek kullandığım en hisli iki tahtadan biri. Diğeri adını bile bilmediğim bir çin tahtası.

2-Kesme ve burgularda (spin) topu çok iyi dolduruyor. Bloğu da yükseltmeden kontrollü bir şekilde yapabiliyorsunuz.

3-Orta sert lastiklerle çok iyi gidiyor. Çin lastikleri ile denemedim.

4-Ucuz

5-Tasarımı güzel. Yüzeyinin eflatun rengine bayılıyorum.

All+ tahta arayanların gözdesi olabilir bence rahatlıkla.

Bu tahtaya giden lastikler ön yüzde (FH) jo waldner, chop'n drive, hammond x. Kesme, itme, şut, burgu rahat bu lastiklerle.

arka yüzde (BH) favorim, 729 fx el super soft. Hammond x de olur sanırım.

Bu tahtaya gitmeyen lastikler (bu tahtaya takıldıklarında topu yükseltiyorlar) : coppa, nittaku high-super-drive, nittaku magic carbon (söylendiğinin aksine yumuşak bir lastik).

Eksilerini nasıl gideririz: Sapına bir bant sararak hem titreşiminin fazlasını hissetmezsiniz hem de ağırlık dengesini sapına doğru kaydırırsınız. His kaybı ise olmaz.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 0 Gizli, 16 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..