Jump to content
Masatenisi.org Forum

Raketimi Değiştirmek Istiyorum

Recommended Posts

2 sene önce timo boll 2003 almıştım. Raketim hem eskidi hem ihtiyaçlarımı karşılamamaya başladı. Bir raket yaptırayım diyorum tahta olarak kiso hanoki VII düşünüyorum. Nasıl bir düz lastik önerirsiniz. Aslında raketimi seviyorum ama bana fazla ağır gelmeye başladı hem hafif hem de kontrolü iyi olan bir raket istiyorum.(çok çok da hafif olması gerekmez) Orta düzeyde spin olsun yeter çin lastiği tarzı bişey istemiyorum. Şimdiden teşekkürler

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 weeks later...

backhand de lastik topu ileri itsin isterim yani biraz da lastik güç versin forehand lastik de servisleri iyi kessin isterim yani top geriye dönsün istiyorum

BH:DHS G555

FH:DHS DIPPER 2 (acaba bu lastik smashlarda hızı çok etkiler mi)

sizce bu lastikler uyar mı ?? Bir de 70 YTL altı ALL tahta önerebilir misiniz

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

doğru öyle demiştim ama fikirlerim çok değişti forehand için iyi spin veren çin lastiği düşünüyorum backhand için ucuz olduğu için dhs seçtim ilk kombi fazla pahalı olmasın istiyorum ama bu civarda fiyatlara daha iyi backhand lastik tavsiye edebilirseniz çok sevinirim

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

şöyle bir kombinasyon yaptım yorumlarınız nelerdir

FH: DHS G888

BH: DHS TNT

TAHTA: DHS SIROCCO SR-A

oyununu bilemiyorum tabi ama ben kendi tahtamı tavsiye ederim sen kontrollü bir tahta seçmissin ....http://www.fast-spin.com/UrunDetay.asp?KategoriID=1&UrunID=421

istersen 2 tahta arasındaki farkları bir öğren az çok oynuyorsan seçtiğin tahta kısa sürede yavaş kalabilir 2 tahta arasında fiyat farkıda çok yok

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

yorumun için sağol KOBR41 bende 2.0 mm düşünüyordum bir de acaba tnt ne kadar yumuşak bir lastik ? Ben butterfly ın hazır raketlerine alıştım acaba tnt de o kadar yumuşak mıdır?

cannibal1313 tahta için sağol daha uygun geldi senin tahtan alırsam ondan alırım

sizce bu kombinasyon iyi sayılabilecek bir oyuncuya ne kadar yeter

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

yorumun için sağol KOBR41 bende 2.0 mm düşünüyordum bir de acaba tnt ne kadar yumuşak bir lastik ? Ben butterfly ın hazır raketlerine alıştım acaba tnt de o kadar yumuşak mıdır?

cannibal1313 tahta için sağol daha uygun geldi senin tahtan alırsam ondan alırım

sizce bu kombinasyon iyi sayılabilecek bir oyuncuya ne kadar yeter

çin lastiklerinin süngerleri diğerlerine göre biraz daha sert diye biliyorum.ama çok bi fark olmaz.ilk başta zorlanırsın ama zamanla alışırsın

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Forehande DHS 888 düşünüyorsan şiddetle uzaklaş o lastikten derim, spin ve kesme konusunda yapışkanlı olduğu için süper ama hız sıfır masadan birbuçuk metre açıldığında toplar gitmiyor karşıya, gitsin diye abarttığında ise ya fileye ya dışarı. Uygun fiyatlı olsun dersen Yasaka Zap olabilir (oynamadım ama yapılan yorumlar ağırlığı dışında genelde olumlu) yine de en iyi çinli de bile fazla hız bekleme.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 4 weeks later...

Kontrollü ve spinli atak oyun için DHS CW-C Carbon nasıl bir tahtadır ?? Çok yavaş olmayan iyi spinli fh ve bh için çin lastiği önerebilir misiniz.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 1 Gizli, 20 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..