Jump to content
Masatenisi.org Forum

Millilerimiz Dünyanın En Äyilerine Karşı !

Bora

Recommended Posts

Sporcularımız Cem ZENG, İrfan Tavukçuoğlu, Gençay Menge ve Jiang Peng Fei Gruplarından ikinci oldular ve Ana Tabloya yükselme maçları yaptılar. Maçları şöyle :

Cem Zeng : 3 - Werner Schlager : 4

Pengfei Jiang : 0 - Ma Lin : 4

Gencay Menge : 0 - Vladimir Samsonov : 4

alıntıdır.

yorumları bekliyorum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sporcularımız Cem ZENG, İrfan Tavukçuoğlu, Gençay Menge ve Jiang Peng Fei Gruplarından ikinci oldular ve Ana Tabloya yükselme maçları yaptılar. Maçları şöyle :

ZENG Cem (TUR) - SCHLAGER Werner (AUT)

JIANG Pengfei (TUR) - MA Lin (CHN)

MENGE Gencay (TUR) - SAMSONOV Vladimir (BLR)

alıntıdır.

yorumları bekliyorum.

0-3 :))

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ZENG Cem (TUR) - SCHLAGER Werner (AUT)

JIANG Pengfei (TUR) - MA Lin (CHN)

MENGE Gencay (TUR) - SAMSONOV Vladimir (BLR)

alıntıdır.

yorumları bekliyorum.

Şöyle bir tahminde daha bulunayım ;

ZENG Cem (TUR) - SCHLAGER Werner (AUT) : 1-3

JIANG Pengfei (TUR) - MA Lin (CHN) : 0-3 :))

MENGE Gencay (TUR) - SAMSONOV Vladimir (BLR) : 1-3

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

buna tereciye tere satmak denir ama bizimkiler onuda beceremiyor malesef..karşılarındaki adamlar belli zaten isimlerini ,yaptıklarını,oyunlarını söylemeye gerek bile yok..biz ise kendi ülkesinde bi halt edememiş oyuncuları alıp onlara kafa tutcağımızı zannediyoruz..her gördüğün sakallıyı baban mı sandın misali bizde her gördüğümüz çekik gözlüyle masa tenisinde bişey yapıcaz zannediyoruz ama yanılıyoruz!..daha çok fırın ekmek yemesi lazım bu ülkenin masa tenisinde biyerlere gelebilmesi için..önce şu saçma zihniyet değişmeli!!bu adamlar madem çok iyiydi çinliler salak mı Türkiye'ye kaptırsın..yada bu adamlar salak mı çin milli takımında oynayabilecekken gelsin bizde yada bi başka ülke milli takımında oynasın..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bence önemli olan nokta şu,

Bugüne kadar Türk Milli Takım formasında bir sporcu gördünüzmü Pro Tour larda ana tabloya çıkanı ve Dünya ve Avrupa şampiyonluğu olan sporcularla maç yaptıklarını bence bu açıdan bakılmalı ama bir gerçek artık sporcularımız yurt dışında gerçekten dikkat çekiyorlar bunu orda o atmosferi yaşayan biri olarak belirtmek isterim. tabi kişilerin bakış açısı da önemli, yorum sizin....

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bence önemli olan nokta şu,

Bugüne kadar Türk Milli Takım formasında bir sporcu gördünüzmü Pro Tour larda ana tabloya çıkanı ve Dünya ve Avrupa şampiyonluğu olan sporcularla maç yaptıklarını bence bu açıdan bakılmalı ama bir gerçek artık sporcularımız yurt dışında gerçekten dikkat çekiyorlar bunu orda o atmosferi yaşayan biri olarak belirtmek isterim. tabi kişilerin bakış açısı da önemli, yorum sizin....

Ama bi noktayı hemde en önemli noktayı es geçiyosunuz..Türk milli takımı diyoruz..kağıt üzerinde 3 üde Türk vatandaşı ama 2 si yabancı..yani devşirme sporcu..sonuç olarak Türk masa tenisinin başarısı olmuyo bi başarı kazanılsada..Çin tekniğinin yada Çinli sporcuların başarısı oluyo..sonuç olarak dikkat çeken benim sporcum değil..Çinli devşirme sporcu..neden ülkemin çocuğu Ahmet,Mehmet orda değil diye hayıflanmamız gerekirken,başımızı iki elimizin arasına alıp düşünmemiz gerekirken biz bu durumla övünüyoruz..sonuç olarak biz kendimizi kandırıyoruz..ve tekrar söylüyorum:''bu başarı bizim başarımız değil''!!

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bu konudan (devşirme sporcu) ittf de rahatsız ki bir düzenlemeye gidiliyormuş. sınırlama konulması düşünülüyormuş. sadece gencay ın maçını merak ediyordum onu da emre abi söyledi sağolsun. diğerleri pek ilgilendirmiyor beni.

Cem Zeng Schlager'i neredeyse yeniyormuş. 4-3.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

cheng gerçekten çok iyi bir oyuncu. caferağa daki yarıfinal maçında izlemiştim. nord un çinlisiyle olan maçları nefes kesmişti. dünya sıralamasında çok daha iyi yerlere gelicektir.

p s : schlager in de eski performansından çok çok uzak oldugunu belirtmek gerekir.

