Jump to content
Masatenisi.org Forum

T-shirt Karaborsacıları

PingPongMan

Recommended Posts

Görünüşe göre yok gibi. Ama siz de biraz geç kalmadınız mı!

Yalnız şöyle bir şansınız var, parayı nereden ve nasıl kazanacağı konusunda uzman olan Ping the Pong, t-shirtlerinden birini satar mı bilmem ama, en azından birini kiraya verebilir o hafta sonu

Sonradan t-shirt isteyen o kadar çoğaldı ki, neredeyse bi tur daha mı yaptırsak diyeceğim geliyor.

Togay, tam ben "satılık t-shirt var" diyecektim ki, sen mesajı geçmişsin :lol:

yalnız masatenisi.org tişörtleri "limited edition" olduğundan şu an fiyatları çok yükselmiş diyorlar... bazı açık artırma sitelerinde 100 euro verenler varmış :hehehe:

yeni tur tişört bastırılmasına kesinlikle karşıyım :bonus:

Ping the t-shirt speculator Pong

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Togay, tam ben "satılık t-shirt var" diyecektim ki, sen mesajı geçmişsin 

yalnız masatenisi.org tişörtleri "limited edition" olduğundan şu an fiyatları çok yükselmiş diyorlar... bazı açık artırma sitelerinde 100 euro verenler varmış 

Yalnız hatırlatırım senin t-shirtler şu anda bende. Madem fiyatlar bu kadar yükselmiş eski fayattan almayı beklemiyorsun herhalde !

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bende 6 tane var ! Desenize zengin olduk

ne yatırımı, stok yapmış stok :D:

Yalnız hatırlatırım senin t-shirtler şu anda bende. Madem fiyatlar bu kadar yükselmiş eski fayattan almayı beklemiyorsun herhalde !
ohooo, iyi valla, bu tişörtleri biz konuşulan fiyat üzerinden sipariş verdik, paraları Arsun tarafından bizim için, yani Tora, Dada ve benim için, tarafınıza ödendi... yani alışveriş işlemi tamamken şimdi üste para mı ödeyecez, biz de uyanıklık yapıyoz zannediyoruz, burada... :huh:

Not. bizim tshirtler kopyalanmaya başlamış K.köy şöhretler önünde ucuza satıyorlar :) Duymadık demeyin

belliydi böyle olacağı, zaten neyin korsanını yapmıyoruz ki??!!

ey ahali, korsana rağbet etmeyin, gerçek tişörtler buradaaaaaa...

Şimdi yandın işte Ping the expensive t-shirt buyer Pong

şurada üç kuruş sebeplenelim dedik, başımıza gelmedik kalmadı yav... :asabi:

Ping the bankrupt Pong

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ohooo, iyi valla, bu tişörtleri biz konuşulan fiyat üzerinden sipariş verdik, paraları Arsun tarafından bizim için, yani Tora, Dada ve benim için, tarafınıza ödendi... yani alışveriş işlemi tamamken şimdi üste para mı ödeyecez, biz de uyanıklık yapıyoz zannediyoruz, burada...

Arsun fiyatlar yükselmeden almadığı için suçlu sayılır. Bu arada bir de bahsetmediğim kira bedeli var. T-shirtler 10 gündür bende. Bence siz ekstra maliyeti Arsun'a yükleyin. Zaten bana Violin tahtasını da denettirmedi. Onun için de ayrıca suçlu sayılır.

Ertan the opportunist

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Arsun fiyatlar yükselmeden almadığı için suçlu sayılır. Bu arada bir de bahsetmediğim kira bedeli var. T-shirtler 10 gündür bende. Bence siz ekstra maliyeti Arsun'a yükleyin. Zaten bana Violin tahtasını da denettirmedi. Onun için de ayrıca suçlu sayılır.

Ertan the opportunist

oldu o zaman tamam <_< ama biraz indirim yapın bari çünkü onun bu aralar tez işleri falan vardı, onları halletmeye çalışıyor, yazık sevaptır... :D:

ayrıca, tahta denemek isteyenler, İzmir buluşmasına, lütfen...

ancak, orada da cüzi bir deneme bedeli olacakmış diyorlar.... :salak:

Ping the never giving in Pong

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

79 adet t-shirt iki gece evimde öylece duruyordu, bir servetle yatıyormuşum da haberim yokmuş.

Karaborsa olayına nasıl engel olabiliriz. Tasarımı tescil mi ettirseydik, ne yapsaydık. Lütfen korsana geçit vermeyin, taklitlerden sakının!

T-shirtlerin toplu olarak yolladığım kişilerden hala alınmamış olmasına içerledim biraz. Boşuna acele etmişim demekki ben. Hiç mi merak etmiyorlar ne.

Raket ve lastiklerin deneme ücretleri konusunda sende bir tarife vardır herhalde Ping. Sanıyorum senin tahta ve lastikler deneme ücreti en yüksek olanlardır ama...Ertan bey'in dediği gibi yenisini almaktan pahalıya gelmesin.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Raket ve lastiklerin deneme ücretleri konusunda sende bir tarife vardır herhalde Ping. Sanıyorum senin tahta ve lastikler deneme ücreti en yüksek olanlardır ama...Ertan bey'in dediği gibi yenisini almaktan pahalıya gelmesin.

Togay'cım, ayıp ettin yani, aramızda paranın lafı mı olur, ortak... evet bir tarife var ama sana uygulamayacağız elbet... ;):

yeni tişörtleri ne zaman bastırıyom demiştin? :bonus:

Ping the going into t-shirt business Pong

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sanıyorum senin tahta ve lastikler deneme ücreti en yüksek olanlardır ama...Ertan bey'in dediği gibi yenisini almaktan pahalıya gelmesin.
Togay'cım, ayıp ettin yani, aramızda paranın lafı mı olur, ortak... evet bir tarife var ama sana uygulamayacağız elbet...

togay dikkatini cekerim; ping sana "ortak" dedi.. :lol:

ohho ohho..:)))

bu gidisle ping sana denemeyi bir kenara birak tahtalarindan birini hediye bilem eder gibime geliyor.. yaniliyor muyum ping?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 1 Gizli, 16 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..