Jump to content
Masatenisi.org Forum

Forum Neden Bu Kadar Durgun?

AliGuller

Recommended Posts

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 years later...

Forum son zamanlarda aşırı durgunlaştı..Her girdiğimde ''yeni içerik yok'' yazısıyla karşılaşıyorum..Ya ekipman satışı için konu açılıyor ya da yeni başlayanlar ekipman tavsiyesi için konu açıyor..Forum bu iki başlık arasında ''pinpon'' topuna döndü resmen..Forum buluşması ortamı biraz canlandırır dedim ama katılan üyelerin sadece bir kısmı aktif üye..Geri kalan kesim bayramdan bayrama foruma giren,bazen okuyan ve çoğunlukla yazmayan kesim..Hal böyle olunca o da pek işe yaramadı..Acaba sıcakların bunda payı var mı?Genelde yazın forum durgunlaşır ama bu kadarı ilk defa oluyor sanki..Ölü toprağı serpilmiş gibi..Silkelenmek lazım acilen..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Forum son zamanlarda aşırı durgunlaştı..Her girdiğimde ''yeni içerik yok'' yazısıyla karşılaşıyorum..Ya ekipman satışı için konu açılıyor ya da yeni başlayanlar ekipman tavsiyesi için konu açıyor..Forum bu iki başlık arasında ''pinpon'' topuna döndü resmen..Forum buluşması ortamı biraz canlandırır dedim ama katılan üyelerin sadece bir kısmı aktif üye..Geri kalan kesim bayramdan bayrama foruma giren,bazen okuyan ve çoğunlukla yazmayan kesim..Hal böyle olunca o da pek işe yaramadı..Acaba sıcakların bunda payı var mı?Genelde yazın forum durgunlaşır ama bu kadarı ilk defa oluyor sanki..Ölü toprağı serpilmiş gibi..Silkelenmek lazım acilen..

Daha önce yazın hiç bu kadar sıcak olmamıştı :excl:

Tabi bu sadece bir sebep. Eskiden çok yazanların bir kısmı artık yazmaktan sıkılmıştır. Bazılarıda beklenmedik tepkilerle karşılaşmamak için yazmıyordur. Vs vs..

Bu arada son turnuvada yaptığın dereceden dolayı tebrik ederim. Senin ve Onurun oyunlarınızdaki gelişmeyi uzaktan duyuyorum ancak, inşallah bizzat tanık olurum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Aslında haklısın Necati abi..Hiç bu kadar sıcak olmamıştı şu ana kadar..Herkese bakıyorum da hayattan bezmiş halde insanlar..Foruma girip yazmak bile zul geliyordur bu havada..İnşallah en kısa sürede düzelir bu durum demekten başka çare yok..

Tebrik için teşekkür ederim Necati abi..Bazen kura şansı ve ekstra motivasyon bu tarz başarıları getiriyor..Onur oyununu benden daha fazla geliştirdi..Kısa zamanda önemli yol katetti..Amacımız gelebileceğimiz en iyi noktaya gelmek..Çabamız bunun için..Gelişme var ama olmak istediğimiz noktanın çok uzağında,kısacası daha yolun en başındayız :gulumse:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sevgili forum üyeleri abilerim, arkadaşlarım, kardeşlerim. Ben bundan yaklaşık 2-3 gün önce canlı sohbet odası konusunda bir yazı yazmıştım. Açıkçası o konuyu açmamın asıl nedeni forumdaki bu durgunluktu ve o gün canlı sohbet odasında güzel sohbetler edip bilgiler paylaştık. Açıkçası foruma elimden geldiği kadar katkıda bulunmaya çalışıyorum gerek malzeme gerek bilgi konusunda. Umarım forumumuz eski aktifliğine ulaşır tekrardan.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 15 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..