şu anda yayınlanan bir maç varmı illa bizimkiler olmak zorunda değil nereden öğreniyorsunuz maçları

yanında (TV) yazanlar : http://www.ittf.com/Protour_new/pdf/2008KUW/ScheduleKUW.pdf

sopcast, tvu player vs. programlar yardımıyla cctv-5 ten maçları izleyebilirsin.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Günün süprizini neredeyse cem zeng yapacaktı.

Maça bakar mısınız Cem 3-1 den maçı 4-3 vermiş. Verdiği setlerde de başa baş gitmiş.

Tebrikler cem çok iyiydin. :alkis:

4-3: SCHLAGER Werner

11-3,8-11,8-11,2-11 (Werner'e bu sette sadece iki sayı vermiş :sasi: ),11-9,11-8,11-9

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
Ama bi noktayı hemde en önemli noktayı es geçiyosunuz..Türk milli takımı diyoruz..kağıt üzerinde 3 üde Türk vatandaşı ama 2 si yabancı..yani devşirme sporcu..sonuç olarak Türk masa tenisinin başarısı olmuyo bi başarı kazanılsada..Çin tekniğinin yada Çinli sporcuların başarısı oluyo..sonuç olarak dikkat çeken benim sporcum değil..Çinli devşirme sporcu..neden ülkemin çocuğu Ahmet,Mehmet orda değil diye hayıflanmamız gerekirken,başımızı iki elimizin arasına alıp düşünmemiz gerekirken biz bu durumla övünüyoruz..sonuç olarak biz kendimizi kandırıyoruz..ve tekrar söylüyorum:''bu başarı bizim başarımız değil''!!

Neyi hazmedemediğinizi anlayamadım bugün avrupanın her ülkesinde milli takımlarında 2 çinli var, Amerikayı birdaha keşfetmeye ne gerek var, Üstat ne demiş ilim ve bilim neredeyse gidip alacaksın, adamlar tüm dünya ya hakim vu bugünkü noktaya baktığınızda bugün TÜRKİYE OLİMPİYATLARA KATILMA HAKKI KAZANDI. siz hala yok kendi başarımız değil yok şu yok bu, bırakın artık bunları, Süperlig ülkemizdeki yabancı sporcular sayesinde şuan avrupanın dikkatini çekmiş durumda ve her geçen gün yeni bir ilke imza atılıyor bu federasyon yönetimi ve kulüplerimizin idarecileri sayesinde. Diğer bir husus bizim milli sporcularımızın iki sene önceki hali ile şimdiki hali bir mi? Lütfen yiğidi öldür hakkını yeme demişler artık gerçeği görelim Masa Tenisinde çok güzel şeyler oluyorlar tabi görmesini bilene....

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Olimpiyatlarda benim ay yıldızlı formamla Melek Hu'yu seyrediyor olmak beni heyecanlandıracaksa bırakın devşirme sporcularımız olsun. Önemli olan bu sporcuların artık burada oynuyor ve antrenman yapıyor olmaları. Bu alttan gelecek gençler için ne kadar yaralı olacak farkındasınız herhalde. Ayrıca bu sporcular önemli kulvarlarda derece yaptıkça televizyon gazete gibi medya iletişim araçlarıda konuya daha fazla eğilmeye başlayacak ve zamanla şanslı bir nesil yetiştirmiş olacağız. (Bknz:halter sporu) Çünkü hem iyi oyuncularla antrenman yapıp oyunlarını çok daha geliştirme şansları olacak hemde medya onlarla ilgilendiği için daha popüler olacaklar, daha çok kazanıp daha çok işin üstüne düşecekler. Yani biz şanslı olamasakta bundan sonra yetişen gençlerin önü açık... (Biran önce evlenenip bir şanslı çocukta benmi yapsam.. az biraz öğeretiriz herhalde birkaç numara.. genlerinde de otomatikman olacak zaten.. :P: )

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar peki millilerimizin maçından görüntüler varmı özelliklede samsonov ma lin gibi şampiyonlarla yaptıkları maçtan görüntüler varsa çok iyi olur.

Arkadaşlar melek in olimpiyatlardaki maçlarını inşallah yayınlayacam bir şekilde öyle planlıyorum o zaman sizlerlede paylaşırım bilgilerinize...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar melek in olimpiyatlardaki maçlarını inşallah yayınlayacam bir şekilde öyle planlıyorum o zaman sizlerlede paylaşırım bilgilerinize...

Hakan bey bu cuma bildiğiniz gibi fenerbahçe nin maçı var. böyle bir başarı bir daha gelirmi veya biz görebilirmiyiz bilemem. trt yi arayıp yayınlatabilirmisiniz. Bu gerçekten önemli fenerbahçe olmasıda bir artı seyirci açısından. en azından şansımızı deneyelim. trt 3 sürekli eski atletizm, voleybol ...vs. maçları yayınlıyor.

Hatta mümkünse birkaç da reklam yapılsa nasıl olur acaba.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bu maçı Fbtv yayınlamazsa, kapatsın branşı gitsin. Sebep ne olursa olsun, rating falan düşünmeden, takımının spor dalı ayırt etmeksizin özellikle final maçını canlı yayınlaması gerekir. tersi etik olmaz.

ben böyle düşünüyorum. sonuçta bu kanal bir spor kulübü kanalı.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 0 Gizli, 20 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..