Jump to content
Masatenisi.org Forum

Avrupa Yakası Şişli'ye Yakın Ders/kurs Arıyorum

Guest Deniz

Recommended Posts

Merhabalar,

Şişli'ye yakın masa tenisi oynayabileceğim, kendimi geliştirebileceğim, aynı zamanda teknik eğitim alabileceğim bir yer arıyorum.

Universitede okul takımında oynuyordum ama aradan bir kaç sene geçti ve bana yardımcı olabilecek kişilerle çalışmalarıma devam etmek istiyorum.

Yardımlarınızı bekliyorum.

Şimdiden teşekkürler.

Deniz

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Guest yasaka spor okulu
Merhabalar,

Şişli'ye yakın masa tenisi oynayabileceğim, kendimi geliştirebileceğim, aynı zamanda teknik eğitim alabileceğim bir yer arıyorum.

Universitede okul takımında oynuyordum ama aradan bir kaç sene geçti ve bana yardımcı olabilecek kişilerle çalışmalarıma devam etmek istiyorum.

Şimdiden teşekkürler.

Deniz

merhaba size en yakın yer akadlarda bizim yapmış olduğumuz yasaka masa tenisi spor okulu. spor okulumuza bahçeşehir üniversitesinden öğrenciler hilton çalışanları ve daha birçok masa tenisi sever geliyor. Salonumuz 12 masalık ve 3 antrenör ile çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Top atma makinemiz ile tekniğinizi geliştirmeyi destekleyebilirsiniz. Bilgi için telefon açabilirsiniz 0 535 286 15 05

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Guest yasaka spor okulu
Merhabalar,

Şimdiden teşekkürler.

Deniz

MERHABA size salonumuzun birde fotoğrafını gönderiyorum. Ayrıca salonumuzda otopark- soyunma odası ve duş imkanımızda bulunmakta.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

MERHABA size salonumuzun birde fotoğrafını gönderiyorum. Ayrıca salonumuzda otopark- soyunma odası ve duş imkanımızda bulunmakta.

tekrar merhaba. ilginize teşekkür ederim.

resmi nasıl göreceğim onu bulamadım?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

tekrar merhaba. ilginize teşekkür ederim.

resmi nasıl göreceğim onu bulamadım?

merhaba,

okmeydanı ITO ticaret lisesi içindeki masa tenisi salonumuzda beklentilerinize cevap bulabilirsiniz.tel:0212 2374150 (saat 17:30 dan sonra arayabilirsiniz hafta içi)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 weeks later...
merhaba size en yakın yer akadlarda bizim yapmış olduğumuz yasaka masa tenisi spor okulu. spor okulumuza bahçeşehir üniversitesinden öğrenciler hilton çalışanları ve daha birçok masa tenisi sever geliyor. Salonumuz 12 masalık ve 3 antrenör ile çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Top atma makinemiz ile tekniğinizi geliştirmeyi destekleyebilirsiniz. Bilgi için telefon açabilirsiniz 0 535 286 15 05

tekrar merhaba,

konu hakkında bana yardımcı olan herkese tekrar teşekkür etmek istiyorum.

haftasonu yasaka spor okulunda çalışmalarıma başladım. salonlar çok güzel; temiz, ferah. masalar, malzemeler çok yeni ve çok düzgün insanlar geliyor. hocalar ise herkesle yakından ilgileniyor. öyle kendi başınıza şimdi ne yapacağımız şeklinde kalmıyorsunuz :)

ilgilenenlere tavsiye ederim..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Salona bende gittim ve çok güzel ve tertemiz bir salon olmuş... Emeği geçen herkesi kutluyorum...

Sadece kullanım aidatları aşağı; çalışma saatleri yukarı çekilirse çok daha fazla kişinin katılımı sağlanmış olur. (Açıkçası bu bilgiyi de daha önceki maillerde okuduğum için yazdım ama demek ki bununla ilgili bir sıkıntı var ki dile getirilmiş...)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 1 Gizli, 19 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..