Jump to content
Masatenisi.org Forum

Primorac Carbon A Lastik ?

Guest sinankirmizitas

Recommended Posts

Guest sinankirmizitas

benim Primorac Carbon tahtam var ve ona lastik arıyorum. önceden Sriver FX ve Bryce FX kullandım. Ne kullanabilirim.

Kullanacağım lastiklerin çok hızlı olmasını istiyorum. Kafamda Yimhe Earth veya Yinhe Mars düşünüyorum sizce nasıl olur

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 weeks later...

kardeş bende primorac kullanıyorum 4 aydır.ben nimbus taktım.backhand de stiga neos var.primorac ile masa üstü oyunda bileğine hakim olmak gerek.o yüzden lastiğin bari masa üstü oyuna gelmeli.nimbus la bu sorunu çözdüğümü düşünoyorum.mükemmel bir uyumu oldu.ama BH için kararsızım biri BH için de bana yardımcı olsa sevinirim.bu primorac carbon la oynayan varsa lütfen bşiler yazsın çok kararsızım primorac tan daha çok yararlanabileceğim oyunuma katkı sağlayabilecek tahta varmı?teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Oyunu tahta değil, senin yaptığın antrenman oynuyor. Bu sebeple tahta önermek yerine daha sistemli ve düzenli antrenman önerebilirim. ;):

hocam eyv çok doğru aslında yanlış yapıyoruz tahta lastik olayı ile ilgilenmek zaman kaybı..tek çözüm antrenman.neyle oynarsan oyna antrenman...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 14 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..